Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolego weź się zaopatrz w CarPro Essence a będzie szajn ;) Po nim żadnego zmywania tylko wosk na wierzch.

no i elegancko już poszukuje pacjenta! dzięki wielkie kolego,podziwiałem twoje szajny na autach,widać fachową rękę :good::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywają te mocowania, pod jakim nr je znaleźć? Nie muszą być identyczne. Przejrzałem cały katalog części do bmw i nie mogę znaleźć :wallbash: , mogą być też od innej marki albo coś podobnego

 

pZTJXxw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po korekcie lakieru wystarczy porządnie przemyć lakier IPA, przed położeniem powłoki kwarcowej?

2. W trakcie korekty, pad co kilka przejazdów czyszczę suchą szczoteczka? Najwolniejszy bieg i "drapię" gabke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies wieszaki lub patenty na pedzle ?? Bo nie chce ich trzymac w szufladzie czy pojemniku.

Nie wiem czy się sprawdzi ale myślę jakby w jakimś metalu lub drewnie otwory o średnicy pędzla wywiercic i do ściany, coś jak srubokrety...

 

Wysłane z mojego SM-G530FZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywają te mocowania, pod jakim nr je znaleźć? Nie muszą być identyczne. Przejrzałem cały katalog części do bmw i nie mogę znaleźć :wallbash: , mogą być też od innej marki albo coś podobnego

 

A nie lepiej jakieś nitonakrętki zapodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, używałem do tej pory GYEON Q2M Iron który rozpylał się świetnie, prawie jak woda i obecnie zakupiłem SG IRON OFF V4 i nie przeczytałem sobie wcześniej że on jest taki gęsty i pytanie do Was czym go rozprowadzić po lakierze np na dolnych cześciach drzwi czy innych. Gyeon pryskał jak płyn do szyb a tutaj wylatują gęste "gluty" i nie wiem czym rozprowadzić to po panelu mikrofibrą czy pedzlami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisało sie żeby poczytał o padach itp ale sie nie chce :thumbdown: zresztą po co pady jak jest plan wiertarką polerować

 

Góra usunęła post nie zdąrzyłem przeczytać ;)

 

No dobra, a ręcznie maznąć SwirlX będzie lepiej? :D

 

 

jak masz robić wiertarką na gąbce z tesco to lepiej kup dobry aplikator gąbkowy i zrób ręcznie, bo pytasz piąty raz o to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do czyszczenia tapicerki, lub kokpitu z plastiku mogę użyć szczotki od glyptone która dostałem w zestawie czy musi to byc inna szczotka

 

Czy do prania dywaników mogę użyć szczotki takiej do butów/ włosów jak to kiedyś babcie miały u siebie :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kolego, niestety, w czasach niesłusznie zamierzchłych, takie szczotki to mieli dziadkowie-dżentelmeni, ponieważ szanującemu się mężczyźnie nie wypadało wyjść z domu w niewypastowanych butach. Ale kto o tym dzisiaj pamięta?

 

Jednak do dywaników kup szczotkę ryżową, dłuższe i twardsze włosie :good:

Gliptone może być. Sam taką pociskam kokpit jeśli jest zapaskudzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

662756 Kiedyś kolego, niestety, w czasach niesłusznie zamierzchłych, takie szczotki to mieli dziadkowie-dżentelmeni, ponieważ szanującemu się mężczyźnie nie wypadało wyjść z domu w niewypastowanych butach. Ale kto o tym dzisiaj pamięta?

 

Pamiętam. A i szczotki posiadam i buty pastuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałbym prosić o pomoc, od niedawna myję swój samochód samemu a nie na myjni. Używam zwykłego szamponu firmy "moje auto". Niestety po wymyciu i wyschnięciu pozostają brzydkie ślady. Proszę o pomoc, jak je usunąć?

zAOqlSF.jpg

Q0PyKHe.jpg

5LVk9uH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki wosk po Colli 476s ? Coś wyższej półki, co się łatwo dociera i ma dobre właściwości. Myślę nad tym http://autonablask.pl/produkt/mainz-syn ... ml-tester/

2. Jaka NW ? Miałem RainXa, teraz dostałem K2 i jest mega do dupy :|

3. Czy ta IPA jest ok ? http://autonablask.pl/produkt/ipa-izopropanol-500ml/

4. Czy czyszcznie szyb przed nałożeniem NW samym Nielsenem jest ok, czy trzeba jeszcze jakieś zabiegi robić ?

5. Który z tych środków do renowacji lamp ? http://autonablask.pl/produkt/headlight ... flektorow/

http://autonablask.pl/produkt/meguiars- ... tion-plus/

Czy może jednak coś innego ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.