Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam odkurzacza do pracy na sucho jak i do prania tapicerki do użytku własnego. Mogę wydać max 250 eu. Po przejrzeniu kilku tematów najbardziej sensownym dla mnie wydaje się:

https://www.amazon.de/Kärcher-1-081-130-Waschsauger-SE-4001/dp/B0016JIK24/ref=asc_df_B0016JIK24/?tag=googshopde-21&linkCode=df0&hvadid=256075338386&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=6065803839454581524&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1003943&hvtargid=pla-420112474070&psc=1&th=1&psc=1

lub

https://www.ceneo.pl/2705249#tab=spec

Jeśli możecie polecić coś lepszego to będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebny mocny odkurzacz na myjnie. Odkurzacz będzie pracował dziennie co najmniej po kilka dobrych godzin. Najchętniej bezworkowy. Gabaryt nie grają roli jedynie co to musi być mocny. Kwota tak do 2tys max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2020 o 14:50, jendrek1975 napisał:

Nie na temat ale,11 kwi 2019 za Clatronic BSS1309 zapłaciłem  377 zł,ale wszystko drożeje :-( 

Dokladnie. Clatronic jest dostepny za niecale 600zl z wysylka, dlatego wybralem Karchera se4001 za 699

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vlodek2532 napisał:

Nieźle, miesiąc temu zapłaciłem 410 zł 

No wlasnie, a teraz tych odkurzaczy po prostu nie ma. Producent pisal ze moze pojawia sie na przelomie sierpnia/wrzesnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@V1RU$ jestem uzytkownikiem profi 6
Sprawuje sie wysmienicie. Zastanawialem sie rowniez nad profi 45 w wersji mf ale po rozmowie z ludzmi z profi europe stwierdzili, że to sporo za duzo wzgledem moich potrzeb. Sila ssaca na bardzo sobrym poziomie. Cena rewelacja. Polski produkt. Gwarancja 5 lat jesli mnie pamiec nie myli.


Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ja zakupiłem profi 5.1 MF. Za dużo nim jeszcze nie popracowałem , ale ssanie ma niezłe 27 Kpa. Ogólnie polecany i dodatkowo bez workowy. W moim obudowa jest transparętna więc widać co ma w środku odkurzone. 

A przy okazji cena też akceptowalna w okolicy 600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejako podłącze się pod pytanie @V1RU$
Chciałbym w końcu kupić sobie coś konkretnego do odkurzania wyłącznie na sucho i stąd pytanie:

Jaki odkurzacz detailingowy TY chciałbyś mieć?

Jestem ciekawy co znajduje się na waszych listach życzeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoBee korzystam z zestawu profi europe. Jesli chodzi o odkurzacz na sucho, profi 6 (ten prawej na foto) . Podcisnienie na bardzo dobrym poziomo (nie boja sie go podac ) 27kPa. Dlugosc przewodu zasilajacego, 12m, zwijany latwo i szybko Pojemnosc zbiornika 10l. Waga 6,3kg.
Dlugosc weza, 2,8m. Zwracalem na to uwage bo w innych odkurzaczach czesto maja 2m długości. Dla przykladu numatic henry ma waz dluzgosci 2,4m.
IMG_20200704_102807.jpg

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiterG sam mam w arsenale Profi 50.1 i przyglądałem się również ich odkurzaczowi. Moje dotychczasowe uczucia są mieszane (awaria ekstraktora po pierwszym użyciu...) i chyba nie chcę się pchać w kolejny produkt od Profi. Mieszkam w Norwegii i niestety brak tu serwisu tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ja osobiscie z profi jestem bardzo zadowolony
W takim razie, moze numatic? Sila ssaca troche mniejsza ale jak widzialem kilka osob z forum posiada go w swoim arsenale. Moze wypowie sie ktorys z użytkowników.


Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




W takim razie, moze numatic? Sila ssaca troche mniejsza ale jak widzialem kilka osob z forum posiada go w swoim arsenale. Moze wypowie sie ktorys z użytkowników?




Myślę, że numatic jest popularny ze względu na to, że to produkt 2in1. Jeżeli zestawić go z odkurzaczami na sucho w tej samej kategorii cenowej, to może się okazać, że nie jest tak kolorowo. No, ale nie mam go, więc nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry,

Planuje otworzyć myjnie samochodową na terenie mojego miasta. Jestem na etapie wyboru sprzętu. Czy jesteście w stanie doradzić mi, jaki odkurzacz powinienem kupić? Zależy mi na czymś bardzo dobrym do profesjonalnego, ciągłego użytku. Dobrze by było, gdybym do wybranego odkurzacza miał możliwość zakupić jak największą ilość różnych dodatków (mam tu na myśli głównie różne końcówki- by dotrzeć do każdej szczeliny w samochodzie). Poniżej zamieszczam moje wybory. Liczę na Wasze komentarze i propozycje:

1. Karcher NT 27/1 Me,

2. Karcher NT 20/1 Ap Te. 

Pozdrawiam,

Daniel 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejzyj sobie oferte nilfisk/stihl. Jak dla mniebto pancerne konstrukcje. Ja swojego buddy mam kilka lat, potrafil zaciagnac wode do silniaka kilka razy i nic. Wiec z czasem dokupilem drugi, zeby jeden odkurzacz na jedna strone auta byl. Minusem jest krotki waz ssacy w przypadku buddy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sadam55 napisał:

Przejzyj sobie oferte nilfisk/stihl. Jak dla mniebto pancerne konstrukcje. Ja swojego buddy mam kilka lat, potrafil zaciagnac wode do silniaka kilka razy i nic. Wiec z czasem dokupilem drugi, zeby jeden odkurzacz na jedna strone auta byl. Minusem jest krotki waz ssacy w przypadku buddy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

nilfisk spoko (stihl to to samo tylko kolor pomarańczowy droższy)... mam multi i jedyny mankament to rzeczywiście zbyt krótki wąż... to akurat można zmienić,, akcesoryjne są dłuższe lub samemu zrobić dłuższy jak seryjny klęknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.