Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy george numatic nada sie jako odkurzacz na sucho do domu i jako na such i do prania do jednego samochodu? Mam zafire tourer i potrzebny mi odkurzacz z funkcjabprania gdyż często używam go do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry może xźle sie wyraziłem. Do samochodu bedzie dobry bo widziałem na forum że wielu forumowiczów go używa. Ale chodziło mi o dom bo mam sierściuchy i czy do takiego strikte domowego użytku sie prawdzi dobrze? Bo nie chcialbym trzymac 2 odkurzaczy.Ewentualnie co proponujecie dokupic do georga jakie akcesoria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z odkurzaczem z filtrem wodnym Karcher Ds 5.800 lun Ds 6.000 jeżeli tak czy może ktoś się wypowiedzieć. Chciałbym się również również spytać czy George GVE 370-2 dobrze sobie radzi w odkurzaniu na sucho i jak u niego z filtracją kurzu. Mój obecny samsung chyba zaczął więcej wyrzucać kurzu jak wciągać :/ Szukam dobrego odkurzacza z dobrą filtracją. Już prawie zdecydowałem się na tego Karchera z filtrem wodnym ale chciałby tez Georga i mam dylemat czy sam Georg mi starczy i zadowoli przy odkurzaniu na sucho czy lepiej dokupić tego z filtrem wodnym. Mam w związku z tym duży dylemat bo oba odkurzacze jednak swoje kosztują. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić odkurzacz przemysłowy. Będzie on służył do odkurzania 2 aut, piwnicy i garażu. Który odkurzacz polecacie w cenie 1000-1500 zł?

 

Wysłane z mojego E6533 przy użyciu Tapatalka

Polecam mv3 do twoich potrzeb jest idealny.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić odkurzacz przemysłowy. Będzie on służył do odkurzania 2 aut, piwnicy i garażu. Który odkurzacz polecacie w cenie 1000-1500 zł?

 

Wysłane z mojego E6533 przy użyciu Tapatalka

 

Można też pomyśleć o profi z serii 45 mf, będzie miał bardzo mocne ssanie i multifiltr do drobnych pyłów, mv3 będzie dobrym wyborem w kategorii ekonomicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich :)

szukam informacji na temat odkurzacza Nilfisk Aero 26-21- przeszukiwałem forum ale nic nie znalazłem na jego temat.

przykładowy link : http://isprzet.pl/nilfisk-alto/1888-odkurzacz-nilfisk-alto-aero-26-21-pc.html

Rozpoczynam przygodę z czyszczeniem samochodów i na tą chwilę używam Karchera MV2 - jest to mój pierwszy odkurzacz którym zrobiłem już coś koło setki aut i ogólnie sobie go dość chwalę, ale niestety nie mam porównania co do innych modeli.

W internecie wypatrzyłem model Nilfisk'a jak powyżej, który mi się dosyć podoba (ma kilka fajnych opcji: funkcja dmuchawy, samoczyszczące się filtry, sucho/mokro, gniazdo do przyłączenia elektronarzędzi, ... i kolorystycznie pasuje mi do reszty wyposażenia ;) ).

mam pytanie do znawców tematu lub użytkowników - czy warto wymienić Karchera na Nilfiska? czy taka zamiana usprawni mi proces odkurzania samochodów (szczególnie z piachu i innych trudno usuwalnych śmieci) czy też po takiej zamianie nie poczuję wielkiej różnicy.

Z góry dziękuję za szczere opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dziś spalił mi się odkurzacz :(... Teraz szukam odkurzacza do domu i ogarniania samochodów. Zależy mi na dobrym ciągu, długim wężu i przewodzie. Będzie używany głównie w domu więc fajnie żeby nie był duży miał dobrą filtrację i żeby worki nie kosztowały majątek. W rodzinie mamy karchera t12, wydaje się fajny i cichy tylko trochę drogi i właśnie worki podobno trochę drogie. Do prania mam puzzi, ale jakby była możliwość pracy na mokro też byłoby fajnie. Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy posiada ktoś odkurzacz FLEX VC 21 L MC ? Prosiłbym o jakies opinie na jego temat

 

Dodane po 5 sekundach:

Witam, czy posiada ktoś odkurzacz FLEX VC 21 L MC ? Prosiłbym o jakies opinie na jego temat

 

świetnie odkurza auto, wykładziny dywanowe i grube dywany, ściąga wode, funkcja ręcznego otrzepywani filtra (przycisk na górze obudowy), głośny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach zakupiłem Karchera WD3 CAR. Normalnie kosztuje około 400zł. Udało mi się trafić na promocję w sklepie JULA za 320zł :shock::shock:

Muszę przyznać, że odkurzacz ssie naprawdę mocno. Wczoraj odkurzyłem calutką E39 z 2000r. Zasyfiona przez jakiegoś rolnika (piach, ziemia, siano powbijane w wykładzinę). Odkurzacz poradził sobie po prostu świetnie, wszystko zebrało. Bardzo proste opróżnianie zbiornika, wystarczy zdjąć pokrywę i wysypać. Jeśli mamy dużo syfu i filtr się już zaczyna przytykać, to wystarczy przedmuchać kompresorem i śmiga jak nowy. Dodatkowo w zestawie CAR dostajemy kilka naprawdę ułatwiających robotę końcówek przystosowanych do sprzątania auta. Wokół odkurzacza jest pełno ergonomicznych uchwytów na kabel, rury przedłużające oraz końcówki. Ma również funkcję dmuchawy, jeśli przepniemy rurę z drugiej strony, działa to całkiem dobrze. Polecam w stu procentach!!! :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bo już bym się porwał na jego zakup, a po Twoim poście zszedłem na dół na klatkę, przejrzałem ulotki w skrzynce, była z Castoramy, a tam właśnie WD3 za 258 zł - jadę dzisiaj kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na dniach zakupiłem Karchera WD3 CAR. Normalnie kosztuje około 400zł. Udało mi się trafić na promocję w sklepie JULA za 320zł :shock::shock:

 

W której Julii takie promo ? I do kiedy orientujesz sie ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.