Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Może warto stworzyć małą zbiórkę?

Myślę, ze jak każdy przekaże chociaż 5-10zł to szybko uzbiera się kwota, która umożliwi zakup chociaż podstawowych narzędzi.

Zarejestrowanych ludzi nie jest tu mało.

To sytuacja losowa, warto pomóc koledze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, alexander.p napisał:

wiesz co?

daj znać jak zgliszcza uporządkujesz, ochłoniecie po tym wszystkim, a prześlę Ci coś czym bedę mógł się podzielić a będziesz mógl kontunuować pasję

 

5 minut temu, impex napisał:

Może warto stworzyć małą zbiórkę?

Myślę, ze jak każdy przekaże chociaż 5-10zł to szybko uzbiera się kwota, która umożliwi zakup chociaż podstawowych narzędzi.

Zarejestrowanych ludzi nie jest tu mało.

To sytuacja losowa, warto pomóc koledze.

podzielmy się... tym co mamy 🙂

@bienekzałóż post, podaj adres, konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bardzo mi miło, że Was poruszyła moja i ojca strata, ale na prawdę nie liczę na żadną pomoc i czuł bym się niezręcznie ja otrzymując.
Po prostu będę musiał zrezygnować z tego co mi sprawiało przyjemność na jakiś czas.
Bardziej mi przykro z powodu ojca, bo w tym garażu był jego dobytek z wielu lat ciężkiej fizycznej pracy i wiele maszyn dzięki którym mógł prowadzić działalność.

Czasem tak bywa że w krótkiej chwili wszystko przepada, ale ja skupiam się na moim rocznym synku, który czeka na 2 operacje serca i to jest dla mnie najważniejsza sprawa na świecie!

Dzięki wszystkim za słowa wsparcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grzechu23 napisał:

Miałem dwa podejścia do tego sklepu.  Dwa razy dno.
Wystawiają towar którego nie mają na sklepie, kontakt z nimi to porażka. Osobiście nie polecam!

Teraz zapamiętali mój numer telefonu to nawet nie potrafią odebrać .😅 Jutro spróbuję z innego nr .

 

22 godziny temu, Slovak napisał:

@Gesiu_15 w TuningKingzShop.pl nie mają? Znam Tomka, więc mogę pomóc w zakupie 😉 

Mają . Ale co z tego jak nerkę mam jedną w połysku i drugą w mat 😄 Chcę ten cyrk zakończyć,  muszę kogoś podpytać jak to rozwiązać najlepiej . Do piątku czekam maksymalnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, impex napisał:

Może warto stworzyć małą zbiórkę?

Myślę, ze jak każdy przekaże chociaż 5-10zł to szybko uzbiera się kwota, która umożliwi zakup chociaż podstawowych narzędzi.

Zarejestrowanych ludzi nie jest tu mało.

To sytuacja losowa, warto pomóc koledze.

Jestem Za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bienek - kiedyś też straciłem praktycznie wszystkie posiadane kosmetyki i trochę sprzętu dzięki komuś, kto połasił się na moją i kilka innych piwnic... Trochę czasu minęło, zanim "odbudowałem" arsenał - wypłacone ubezpieczenie to była kropla w morzu strat... Więc choć trochę rozumiem, w jakiej Ty i Twój ojciec jesteście sytuacji... Jeśli zdecydujesz, że nawet niewielka pomoc innych nie jest rozwiązaniem niezręcznym - jesteśmy gotowi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Domel napisał:

Jestem Za.

+1

@bienek  przykra sprawa, losowe zdarzenie, które mogłoby dotknąć każdego. Synek wiadomo - najważniejszy! Życzę zdrowia i udanej operacji a Tobie sił by wszystko poukładać. Ale gdy opadną emocje, to chętnie dorzucę się wraz z innymi, by choć trochę było Ci łatwiej wrócić do pasji, która nas tu łączy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się dorzucę, ale jak obiecasz że następny garaż będzie ubezpieczony 🙂

Naprawdę nie rozumiem dlaczego często tak jest że ludzie o tym myślą dopiero gdy się coś stanie, a to przecież nie są duże koszta, ostatnio za ubezpieczenie mieszkania i piwnicy za pożar/kradzież/włamanie dopłacałem chyba coś koło 300 zł na rok, a to nie jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję.... Panowie, a może zrobić taką akcję jak kiedyś dla Tosi? Kto będzie chciał wystawi kosmetyki na aukcję i dochód przeznaczymy dla @bienek? Ewentualnie to co się nie sprzeda wyślemy dla @bienek na start 😀 

Coś co jednemu zalega na półce może innemu się przydać, a zawsze to parę zł na maszynkę się uzbiera (oby) 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro się na to patrzy i przykro się o tym czyta. Rok temu mogłem być w podobnej sytuacji (zapalił się komin), ale na szczęście w porę udało się zareagować. 

Myślę że jakaś drobna pomoc ze strony forumowiczów tak żeby spróbować odbudować arsenał to dobry pomysł, tym bardziej jak już kolega Crasher wspomniał mieliśmy od kolegi @bienek tyle obszernych relacji (oby w przyszłości były kolejne), w które jakby nie było trzeba włożyć czas i środki . Także od siebie też chętnie bym dołożył cegiełkę.

 

4 minuty temu, smerf91 napisał:

Współczuję.... Panowie, a może zrobić taką akcję jak kiedyś dla Tosi? Kto będzie chciał wystawi kosmetyki na aukcję i dochód przeznaczymy dla @bienek? Ewentualnie to co się nie sprzeda wyślemy dla @bienek na start 😀 

Coś co jednemu zalega na półce może innemu się przydać, a zawsze to parę zł na maszynkę się uzbiera (oby) 😀 

Albo jakiś losowo wybrany sklep przeznaczy bon w pewnej kwocie na kosmetyki i akcesoria, a każdy kto będzie chciał dołoży się od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak koledzy piszą. W jakimś sposób przyczyniłeś się do rozwoju forum więc tym bardziej @bienek. Ochłon napisz czego Ci najbardziej potrzeba a my się na to zrzucimy. Albo jeśli ktoś ma takie produkty to Ci je wyślę. Tamten chłopak z fejsa o którym wcześniej pisałem też nie chciał i też spalił mu się garaż jego i jego ojca. I teraz wraca po malutki i robi chyba najlepsze Polo 6N2 w Polsce. Ale oczywiście każdy twoja decyzję ostateczną uszanuje😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.