Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Urywek pochodzi z "Ślepnąc od Świateł" - serial mocno wulgarny, ale bardzo porządnie zrobiony i nie taki oczywisty w odbiorze, jak może się wydawać. Polecam zobaczyć. Frycz i Więckiewicz miażdżą.
W ogóle jestem za założeniem w OT wątku ssierialowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to zostawić, ale chyba odpowiedni dział...
 
W końcu znalazłem zabezpieczenie do wnętrza, które jest matowe, przyciemnia i nawet APC 1:5 ma problem ze zebraniem tego szuwaksu...
do tego jeszcze szybki zawodnik do zbierania kurzu, który nic nie wnosi, ale zostawia po sobie zabezpieczenie
Szczegóły niebawem, na kanale
 
 

No kiedy w końcu się podzielisz tym specyfikiem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2020 o 23:30, CarlosBlack napisał:

tłumaczenie że drzewo może spaść na pieszego czy auto - "takie mamy przepisy". ostatecznie zadzwoniłem do "ubezpieczyciela" - dzwoń do straży pożarnej powiedział. goście przyjechali od ręki, obejrzeli i w kilka minut drzewo położyli. dali protokół. jutro do tej qrwy z UM zadzwonię znowu i powiem, że już zezwolenia nie potrzebuję. 

Widząc po fotkach to strażacy tez nie uwierzyli, że się położy na chodnik 😄 parkowanie wozu mistrzowskie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zaplikowałem Hot Wax, w trasie dwa razy deszcz, samochód pod chmurą, nocami też padało. 

Wybaczam temu woskowi przeciętne hydro. Czarny samochód po tych kilku dniach nadal niemal czysty. Oby ta śliskość i samoczyszczenie utrzymały się jak najdłużej 😁 Obserwuję co dalej ale pierwsze dni szok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ari napisał:

Widząc po fotkach to strażacy tez nie uwierzyli, że się położy na chodnik 😄 parkowanie wozu mistrzowskie 😄

przeciągali drzewo na działkę żeby uniknąć zablokowania na dłużej ronda i uszkodzenia płotu 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marcin1992 napisał:

@MMCzysci przynajmniej równo zaprawa wyprofilowana? 😁

Lubię czasem obejrzeć na YT "Łowców kitu". Jakie tam są ilości betonu na autach to szok. W niektórych sytuacjach to obstawiam, że taki kompakt waży w okolicach limuzyny typu Mietek S / Audi A8 / BMW 7. 😄
Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eidos71 napisał:

Zaparkował i zapomniał...? Sądząc z modelu Audi, to lata 70-te ub. wieku. Pewnie pozostawione między młodymi drzewkami i przyroda się przystosowała..

i jak fajnie się przyroda rozwija podlewana starym olejem silnikowym i płynem chłodniczym 🙂 a mówi się, żeby nie lać w glebe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość długo nie umiałem dojść do ładu z moją pianownicą PA. Po wymianie sitka i przemyciu ile się dało po rozkręceniu do wymiany zmywaczem uniwersalnym, podziałała poprawnie przez kilka myć i znowu zaniemogła. Do tego miała pęknięty zaczep do lancy. Kupiłem nowy zaczep, ale podług detailingowych prawideł najpierw przedsięwziąłem dekontaminację chemiczną, nim ją porozkręcałem w celu przeprowadzenia dekontaminacji mechanicznej - i kamień został zażegnany już po tej chemicznej, więc rozkręcać nie musiałem 🙂 A użyłem roztworu odkamieniacza do ekspresu do kawy, którym wcześniej odkamieniłem ekspres i czajnik.

DW @MrCleaner 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup modułu Bluetooth + płatna wersja BToola i w fonie mam już całkiem fajne narzędzie do diagnostyki auta.

Mam laptopa z ISTA na pokładzie ale czasem nie chce mi się go targać do auta.

20201021_164706.jpg

20201021_163759.jpg

Screenshot_20201021-172437_bimmer-tool.jpg

Screenshot_20201021-164224_bimmer-tool lite.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek napisałem do sklepu, w którym zamówiłem zestaw do pielęgnacji alcantary colourlocka w sprawie uszkodzonego triggera w butelce od cleanera (produkt użyty jednokrotnie wiosną, drugi raz kilka dni temu). 

Dzisiaj otrzymałem od colourlock taką paczuszkę 😁 mega mnie cieszy, bo strong właśnie mi się kończy, a softa chciałem do bieżącego czyszczenia też wypróbować.

122473772_841631426574103_2147888096243194016_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko cruising po osiedlu, Chevy Impala!" Piękny jest, skubaniec
Co mi dziś poprawiło humor? Słuchawki, słoneczna pogoda, mycie, QD, opony, ogarnianie wnętrza... wyszło gitez, ależ jestem z siebie dumny

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.