Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach zakupiłem Karchera WD3 CAR. Normalnie kosztuje około 400zł. Udało mi się trafić na promocję w sklepie JULA za 320zł :shock::shock:

 

W której Julii takie promo ? I do kiedy orientujesz sie ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Kielce, Galeria ECHO. Przejrzałem gazetki, promocji już nie ma. Chyba, że jeszcze coś im zostało na sklepie, ale wątpię, bo odkurzacze szły jak ciepłe bułeczki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupiłem ten odkurzacz z Juli, pomimo tego że była promocja na niego to dawali jeszcze bon 30zl na dalsze zakupy, czyli teoretycznie 299zl. Z odkurzacza jestem narazie bardzo zadowolony

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ja wczoraj zakupiłem ten odkurzacz z Juli, pomimo tego że była promocja na niego to dawali jeszcze bon 30zl na dalsze zakupy, czyli teoretycznie 299zl. Z odkurzacza jestem narazie bardzo zadowolony

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Zastanawiam sie wlasnie nad wd3 glownie tylko do auta . Powiedz mi dobrze ciagnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównania z innymi przemyslowkami nie mam, ale napewno lepiej niż mój domowy bosch. Przeczytałem na forum ze w stosunku cena/jakość polecali tego wiec się zdecydowałem i jak narazie nie żałuję.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jula.pl/catalog/gospodarstwo-domowe/sprzatanie-i-pielegnacja-odziezy/odkurzanie/odkurzacze-uniwersalne/odkurzacz-przemyslowy-230099/

 

Zwykły WD3 kosztuje 258zł , czyli za te 2 szczotki i 1 ssawkę dałeś 71zł które w aucie i tak gorzej się sprawdzą jak zestaw małych ssawek za 3 dyszki więc czy to jakaś wielka okazja? :o

 

Dasz jakiegoś linka do tego zestawu małych ssawek ?

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jula.pl/catalog/gospodarstwo-domowe/sprzatanie-i-pielegnacja-odziezy/odkurzanie/odkurzacze-uniwersalne/odkurzacz-przemyslowy-230099/

 

Zwykły WD3 kosztuje 258zł , czyli za te 2 szczotki i 1 ssawkę dałeś 71zł które w aucie i tak gorzej się sprawdzą jak zestaw małych ssawek za 3 dyszki więc czy to jakaś wielka okazja? :o

 

Dasz jakiegoś linka do tego zestawu małych ssawek ?

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tutaj masz np u MXów: http://www.pielegnowacauto.pl/zestaw-mi ... aczax.html

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja wczoraj zakupiłem ten odkurzacz z Juli, pomimo tego że była promocja na niego to dawali jeszcze bon 30zl na dalsze zakupy, czyli teoretycznie 299zl. Z odkurzacza jestem narazie bardzo zadowolony

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Zastanawiam sie wlasnie nad wd3 glownie tylko do auta . Powiedz mi dobrze ciagnie ??

Ja mam jestem zadowolony używam w aucie, garażu i domu. Funkcja dmuchania przydaje się do suszenia i usuwania kurzu z zakamarków. Lipnie wykonana rurka z tworzywa i końcowa duża do podłóg. Tylko taki minus po przejściu ze zwykłego odkurzacza. Jeśli chodzi o moc to bardzo mocno wciąga na nowych workach potem delikatnie słabiej. Ogólnie ta płaska szeroką stopka dywanu nie odkurze bo zasysa sie do niej. Także to powinno Ci zobrazować moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Poszukuje odkurzacza tak naprawdę do domu ale moja kobieta chciałaby sprzęt z funkcją prania dywanów pomyślałem więc że można by go od razu wykorzystać do prania tapicerki. Tak trafiłem na to forum i przeglądając je widać że dużo użytkowników zna się na rzeczy może coś podpowiecie?

Z postów widzę że dobry sprzęt to Numatic GVE370-2 George (trochę drogi) a czy warto brać pod uwagę odkurzacze nie profesjonalne np.: Zelmer Aquawelt Plus ZVC762ZT? Może inna firma?

Proszę o opinie. Odkurzacz potrzebny do użytku domowego + pranie dywanów tapicerki w aucie ale może również kanapy.

Co polecajcie dla takich potrzeb? Wiadomo najlepiej dobry stosunek jakość cena. Może również jakieś info o kosztach eksploatacji np. cena worków i pytanie jaki jest dobry detergent do prania do odkurzacza piorącego. Może również ktoś poleci sklep gdzie można kupić dobry sprzęt w dobrej cenie? Z góry dziękuje za wypowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
715261 Może również ktoś poleci sklep gdzie można kupić dobry sprzęt w dobrej cenie?

https://mrcleaner.pl/odkurzacze/numatic ... 00-w-9-15l

bierz, będziesz Pan zadowolony. Skąpy dwa razy traci. Kup raz a porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na czym polega ten Multifiltr w odkurzaczach firmy PROFI? Szukam dla siebie coś od nich (od 5.1 do 45.30, jeszcze nie wiem) Ale nie za bardzo rozumiem idee i korzyści z dopłaty do MF, pomożecie?

I czy dobrze rozumiem, że wszystkie bez MF jak nie włoże worka to będą działać również na mokro?

Dzięki z góry!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zastanawiam się nad odkurzaczem do domu i auta. Zależy mi żeby miał dobry ciąg i był w miarę cichy. Wpadł mi w oko Numatic Henry -na etykiecie 72db a jak jest w rzeczywistości?

Ostatnio zmieniły się jego parametry bo teraz ma tylko 620W mocy i 2 tryby pracy.

Ma ktoś odniesienie do marketowych "cichych" odkurzaczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, kolargol napisał:

Zastanawiam się nad odkurzaczem do domu i auta. Zależy mi żeby miał dobry ciąg i był w miarę cichy. Wpadł mi w oko Numatic Henry -na etykiecie 72db a jak jest w rzeczywistości?

Ostatnio zmieniły się jego parametry bo teraz ma tylko 620W mocy i 2 tryby pracy.

Ma ktoś odniesienie do marketowych "cichych" odkurzaczy?

 

Jutro przyjdzie jego wiekszy brat i ma podane 73db to ci powiem jak to chodzi mowa o george

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dnia 29.08.2017 o 09:16, kolargol napisał:

Numatic Henry -na etykiecie 72db a jak jest w rzeczywistości?

Dzisiaj moge juz cos powiedziec . Pierwsze uruchomienie bylem w szoku ze glosno itd pochodzil troche szczotki sie ulozyly i jest fajnie odkurzacz cichy smialo w domu mozna nim dzialac. Mowa oczywiscie o george ale poziom hałasu bedzie pewnie na tym samym poziomie wiec o hałas nie masz sie co martwic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2017 o 13:30, logigamer napisał:

Na czym polega ten Multifiltr w odkurzaczach firmy PROFI? Szukam dla siebie coś od nich (od 5.1 do 45.30, jeszcze nie wiem) Ale nie za bardzo rozumiem idee i korzyści z dopłaty do MF, pomożecie?

I czy dobrze rozumiem, że wszystkie bez MF jak nie włoże worka to będą działać również na mokro?

Dzięki z góry!

 

To filtr słupowy pokryty, teflonem, takie rurki ze sprężynką w środku. W czasie pracy odkurzacza pracują góra/dół i otrzepują się z zabrudzeń. Generalnie są to filtry dedykowane do drobnych pyłów, typu gips, szpachla etc. Mam np. klientów którzy używają ich z bruzdownicami :)  Plusem jest to że są to odkurzacze bez workowe (czyli nie ma kosztów wymiany), mają wysoki poziom filtracji i są z natury przemysłowe do do pracy ciągłej i ciężkich warunków.

Natomiast nie są to odkurzacze do zbierania wody, multifiltr musi być włożony i jest to konieczne do pracy. Pracują tylko na sucho. Sucho/mokro są w Profim wersje RW z czujnikiem poziomu wody i filtrem HEPA.

 

Tutaj mamy opis , zdjęcia i działanie multifiltra, będzie identyczny dla całej serii Profi:

http://ktrade.pl/blog/14_odkurzacz-do-gipsu-gladzi-pylu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 1.09.2017 o 09:09, kolargol napisał:

BiałyGTi, dzięki

będą mógł już sam potestować bo wczoraj doszedł Heniek :)

Jakie wrażenia z Henrym? Muszę kupić odkurzacz do domu, cały w kafelkach lub panelach, dywanów brak. Da radę? A jaki masz, 160 czy 200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem 160 ze względu na miejsce w szafie (idealnie mi pasował na wysokość półki). Generalnie jestem bardzo zadowolony, ssanie bardo mocne, na pełnej mocy trzeba sporo siły żeby przesuwać szczotką po podłodze :) głośność taka średnia, bardziej słychać szum wciąganego powietrza przez szczotkę niż odkurzacz. Prosta budowa, rurki rozkładane, regulacja siły ssania tylko na rączce - mam nadzieje że podziała długo. No i duże worki oraz duże koła więc bez problemu śmiga przez progi i kabel. Na minus to ta plastikowa rączka która nachodzi na metalową rurę nie siedzie jakoś super ciasno i jak mocna wykręcasz szczotką żeby dostać w jakieś zakamarki to lubi się przekręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te odkurzacze henry nadadzą się do domu, dywanów? One nie mają regulacji siły ssania, tylko poprzez otwór na rączce? Jest to wystarczające? Nie chce po prostu siłować się z odkurzaczem podczas pracy przy dywanach stąd kilka pytań. Czy możecie może polecić coś jeszcze do 600 zł by świetnie dawał radę przy samochodzie i kilku dywanach w domu?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.