Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Fredi88 napisał:

To mamy urlop w tym samym czasie ;) ja za 5h ruszam w drogę. 2 torby i wiadro kosmetyków wzięte... Oby pogoda dopisała :)

Szerokiej drogi :)

My autkiem żony którym nie mam zamiaru się zająć. To ma tylko przewieźć moje rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CoolBreeze napisał:

Hehe nie nie, to nie ja ;D
Fakt, jak jeździłem to prawko mozna stracić w kilka sekund :) 

Ale wszystko ma swoje plusy minusy. Ujeżdżany Mustang miał zmieniony customowy wydech Magnaflow i basowy dźwięk/ryk robił meega robotę w mieście, ale później powrót 250 km w ciszy superbem również mi się podobał ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 miałem okazję jeździć shelby gt500 z wydechem za 14k... Jak później jechał przed moim bmw i dawał gazu, to drobne w schowku mi drzaly :D to jest potwór... 

Tam gdzie byłem był zlot Mitsubishi no i po 300km auta, serio odlot, jak przyjechalem z wujaszkiem owym gt, to nikogo przy Mitsubishi nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj byłem w Gliwicach i odwiedziłem pewne studio detalingowe (nie piesze jakie żeby nie robić i im anty reklamy). Pytam czy chemię sprzedają, niestety, to pytam ile one step kosztuje Pan patrzy na mnie jak krowa na malowane wrota, powtórzyłem pytanie Pan chyba załapał i mówi wszystko zależy w jakim stanie jest lakier jakie to auto... ok, odp mnie satysfakcjonuje przestałem pytać mimo że ceny nie usłyszałem -szkoda. Pytam jakie woski daja Pan znowu myśli , myśli powtórzyłem pyt. Pan się uśmiechnął i mówi że on niedawna pracuje i nie zna się. Ok przeszliśmy do jego kolegi który zajmował się a3. Pan pyta kolegi jakie woski stosujemy? , a ten wychodzi z auta myślę że pewnie tyle tego mają że nie jest w stanie pamiętać lub chce popisać się jaki zestaw duży mają... A Pan idzie za auto bierze soft99 i ogląda puszkę jak by pierwszy raz ją widział... Mówię Panu o widzę że macie Fusso, żeby nie męczył się biedak i podziękowaniem. Przy okazji zobaczyłem jak pracują i jakie efekty uzyskują, no powiem spodziewałem się czegoś więcej po takim pro studio .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy 'mój arensał' czy ten wątek, ale dodam tutaj :D 

Poprawiło mi humor znalezienie całkiem przypadkiem stojaka z 7-day'ow :D 
Stał sobie elegancko do wyrzucenia na smieci, no to ciach. W garazu od razu znalazł swoje zastosowanie :) 

SAM_0354.jpg

SAM_0355.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wczoraj kilka słów gorzkiej prawdy pod tym pseudo testem/opinią http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=405656  , dziś rano wszystkie komentarze usunięte, nie wiem co się działo tam później bo w nocy spałem, ale poziom DW to jakieś nieporozumienie. W dodatkowym komentarzu pod opinią na pytanie o trwałość testujący stwierdził - "po prostu czujesz że produkt będzie trwały"... :D. Nie wyobrażam sobie takiego testu na KA i reakcji na niego użytkowników. Poprawił mi więc humor ból tylnej część u moderacji DW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ten Auto Glym wygląda jak Megs Endurance przelany do butelki AG. :D Nie dziwię się, że usuwają komentarze - tym bardziej nie będzie sobie jakiś tam Polak krytykował angielskiego :D

Abstrahując - cienkie to zachowanie ze strony moderacji tego - wydawałoby się - rzeczowego forum...

Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.