Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, załatwiłem sobie DA ale teraz pozostaje kwestia dokupienia padów.

Jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc może będzie ktoś podpowie :)

 

Czy jak użyje do Megsa UC - Royal Pads Air Medium Pad

i Dodo Juice Prime Lime - Royal Pads Air Soft Pad

To wszystko będzie okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, załatwiłem sobie DA ale teraz pozostaje kwestia dokupienia padów.

Jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi, więc może będzie ktoś podpowie :)

 

Czy jak użyje do Megsa UC - Royal Pads Air Medium Pad

i Dodo Juice Prime Lime - Royal Pads Air Soft Pad

To wszystko będzie okej?

 

 

A dlaczego miałoby nie być ok? Choć, czekaj, faktycznie, zapomniałem, polerka i pady same auta nie wypolerują, pozostaje ktoś kto trzyma maszyne, włącza ją, kontroluje docisk, płynność ruchów i takie tam inne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałoby nie być ok? Choć, czekaj, faktycznie, zapomniałem, polerka i pady same auta nie wypolerują, pozostaje ktoś kto trzyma maszyne, włącza ją, kontroluje docisk, płynność ruchów i takie tam inne :D

 

Że będzie ktoś potrzebny do obsługi to obiło mi się o uszy ;) Chciałem mieć tylko pewność czy twardości dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Cleaner CarChem Deep Clean Polish

Wosk Collinite 476

Może być takie połączenie ?

Lepszym rozwiązaniem będzie Pre Wax Cleaner bo rozumiem że twałość powłoki jest najważniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko chce kupić preparat do czyszczenia opon i zastanawiam się co wybrać:

SG Pure Black Tire Cleaner

ADBL Tire and Rubber Cleaner

 

Zastanawiałem się jeszcze nad Duragloss 703 Tire Cleaner, ale chyba bardziej skłaniałbym się do SG lub ADBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko kolega chce sobie nawoskować auto ale nie chce polerować teraz tylko na wiosnę bo ma parę rzeczy do malowania może zrobić tak Prickbort,iron off,glinka i jakiś cleaner lekko ścierny (mam akurat taki Poorboy's World Professional Polish ) i na to jakiś wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to że auto ma 150kkm w żadnym aucie przy 50kkm nie zejdzie farba z kierownicy. Jeśli chodzi o fotel to tapicer i wymiana uszkodzonego elementu z eko skóry. Jeśli chodzi o kierownice mogę Ci ją profesjonalnie polakierować odezwij się do mnie na priv

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to że auto ma 150kkm w żadnym aucie przy 50kkm nie zejdzie farba z kierownicy.

 

Mi zaczęła schodzić przy 60~70 kkm w Golfie 5. Zdaje się, że białostockie 'Nie mam czasu myję auto' wrzucił fotki obłażącej gałki dźwigni biegów z Golfa 6 czy 7 po 60kkm. Oba auta krajowe, przebieg pewny.

Sporo zależy od jakości wykonania i tego, czy użytkownik nie ma tzw. agresywnego potu, od którego momentalnie starzeją się paski zegarków i 'śniedzieją' bransolety.

Boczki foteli Renówek to był słaby punkt np w Scenikach II, tu akurat podobny błąd konstrukcyjny chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z Tobą zgodzę że jeśli wyjątkowy frytkarz uzytkował auto albo jakość materiału jest marna może dojść do takiej sytuacji... No to dziwne z tym vw bo tesciu miał passata b6 od nowości i kierownica po 220tys. nie była wytarta

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to że auto ma 150kkm w żadnym aucie przy 50kkm nie zejdzie farba z kierownicy. Jeśli chodzi o fotel to tapicer i wymiana uszkodzonego elementu z eko skóry. Jeśli chodzi o kierownice mogę Ci ją profesjonalnie polakierować odezwij się do mnie na priv

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Przebieg jest potwierdzony książką i ASO, po prostu żabojad jeździł po mieście. Żadne inne elementy nie mają praktycznie żadnego śladu zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to że auto ma 150kkm w żadnym aucie przy 50kkm nie zejdzie farba z kierownicy. Jeśli chodzi o fotel to tapicer i wymiana uszkodzonego elementu z eko skóry. Jeśli chodzi o kierownice mogę Ci ją profesjonalnie polakierować odezwij się do mnie na priv

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Przebieg jest potwierdzony książką i ASO, po prostu żabojad jeździł po mieście. Żadne inne elementy nie mają praktycznie żadnego śladu zużycia.

 

Wiesz jak wyglądają teraz książki? Sprawdź przyjacielu po VIN-ie bo książkę to i ja mogę ci wypisać i popodbijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to że auto ma 150kkm w żadnym aucie przy 50kkm nie zejdzie farba z kierownicy. Jeśli chodzi o fotel to tapicer i wymiana uszkodzonego elementu z eko skóry. Jeśli chodzi o kierownice mogę Ci ją profesjonalnie polakierować odezwij się do mnie na priv

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Przebieg jest potwierdzony książką i ASO, po prostu żabojad jeździł po mieście. Żadne inne elementy nie mają praktycznie żadnego śladu zużycia.

 

Wiesz jak wyglądają teraz książki? Sprawdź przyjacielu po VIN-ie bo książkę to i ja mogę ci wypisać i popodbijać.

Może inaczej,

ASO Renault potwierdziło zgodność książki z tym co mają w systemie i tym co jest zapisane w komputerze w samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.