Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym prosić o weryfikację i kolejność środków:

1. Glinka: bilt hamber regular

2. Swirlx

3. Wosk(?) kompetnie nie wiem na jaki się zdecydować (max 50zł) na początek.

 

jakie masz auto i lakier ? woski popatrz w dziale sprzedam, w tym budżecie to jakąś używke kupisz, był np Natty's red

 

Golf 5 kolor LA5G (granat)

Mam jeszcze pytanie czy Swirlx moża nałożyć taką kąbeczką jak np, wosk czy potrzeba pada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

najlepiej mi sie nakłada gąbkowym aplikatorem tyle że porządnym, bo te żólte "słoneczka" są kiepskie do takiej roboty, uprzedzając pytanie jaki kupić polecam zielone Royal Pads na przykład

 

Wielkie dzięki. Co do kwestii środków jakie podałem mogą być myslałem o zmianie glinki na ValetPro Blue Clay?

Co do kwestii wosku myślałem o dodo juice purple haze vs Finish kare 1000p, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

664194 oponami

Jak chcesz porządnie doczyścić to na mokrą oponę kilka strzałów nierozcieńczonego i jazda ze szczotką.

664194 felgami

A to już zależy od wielu czynników. Musisz próbować co działa u Ciebie. Są różne klocki, różne lakiery (bardziej lub mniej czepliwe) no i przebiegi na przykład jakie robisz też będą miały znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ile cleanera takiego jak DJ lime prime pójdzie mi jednorazowo na całe auto (Passat) tak w przybliżeniu chociaż ile to ml ?

 

 

butelka 250 ml powinna starczyć mniej wiecej na 5 razy nie żałując produktu.

 

Dodane po 2 minutach 11 sekundach:

najlepiej mi sie nakłada gąbkowym aplikatorem tyle że porządnym, bo te żólte "słoneczka" są kiepskie do takiej roboty, uprzedzając pytanie jaki kupić polecam zielone Royal Pads na przykład

 

Wielkie dzięki. Co do kwestii środków jakie podałem mogą być myslałem o zmianie glinki na ValetPro Blue Clay?

Co do kwestii wosku myślałem o dodo juice purple haze vs Finish kare 1000p, co myślicie?

 

 

kup sobie glinke valet pro orange, jest miękka i na początek taka jest lepsza, bezpieczniejsza. Wosk jak wolisz, DJ będzie sie fajniej nakładał i dawał lepszy look ale trwałosć w porównaniu z FK ma dużo duzo mniejszą. Więc jak wolisz, przyjemność z pracy i look czy trwałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panow jestem nowym uzytkowniekiem forum mam takie pytanie odnośnie lakieru mojego bmw e65 kolegi znajomy zajmuje sie koretka lakieru pracuje ona na pastach sonax do mojego auta zapropomował pasty FS 05-04 NP 03-06 i zabezpieczenie lakieru jakims polimerem tez sonaxa . co sadzicie o takim zestawie past ??? oraz czym zabezpieczyc potem lakier jakos nie jestem przekonany do tego polimeru sonax ???

lakier mojego samochodu to 472 - STERLINGGRAU METALLIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ile cleanera takiego jak DJ lime prime pójdzie mi jednorazowo na całe auto (Passat) tak w przybliżeniu chociaż ile to ml ?

 

 

butelka 250 ml powinna starczyć mniej wiecej na 5 razy nie żałując produktu.

 

Dodane po 2 minutach 11 sekundach:

najlepiej mi sie nakłada gąbkowym aplikatorem tyle że porządnym, bo te żólte "słoneczka" są kiepskie do takiej roboty, uprzedzając pytanie jaki kupić polecam zielone Royal Pads na przykład

 

Wielkie dzięki. Co do kwestii środków jakie podałem mogą być myslałem o zmianie glinki na ValetPro Blue Clay?

Co do kwestii wosku myślałem o dodo juice purple haze vs Finish kare 1000p, co myślicie?

 

 

kup sobie glinke valet pro orange, jest miękka i na początek taka jest lepsza, bezpieczniejsza. Wosk jak wolisz, DJ będzie sie fajniej nakładał i dawał lepszy look ale trwałosć w porównaniu z FK ma dużo duzo mniejszą. Więc jak wolisz, przyjemność z pracy i look czy trwałość

 

Dzięki kolego za cenne rady. Co do kwestii glinki orange zastanawiam się czy sprosta ona pyłowi lakierniczemu (odkurz) na aucie, bo w dużej mierze dlatego chce kupić glinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem efekty na włsane oczy na dwoch samochodach naszego wspolnego kolegi oba leciwe audi a6 c5 w kolorze czerwona wisnia lakier lusterko widzielam przed i po naprawdę ogromna różnica zero rys czarne audi rownei dobrze . co do samochodw jakie robil to m in audi A5 , bmw 428 ,tesla S , mercedes s w 222 bmw 7 f01 z tkaich lpesyzch co wiem . czego uwazasz ze amator ??? po kosmetykach sonax ??? cena za bmw e65 mycie glinkowanie korekta lakieru dwa etapy zabezpieczenie polimerem, czyszczenie zabepieczenie felg i opon , czyszczenie i zabezpieczenie skor i plastikow srodek cena z polecenia kolegi 400 zł

(zdjecia bym wrzucil ale nie wiem jak )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówienie o kimś amator nie znając jego efektów pracy jest co najmniej krzywdzące,ceny są faktycznie niskie za ogrom pracy jaki w to trzeba włożyć ale skoro jemu pasują to Nam nic do tego a jak już jesteśmy przy pastach Sonaxa to wcale nie jest zły produkt .Za cenę 400zł nie można wymagać jeszcze nałożenia powłoki kwarcowej, dlatego daje polimera żeby w ogóle coś było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amator to nie jest jak dla mnie nic obrażliwego, za 400 zł zrobić korekte, zabezpieczyć auto + wnętrze koła itp to raczej nie jest profesjonalne studio, aczkolwiek nie napisałem też że ten człowiek robi coś zle. Poczekamy na fotki być może sie pojawią, i jak efekt będzie taki jak powinien to za 400 zł to to będzie magia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą wyżej za 400zł wnętrze, koła i lakier w e65 to szczerze wątpię w wysoką jakość usługi dla przykładu rzeźnicy w zakładach lakierniczych nie chcą za tyle zrobić nazywanej przez nich "polerki" dlatego pomijam już czy to amator czy nie profi studio bo każdy inaczej rozumie słowo "dobrze". Proponuje zadać temu detailerowi pytanie ile czasu poświęci na tą usługę i wszystko się wyjaśni...

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/ISf7 ... c~b157AfzV

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/cRj9 ... 0SLS_RRp1h

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/NZ7N ... rwlvVkoQqz

audi po jego robocie pasty sonax i polimer . 400 to cena dla znajomego dla obcych jest wyzsza

i jak oceniace robote ???

a do co tego polimeru ktoś coś doradzi - kupil bym jakis kosmetyk do zabepiaczenia na wlasna reke a kolega by tylko nalozyl zamaist tego polimera SONAX POLYMER NETSHIELD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.