Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak samo ile czekać i ile warstw popularnego Hi tempa 1000p??

 

Ja nałożyłem jedno warstwę i jest git :)

 

Mam pytanie do kwestii mycia samochodu po nałożonym ultimate compound + finish kare 1000. Można myc ostatnim programem myjki bezdotykowej czy lepiej jakoś ręcznie spłukiwać brud aby wosk dłożej został na lakierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie. Jak rozcieńczacie swoje środki? Za pomocą czego to robicie? Bo wlewanie jednej nakrętki środka i 30 nakrętek wody trochę irytuje :D

 

Druga sprawa to przykład: 1:30 to np. 1l apc i 30l wody?

 

Faktycznie głupie pytanie http://www.stanlak.eu/?130,kubek-plasti ... alka-400ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam QD K2 Quantum z czasów kiedy nie interesowałem sie detailingiem i kupiłem go pod wpływem jakiejś reklamy. Czy nie zaszkodzi położyć go na wosk Soft99? Nie osłabi wosku?

 

Głupie pytanie. Jak rozcieńczacie swoje środki? Za pomocą czego to robicie? Bo wlewanie jednej nakrętki środka i 30 nakrętek wody trochę irytuje :D

Kiedyś znalazłem taką tabele. Przydatna.

http://www.higienateam.pl/upload/files/ ... _LAKMA.pdf

 

Druga sprawa to przykład: 1:30 to np. 1l apc i 30l wody?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam stronę wcześniej zostawiłem kilka pytań a przy okazji tylko wspomnę o tenzi car shine.

 

Nie wiem czy to się do auta nadaje chociaż mam pod ręką i jak mi coś się nie chciało spolerować to to daje radę. Nie spodziewam się rewelacyjnej trwałości ale kurde. Myła żona okna testowała od koleżanki karhera do mycia okien i to takie średnie jest. Bateria nie trzyma. Zostawia jakieś ślady. Psiknąłem tym środkiem na okni i lekkie rozprowadzenie po szybie za pomocą mf. Wow. Jedna szyba to paski i 240p a druga wypas i full hd aż córcia przybiegła się poprzeglądać w lusterku.

 

Poszło szybko na fronty w kuchni w lakierze i szklany stolik i dziła a tak samo.Bez polerowania i smug. Sam nie wiem do czego to ;) Na nowy lakier? Do osuszania? Ciekawe. Nie wiem czy nie ciągnie kurzu ale will c. Małżonka będzie super zadowolona jak się sprawdzi na dłuższą metę w domu.

 

Jakieś przeciwwskazania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie robię lekkie odświeżenie lakieru auto bmw oraz czarne audi pasta MENZERNA ONE STEP POLISH MENZERNA 3 IN 1, pady Royal One Step Pad , wosk Prostaff High Gloss Car Wax For Black „Ore No Kuro” planuje dwie warstwy i tu moje pytanie czy jest sens stowowac jakas powloke polimerowa czy dwie warstwy wosku wystarczy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie. Jak rozcieńczacie swoje środki? Za pomocą czego to robicie? Bo wlewanie jednej nakrętki środka i 30 nakrętek wody trochę irytuje :D

 

Druga sprawa to przykład: 1:30 to np. 1l apc i 30l wody?

 

Faktycznie głupie pytanie http://www.stanlak.eu/?130,kubek-plasti ... alka-400ml

 

Dzięki, nie wiedziałem, że istnieją kubki z podziałką na 1:20 itd. Jakiekolwiek kubki, które posiadam z miarą zaczynają się od 100 ml, nie mogę nigdy trafić na takie z podziałką na chociażby 10 ml.

 

no to zależy od butelki a w tym przypadku to od wiadra bo kto będzie nosił preparat zalany 30litrami wody i litrem apc chyba ze do czyszczenia wagonów :D

 

Kolega chyba wie, że istnieje coś takiego jak przykład? Miałem akurat przed sobą APC, więc rzuciłem najprostszym przykładem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]indoman[/ref], rm jest do ekstrakcji, płukasz wodą, zwykłą, czystą. Plamy, smugi często zostają, gdy niedostatecznie dobrze przepłuka się fotele itp. (zakładając, ze pierzesz zgodnie ze sztuka a nie jak np. ty płukasz czymś czym nie powinno się tego robić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.