Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki polecacie atomizer do uzywania ze zmywaczem silikonowym? Obecne do tej pory wszystkie przestawaly działać i zaczynały przeciekac.

Możesz kupić sobie Marolexa mini 500. U mnie działa najzwyklejszy ręczny, za 3zł chyba, juz drugi rok i nic sie nie dzieje. Zmywacz mam od Novvol'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zamówiłem SG red devil. Mam zamiar stosować go do wszystkiego tj. plastiki, nadkola, felgi, opony, grill zderzaka itd. Byłem przekonany po opiniach na forum, że się sprawdzi, ale właśnie natrafiłem na opinie, że RD to nie APC tylko degreaser (?). Czy to prawda? Nie można tego stosować na lakier i wewnątrz auta? Byłem pewien, że to kwestia stężenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślisz? Z tego co wyczytałem to zalecany jest taki zestaw jak napisałem powyżej.

Poza tym i tak potrzebuję tego trzeciego środka ponieważ woskował auta co dwa tygodnie nie będę, a potrzebuje czegoś aby go między "woskowaniami" odświeżyć i nadać blasku.

Posiadam póki co Morning Dew.

Aplikacja tylko ręczna wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed cleanerem co byś nie połozył i tak to zetrzesz cleanerem. Nie ma sensu kłaść jednego środka na drugi. Cos zle wyczytałeś. Po myciu sie stosuje quik detailer w sprayu albo wosk w sprayu co kto woli. Wosk FK jest trwały więc nikt nie każe nim woskowac co dwa tygodnie, wytrzyma dużo więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komora? Lakier wygrzany?

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Garaż, temperatura otoczenia.

 

PS. http://www.motochemia.pl/sonax-samochod ... -1314.html Co sądzicie o takiej gąbce? Warto czy lepiej odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym odświeżyć posadzkę w garażu ? Ma już swoje lata jest kilka większych pęknięć, położenie kafelek nie wchodzi w grę. Co polecacie, jakaś farbę do posadzek/betonu ? Znalazłem również informacje, że malują posadzki farbą drogową, co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po praniu została mi na białej koszulce plama po oleju silnikowym. Jak dam miejscowo mocne stężenie APC ADBL nie "wypali" dziury ? ;)

 

 

Lepiej sie sprawdzi Domestos, jak go użyć znajdziesz na etykiecie. Moja żona bardzo często usuwa tak cięższe zabrudzenia, ale robi to ori Domestosem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed cleanerem co byś nie połozył i tak to zetrzesz cleanerem. Nie ma sensu kłaść jednego środka na drugi. Cos zle wyczytałeś. Po myciu sie stosuje quik detailer w sprayu albo wosk w sprayu co kto woli. Wosk FK jest trwały więc nikt nie każe nim woskowac co dwa tygodnie, wytrzyma dużo więcej

 

Ale ja nie mówię o "chemii" przed cleanerem tylko po lub nawet po wosku. Np. Black hole jakbym chciał położyć no to chyba właśnie na wosk na takie "odświeżenie" co dwa tygodnie. Mam rację czy nie? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.....black hole na wosk ? na odwrót jak już. Black hole sam w sobie nie jest zabezpieczeniem ani woskiem wiec jaki sens go kłaść na zabezpieczone auto ? jak go wetrzesz w lakier to zetrzesz wosk. Do odświeżania wosku służą woski w sprayu, bo kłaść glaze na wosk to nonsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.