Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

A mój dzisiejszy humor poprawił ten obiadek ! 😄 

Żeby było jasne, talerz dziewczyny to największy jaki ma się w domu z tych standardowych, obiadowych. Dodatkowo bardzo przytulnie odnowiona Karczma. Nie mówię już o tym, że jest w odległości ok. 20km od Kalisza w małej wiosce. Jest ślicznie, czysto, w bardzo fajnym stylu i do tego ceny! 25zł moja porcja (jem dużo, nie zjadłem całego a waże 101 kg 😛). Dodatkowo wszystko robione na miejscu, wiele ciekawych propozycji nawet burgery z wołowiny robione na miejscu z własno wyrabianymi bułeczkami. Jako łakomczuch i pasjonat jedzenia - JARAM SIE JAK DZIECKO 😄 

received_625496764957331.jpeg.c298fbfe83e627ed1fb6bf3bb1f47e29.jpeg

  • Super 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JJZS.KAM Karczma w Kraszewicach 😛 Mam nadzieję, że nie zostanie potraktowane to jako reklama itd. Nie mam nic z nią wspólnego 😄 Po prostu w Kaliszu musiałbym zapłacić ponad 50zł za takie coś 😄 za to wszystko co na zdjęciu dałem 43zł... Pepsi za 3zł ehh w Kaliszu od 5-9 złociszy. Uwielbiam takie miejsca, serio. 

Beka oczywiście z maseczek ! Ale ktoś się na tym dorobi. Jestem więcej niż pewny 😄 Ludzie są naiwni, kupują to na potęgę a to zwykłe maseczki "lakiernicze" z zaworkiem XD eeehhh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 17:08, Banshee napisał:

czy znajdzie się na forum śmiałek który ogranie 3 etapowe polerowanie w 6 godzin ?!

Ale tam jest informacja, że nie trzyetapowe... Tylko trzema pastami 😂

 

Mój rekord to przygotowanie, bez glinki, nieduży samochód był zadbany i zabezpieczony, mało zanieczyszczeń tylko trochę swirli. Dwa etapy, clearcut +finish. Inspekcja i woskowanie. W jeden dzień. 

Wyszło nawet super, wyciałem 95% nie licząc grubasów.

 

Ale nie ma co się łudzić, do studiów przyjeżdżają raczej zajechanymi samochodami, przy których roboty jest kilka razy więcej.

A ten był dopieszczany na max, gładko, zero niespodzianek 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj poprawilo humir... przejechane ponad 700km samemu, pogoda srednia ale ok.

Genialnie spedzony dzien wsrod super ludzi 

Zdobyta nowa wiedza

Ciekawe rozmowy i zapoznanie sie z historia marki Soft 99

Przeprowadzone wstepne proby i poznanie odrobiny chemicznego aspektu powlok

Postaram sie jutro wrzucic wiecej info i unboxing jak to tera te mlode ludzie gadaja 😛

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda smacznie. 70km ode mnie, idealnie na niedzielną przejazdzke. Od siebie polecam "hubertowka zamek mysliwski" niedaleko Doliny Baryczy. Knajpa w środku lasu z pysznym jedzeniem . Jadłem i polecam bitki z jelenia, gołąbki z dzika, rosół z kaczki i dzikiej gesi. Serwują też ryby oraz domowe ciasta. Na zachętę wrzucam foto burgera z jelenia 😉

Snapchat-922204911.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Karbo napisał:

a to zwykłe maseczki "lakiernicze" z zaworkiem XD

To nie jest nawet maska lakiernicza. Maska lakiernicza ma odpowiedniej klasy filtry chroniące przed oparami. To o czym mówisz to najzwyklejsza maseczka przeciwpyłowa. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.