Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Qlimaxss napisał:

Ja to w grudniu na kosmetyki z Tysiaka wydałem:mrgreen::D. Więc nie chce liczyć całego roku:D

Sam Black friday uszczuplił moje konto o 2 tysiaczki :) a w głowie mam już zakupy na styczeń i luty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, ghost napisał:

Haha mi poprawiło humor, że nie odpaliłem Excela i wolę nie wiedzieć ile poszło na detailing :mrgreen: bo boje się, że post trzeba by było przenieść do tematu co mnie dziś wkurzyło ;)

Nie chcecie żebym  zabieral głosu w tym wątku :P

 

Ja używam od kilku lat http://homebank.free.fr/en/downloads.php

Do domowego budzetu jak ulał :) polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Ty to lepiej nie licz tylko rób testy tym produktom.Co nie wiesz ile na nie wydałeś:D. A tym bardziej że jak zaczołeś używać kolorów. To nie dość że twoje testy są treściwe to i jakie kolorowe:mrgreen:;). @Tomas22 Ja może i bym coś, jeszcze kupił Ale obiecałem narzeczonej ze nie kupię do końca stycznia kosmetyków. Ale to i dobrze bo bedzie na wszytkie nowość i od @Good Stuff:mrgreen:. Hahaha no skala Domela ma to sens:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas22 napisał:

"Wydałem 1/100 Domela" :D

Dobre, dobre :) Wchodzę w to. Trzeba tylko jakiś kurs ustalić :)

1 godzinę temu, BiałyGTi napisał:

Mnie to cieszy ze nie wiem ile wydałem

Mniej wiem dłużej zyje  :D

Bardzo zdrowe podejście. Też, tak mam :)

2 godziny temu, david2888 napisał:

Odpaliłem podliczenie roku 2017 w programie Exel i w 2017 roku wydałem na mojego pieszczocha

Ten plik Exel masz oczywiście z hasłem i ukryty w czeluściach kompa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzechu23 napisał:

Ja to samo :D
miałem robić taki bilans ale ta myśl przeszła mi w ciągu 3 sekund ;D

Również się cieszę taką błogą nieświadomością. Jedynie dziennik tankowań sobie prowadzę w telefonie od ponad roku w Fuelio i to akurat polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 minut temu, KHOT napisał:

Jedynie dziennik tankowań sobie prowadzę w telefonie od ponad roku w Fuelio i to akurat polecam.

tez prowadze fajna apka  :P

 

mozna tez dodawac naprawy przypomnienia o wymianach  itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grzechu23 napisał:

A z ciekawości zobaczę co to za apka do tankowań :-)

Bardzo fajna, bo prosta. Dziennik tankowań i kosztów i w sumie nic więcej, podczas gdy inne aplikacje które próbowałem to były wielkie kombajny robiące przy okazji milion innych rzeczy i zawalające niepotrzebnie system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
29 minut temu, KHOT napisał:

Bardzo fajna, bo prosta. Dziennik tankowań i kosztów i w sumie nic więcej, podczas gdy inne aplikacje które próbowałem to były wielkie kombajny robiące przy okazji milion innych rzeczy i zawalające niepotrzebnie system.

Także taki prowadzę osobiście! :) Jakiś taki człowiek mniej rozrzutny jest.
Najgrosze są mikropłatności przy pomocy karty, to wciąga najwięcej! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Najgorsze platnosci karta zblizeniowo... niby kilka transakcji w ciagu dnia, kwoty nieduze bo kazda do 50 zl a suma calkiem spora jak czlowiek widzi na koncie w podumowaniu dnia.

W kwestii wydatkow... jak to mowia mniej wiesz... bedziesz krocej przesluchiwany np. przez zone

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi człowiek na fb, skroluje skroluje i patrzy wyniki losowania ADBL a tam jego nazwisko, hmm oznaczyli mnie w poście a nie przyszło mi powiadomienie ciekawe :o, w każdym razie spoko perfum do samochodu zawsze sie przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.