Skocz do zawartości

MOONLIGHT TacSystem Sio2 Spray


Dziki

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Eidos71 napisał:

Na stronie jest wersja v2. 😉

O widzisz, dobrze że rozwiałeś wątpliwości. Tytuł "NGPS V4 Upgrade V2" mnie zmylił

 

Żeby nie robić offtopa i wracając do tematu powiem, że uwielbiam łatwość aplikacji moonlighta i zobaczymy jak się sprawdzi połączenie usa + singapur 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem po pierwszym myciu powłoki w spray'u od Tac System (Dzięki @CAR CRAZY). Kładłem ją dwa tygodnie temu na Carpro Essence, dodatkowo jako top coat użyłem Gyeon Cure 💪

Pierwsze wrażenia po umyciu: ręcznik do osuszania sunie jak poduszkowiec, zrzut wody rewelacyjny :good:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powalla uwierz, że sam Cure tak nie działa. Testowałem go pół roku na jałowym lakierze. Mam pełną świadomość zrobionej kanapki, o której otwarcie powyżej piszę (której głównym daniem jest TS Moon Light) i z której jestem bardzo zadowolony :-)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymywałem się do teraz, by uzupełnić wnioski z dotychczasowych testów.

Jak dla mnie TS Moonlight jest moim produktem roku 2018!

 

Wyjaśnię dlaczego i przy okazji sprostowanie bo raz posądziłem powłokę o zgon gdy ta się tylko przytkała.

Letni test długodystansowy zrobiłem na przedniej szybie i felgach.

Zaaplikowane 10 kwietnia,  dziś 4 października. Pół roku, około 12 tysięcy kilometrów nalatane.

Na szybie zauważalnie wolnieszy zrzut w miejscu pracy wycieraczek. Jeden z płynów do szyb + brud tak mi przytkały powłokę, że myślałem, że umarała. Ale przez następne miesiące obserwowałem sytuacje i okazało się, że potrzebne było tylko odetkanie. Krople nie są super kształtne ale są, a deszcz zrzuca z przedniej szyby przy około 80kmh.

Na felgach trzyma jak złoto. Niczym nie wspomagane.

Już obecny wynik uważam za rewelacyjny a produkt siedzi dalej.

Wytrzymał tak ciężkie warunki, duży przebieg, chemię zasadową z myjek ręcznych... szacun dla chemików z Tac System.

 

Zalety:

+ niska cena w porównaniu do innych powłok, oraz ogromna butla, która wystarcza nie tylko na raz ale na stos samochodów

+ wydajność

+ uniwersalny produkt, na lakier, szyby, plastiki

+ może pełnić funkcję base coat, top coat, standalone protection

+ łatwość aplikacji to bajka, przyrównałbym do swissvaxa, a może i łatwiej bo płyn nie wymaga docisku! przez oleistą konsystencję aplikator mikrofibrowy sunie jak po maśle

+ super łatwe docieranie, na czarnym uni nie zostawi mazów nawet bez szczegółnych umiejętności

+ trwałość w okresie letnim (zimowa w trakcie testów)

 

wady:

- brak mniejszych butelek

 

Czas na etap drugi, test zimowy.

Tym razem nie jako samodzielne zabezpieczenie ale jako base coat.

TSM + ADS NGPSv3, ads wyraźnie dodał śliskości. 

Zobaczymy czy zima obnaży jakieś wady... stay tuned 🙂

 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost postrzegam ten rewalycyjny produkt identycznie. Do minusów dorzuciłbym zapach. Jest na tyle uciążliwy, że czuć go nawet przez maseczkę.

Ja również zaczynam test zimowy, Moon light występuje u mnie w roli base coat.

Dorzucam jeszcze zdjęcie kropelek (kąt fantastyczny!), są dość rzadkie gdyż od podmuchów wiatru cała woda momentalnie spływała 😘

TS_kropelki.jpg.88dd6e2ee4b8255108cd4d1d5bbd0819.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie jestem sam. Dla mnie ten produkt to numer 1 od dłuższego czasu. Bardzo rzadko jaram się jakims kosmetykiem ale Tac System moonlight po prostu sprawia że jestem w szoku. Łatwość aplikacji, cena, trwalosc, efekt

Co do zapachu ... Jestem go w stanie przełknąć. Moonlight trwały więc często nie trzeba po niego sięgać .

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - znalazłem dzisiaj w Necie złą wiadomość... Mam nadzieję, że to fejk... Podobno Tac System zrezygnował z produkcji Moonlight, zastępując go sporo droższym Top Coat 1.0, który ma być jeszcze trwalszy, niż Moonlight... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eidos71 napisał:

Panowie - znalazłem dzisiaj w Necie złą wiadomość... Mam nadzieję, że to fejk... Podobno Tac System zrezygnował z produkcji Moonlight, zastępując go sporo droższym Top Coat 1.0, który ma być jeszcze trwalszy, niż Moonlight... 

Ojj, coś czuję, że jak ta paczka z TSM dopłynie z Korei do Showcarshine to trzeba będzie "filować" pod sklepem jak za komuny, żeby się załapać na swoją buteleczkę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fangio napisał:

Ojj, coś czuję, że jak ta paczka z TSM dopłynie z Korei do Showcarshine to trzeba będzie "filować" pod sklepem jak za komuny, żeby się załapać na swoją buteleczkę

😁 Albo będzie to najszybciej sprzedany produkt roku, albo Mariusz podniesie cenę... Sam chyba zakupię jeszcze jedną butelkę na zapas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eidos71 napisał:

😁 Albo będzie to najszybciej sprzedany produkt roku, albo Mariusz podniesie cenę... Sam chyba zakupię jeszcze jedną butelkę na zapas...

Ja tam czekam w pełnej gotowości i jak tylko towar wyląduje, to biorę chyba dwie butle ...w ciemno, bo jeszcze nie próbowałem produktu....ale skoro same pozytywne opinie to nie mam się chyba czego obawiać 🙂 No chyba, że cena poszybuje... 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fangio @Eidos71  Dużo robicie samochodów, że bierzecie aż tyle? Z tego co czytam to taka butla wystarczy na bardzo dużo aut, a dodając długą trwałość to po co dawać sobie podwójne dożywocie na jeden produkt i nie testować nic innego? 😄 

Sam myślę o zakupie z myślą o zimie i bardzo ubolewam, że nie ma mniejszych butelek. Bliźniaczego CanCoata nałożyłem nie oszczędzając na około 7 samochodów i na "oko" zostało jeszcze połowa butelki 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukeu napisał:

 @Eidos71  Dużo robicie samochodów, że bierzecie aż tyle?

Pierwsza butelka zeszła mi w ciągu półtora roku... Teraz mam drugą. Jeśli to prawda, że TS zakończył produkcję Moonlight i trwa wyprzedaż zapasów, wolę mieć ten produkt w arsenale "z zapasem", niż potem "pluć sobie w brodę", że nie zrobiłem zapasu - zwłaszcza, że obecnie na rynku nie ma chyba odpowiednika tego produktu innego producenta w podobnej cenie. To świetny kosmetyk dla kogoś takiego, jak ja - kto nie gustuje (jeszcze) w powłokach, ale lubi mieć pod ręką substytut powłoki do prostego i trwałego zabezpieczenia lakieru 😊

9 godzin temu, lukeu napisał:

Bliźniaczego CanCoata

CanCoat nie do końca jest "bliźniakiem" Moonlight - chodzi mi o zawartość SiO2. W Moonlight jest ok. 25%, a w CanCoat - ok. 10%. Jednak oba produkty są świetne 😊

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie spinam, przestaną produkować to stracą klienta.

Rynek jest tak dynamiczny, że ciągle wychodzą nowe produkty albo pojawiają się marki wcześniej niedostępne.

 

Najwyżej przyjdzie czas na testy Tevo UniGard S06 🙂 Deklarowana trwałość tak jak w CanCoat 6miesięcy. Nietstety strasznie mało informacji o tym produkcie. 10ml 40zł lub 50ml 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dostało dzisiaj Moonlightem po lakierze, szybach bocznych i po plastikach. Częściowo na czysty lakier a częściowo na Essence. Zobaczę czy Essence coś wnosi do trwałości. 

Aplikacja banalna i ekonomiczna. Pad z fibry. Dałem z 5 psików żeby zaimpregnować pad a potem po 2-3 psiki i wystarczało to na 2 drzwi spokojnie. Wiec duży pozytyw. Docieranie bezproblemowe. Na plastikach siadł rewelacyjnie. 

Teraz tylko patrzeć ile posiedzi 

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek kładłem na swifcie sedan 2warswty Moonlight i poszło mi ok 10ml, także wydajność mega. Kładłem na mikrofibrowy aplikator. W tamtym roku był one step, a teraz przed położeniem finisz na m3000. Lakier to akryl i jedno co zauważyłem to grubsze rysy stają się bardziej widoczne w słońcu. 

W piątek będę kładł na roboczego passata brata i zobaczę czy tam też podbije grubsze niedoskonałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.