Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mamy tutaj agenta ubezpieczeniowego? Potrzebuje wyliczyc skladke OC na foke.

 

I pytanie numer dwa to mam lampe xenonowa do ktorej dostala sie woda. Na wewnetrznej stronie szkla widoczne sa kropki i slady po wodzie. Plukanie lampy przeprowadzic z wyciagnieta wczesniej soczewka? Czy lepiej rozkleic lampe i wtedy czyscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
tyle że stężenia troszkę wyższe niż do ręcznej (100ml vs 60?70?)

 

Stężenie wychodzi sumarycznie dużo mniejsze - musisz doliczyć wodę z myjki poza tą co jest w PA :)

Poza tym 100ml piany + 900ml wody to wręcz za dużo na przeciętnych rozmiarów samochód. Śmiało można dawać 60ml piany i 600ml wody ;) Wtedy koszty per jedno mycie wychodzą takie same w przypadku ręcznej pianownicy jak i lancy PA. Druga sprawa, że z PA pokrycie samochodu będzie znacznie dokładniejsze i bardziej cieszące oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1Michal,
Województwo: Łódzkie

Skąd jesteś? Jeżeli do Sieradza nie masz daleko to pożyczę Ci DA i coś z past i nie będziesz ręcznie dziadował.

A jeżeli nie' date=' to będąc bez maszyny szedłbym w AG SRP.[/quote']

 

 

dzięki ale nie opłaci mi sie - mam je tylko na dwóch elementach, kolega mi zalał auto piwem i wytarł po swojemu szmatą .....dlatego bez sensu sie brać za maszyne, w dodatku jeszcze sie nie bawiłem tym sprzętem, latem sobie kupie DA i wtedy będe robił jak już maszyną. SRP usuwa a nie kryje ? coś mi sie kojarzy że on wypełnia i ne ma środków ściernych. Mam UDS pod ręką, maskuje fajnie ale wole to usunąć zważywszy że reszta lakieru jest jak nówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem UC i na moim lakierze to on zostawiał hologramy a nie usuwał....on był dobry do swirli, ale po nim konieczne było coś do finishu, bo były hologramy. Do mojego lakieru on jest za mocny, znowu lekkie ścierne cleanery są troche za słabe :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie próbowałem, ale coś czuje że jak to jest do swirli to je usunie ale zostawi wiadomo co po sobie. mam problem z tym lakierem, za delikatny jest, na innym przeleciałbym jedną pastą i by usunęła wszystko, a tu usuwa jedno, zostawia drugie. Przed chwilą spróbowałem ściernym Dj Lime prime, i o ile lekkie swirle schodzą jako tako, to przy świetle latarki do inspekcji widać że został lekki hologram :shock: po lekko ściernym cleanerze :? . Poprawiłem Microprime i jako tako da sie na to patrzeć. ale do ideału jest daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie po tym wytarciu zostały te hologramy, reszta auta jest ok. wypadła mu butelka i tak rozprysła że zalała świezo umyte auto, a że miał koło domu jakąś brudną ściere to zaczął pucować żeby nie było widać. Jka przylazłem to już wiedziałem że będzie robota :( jedynie po microprime nie zostają ślady, ale znowu on ma małe właściwości ścierne. Nie wszytsko jest w stanie usunąć. Punktowo jak miałem jakaś ryse robiłem Megsowym Scratch X, i po nim od razu microprime w celu usunięcia holsów po Scratchu. natomiast jakby przyszło robić tak pare elementów to masakra :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.