Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dowiedziałem się że brat ma myjke ciśnieniową Karchera, więc mam już miejsce gdzie ze spokojną głową umyję sobie autko zgodnie ze sztuką :D i nawet ma pianownice to może skuszę się na zakup jakiejś piany ;) a może po prostu SG PWCO wleci? :D jeszcze nie wiem, ale jaram się i nie moge się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej informacji, iż moja paczka zaginęła w punkcie odbioru na stacji Orlen... Dziś dostałem SMS'a, że została ona szczęśliwie odnaleziona. Kierownik tłumaczył, że Pan wczoraj był po urlopie, bardzo przepraszał za tego "nieogarniętego człowieka". :D Całe szczęście, że jest paczuszka - jaram się. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi250 ale są też 265 i 275 silnik ten sam różnią się softem i serownikiem. W mieście ile wciąga nie wiem i nie chce wiedzieć ;) W trasie koło 10-11. W miarę uczciwy egzemplarz RSa to minimum 50K zł za pierwsze roczniki w wersji 250KM po nawet 80K za nowsze wersje 275KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pływak napisał:

Wersja Trophy R 275KM na nurburgringu wykręciła czas 7:54 

Cały czas chodzi mi po głowie wyskoczyć tam na tor :)

 

A tak jako ciekawostka  Nio EP9 7:05  -  ponoć elektryczne to to tylko szczoteczki do zębów, a jednak

Camaro ZL1 1LE 7:16 - a plotki mówią, że amerykańce nie potrafią skręcać, chyba się nauczyli

Audi R8 Plus IIgen z silnikiem od huracana 7:32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, BiałyGTi napisał:

@Pływak fajnie to nawet lata :) chodz chodzi mi tez subaru po glowie jakoes wrx takie w 4 butach :)

Jak na francuskiego heczbeka z FWD i belką na tyle to potrafi niejednego dziwić ;) Dla mnie prócz frajdy z jazdy decydujący czynnikiem były koszty utrzymania auta. Żaden merc, audi, bmw czy subaru o zbliżonych osiągach na torze nie będzie tak tanie w eksploatacji i proste jak renówka. Ja mam podstawową wersje RSa bo to auto na co dzień do robienia dość dużych przebiegów ale mimo to prowadzi się to genialnie. Jak szukasz czegoś stricte do zabawy szukaj wersji CUP lub Trophy (fotele recaro, jeszcze sztywniejszy zawias i szpera). Była opcja również z fabrycznym gwintem oraz wydechem akrapovica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe 50/50 zima/wiosna :)

f1ae0e3d7d0fd999gen.jpg

Przy takim szronie z samego rana świetnie sprawdził się ADBL Frost Eater dzięki któremu użycie murski ograniczyło się do ściągnięcia pachnącej kokoskiem mazi :P

Duży plus dla @ADBL za kolejny dobry produkt. Tylko ten atomizer kapie :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem podliczenie roku 2017 w programie Exel i w 2017 roku wydałem na mojego pieszczocha 9420 zł  - ubezpieczenie, przegląd, części, naprawy, kosmetyki do auta (rozwinięcie choroby o nazwie autodetaling :D )

Daje to 785zl mięsiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.