Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do wysokiego profilu posiadam black mambe,a co polecicie do niskiego profilu, aby efekt opony był błyszczący,mokry, przyciemnil oponę, trochę nienaturalny (jaki dressing)

 

Slick Rims Feeder. A nazajutrz ten dressing w szpraju tejże firmy.

 

Enduransa nie przebije szajnem :-] ale za to posiedzi duuużo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wysokiego profilu posiadam black mambe,a co polecicie do niskiego profilu, aby efekt opony był błyszczący,mokry, przyciemnil oponę, trochę nienaturalny (jaki dressing)

 

Slick Rims Feeder. A nazajutrz ten dressing w szpraju tejże firmy.

 

Enduransa nie przebije szajnem :-] ale za to posiedzi duuużo dłużej.

Zamowione :good: oby trochę pogody we wrześniu było, bo trochę rzeczy trzeba przetestować :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie skusze jednak na lare, pamietam cos, ze tutaj bardziej sie liczyla stabilizacja i skok co jest na plus dla lare 09 w porownaniu z krauss5800, no i ta waga :ad: do robienia finiszowych past i korekt lakieru miękkich typu civic mam nadzieje, ze da radę, bo do reszty mam rotację + kota i nie ma .. We wsi :D

 

Edit: jaki zapach godny polecenia ~ nie słodki, mdly. Coś świeżego :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzi ktoś ten zestaw? Sprzedawca robi dzisiaj zamówienie i akurat miałbym to w tym tygodniu.

 

Nauka na masce BMW (srebrna). Potem chce zrobić BMW (srebrne), Hondę (czarna), Skoda (biała), Opel (czarny)

 

Polerka: Krauss P7 albo K2 i DA Vander. Składniam się do P7, bez DA.

Pasty: Myślę, że na początek Menzerna MCP 2500 i SF 3500. Zastanawiam sie jeszcze nad HCC 400, ale chyba nie ma takiej potrzebny.

Tarcza: z zestawu (Krauss P7)

Pady od Flexipads: 135mm, biały, pomarańczowy i żółty. Wystarczy po 1 sztuce na 1 auto? Czy dla wygody zaopatrzyć się w większa ilość któregoś rodzaju?

Czy trudno jest zrobić całe auto 135mm? Może zmienić na 80mm? Będzie dłużej, ale bezpieczniej i łatwiej dojść.

 

Mam dostęp do past Menzerny i do padów z Flexipads w fajnej cenie dlatego o nich wspomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Szkodnika Rapid i mam skompletowany już niemal cały zestaw do jej pielęgnacji,nie mogę się zdecydować na cleaner pod collonite 476.Mój lakier to beż cappuccino autko nowe z salonu.Czytałem,że Duragloss Squeaky Clean jest dobry plus IPA ale nigdzie nie moge go namierzyć,wszedzie braki na magazynie.Znacie jakieś alternatywy do tego cleanera lub macie namiar na ten cleaner? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.