Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
5 minut temu, Marcin1992 napisał:

Za chwilę będziemy woskowac:

Buty, szafy, talewizory, stołki, krzesła i sedesy 😂

Za chwilę ? girl please eye roll GIF

Ja swój nowy tron już dawno nawoskowałem 😄

Spoiler

2020-11-14-19-03-14.jpg

A teraz zapytaj mnie ile miałem kwarantann w ciągu 2 miesięcy i co robiłem z czasem wolnym 😄

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się wydawało, że w oponach ważna jest przyczepność w różnych warunkach. To półtorej tony poruszające się z nami w środku w znacznych prędkościach rozłożone na 0.25m² powierzchni. Smarując bieżnik w ten sposób pozbawiacie go przyczepności i obniżacie nie tylko swoje bezpieczeństwo, ale też innych użytkowników dróg. No chyba, że to ja jestem popier...

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RoBee napisał:

Zawsze mi się wydawało, że w oponach ważna jest przyczepność w różnych warunkach. To półtorej tony poruszające się z nami w środku w znacznych prędkościach rozłożone na 0.25m² powierzchni. Smarując bieżnik w ten sposób pozbawiacie go przyczepności i obniżacie nie tylko swoje bezpieczeństwo, ale też innych użytkowników dróg. No chyba, że to ja jestem popier...

Ten dressing z bieżnika zjedzie po pierwszych 200m. Nie widzę problemu 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, KUBA46 napisał:

Ten dressing z bieżnika zjedzie po pierwszych 200m. Nie widzę problemu 😉

Nie jestem co do tego przekonany. Ja sobie kiedyś posmarowałem żelowym dressingiem Sonaxa boczne ścianki opon w motocyklu. Oczywiście dressing wchłonął się dalej, na bieżniku też. Na opakowaniu była stosowna przestroga, żeby nie stosować żelu w jednośladach, ale byłem mądrzejszy (zwłaszcza, że to były moje "pierwsze początki" w valetingu). I dressing jakoś nie chciał zjechać, a ja zesrany brałem zakręty na kwadratowo i pozbyłem się go dopiero tire cleanerem nabytym stricte w tym celu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobiłem, bo w piątek o 13:25 (byłem umówiony w urzędzie na 13:35 - ale zdążyłem na później i nie było problemów) w Toruniu wjechał mi Hyundai w tył.

Hyundai chyba szkoda całkowita będzie 😮

 

20201127-132530.jpg

 

Zgłoszone już do OC, a dziś jadę do ASO już w celu oględzin i po auto zastępcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas-sg napisał:

Ty to masz szczęście 😬

Jak Ty przy ewentualnej sprzedaży wytłumaczysz tyle wypłat z OC dla nowego nabywcy 😁

Te auto ma 'tylko' dwie w 2020 roku i 0 wcześniej.

Inne zdarzenia miałem na pozostałych autach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michał126 napisał:

Nie jestem co do tego przekonany. Ja sobie kiedyś posmarowałem żelowym dressingiem Sonaxa boczne ścianki opon w motocyklu. Oczywiście dressing wchłonął się dalej, na bieżniku też. Na opakowaniu była stosowna przestroga, żeby nie stosować żelu w jednośladach, ale byłem mądrzejszy (zwłaszcza, że to były moje "pierwsze początki" w valetingu). I dressing jakoś nie chciał zjechać, a ja zesrany brałem zakręty na kwadratowo i pozbyłem się go dopiero tire cleanerem nabytym stricte w tym celu.

Zgadza się, ale motocykl to trochę inna waga, inna ilość kół i inna powierzchnia styku opon z asfaltem.

W motocyklu też nie smaruje opon 😉 Jeśli już to coś typu SG Coco.

9 godzin temu, RoBee napisał:

@MMCzysci troszkę nieprzepisowa prędkość i ciężarówka z wyciekiem oleju przede mną. W momencie wbijania się w nią gdy zatrzymała się na pasach, byłem święcie przekonany, że dali mi auto bez hamulców. 8km przebiegu.

Plama z oleju, a dressing to dwie różne sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Domel said:

Nigdy wiecej żadnych kołpaków, przez ten badziew w rdzę już mi poszły dwa komplety stalówek.

Na stalówkach DLUX i jazda.

Też mi się nie podoba ale trudno, byle do wiosny 🙂

I to jest plan! Nigdy więcej kołpaków! Może na przyszły sezon zamówię nowe felgi i też wleci jakaś powłoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.