Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie może dla Was śmieszne pytanie ale jak czyścicie plastiki we wnętrzu APC, pędzelkujecie kratki nawiewu, przełączniki itp to w jaki sposób później usuwacie to? Tylko MF czy wodą?

Dokładnie ten sam problem był poruszany 5 stron wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie może dla Was śmieszne pytanie ale jak czyścicie plastiki we wnętrzu APC, pędzelkujecie kratki nawiewu, przełączniki itp to w jaki sposób później usuwacie to? Tylko MF czy wodą?

Dokładnie ten sam problem był poruszany 5 stron wcześniej...

 

problem pojawia sie w momencie, gdy koś nie śledzi na co dzień tematu a przeglądać kilkaset stron......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
krd, masz na myśli ten?

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... 10-1l.html

 

Z tego co widzę producent ma jeszcze w ofercie taki:

https://www.gloriagarten.de/en/profilin ... proof.html

 

Jednak czy w PL jest do dostania? Na razie nie widzę, więc wolę dopytać ;)

 

Mówię o:

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... -fm10.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje Quick WAx który mógłbym aplikować w temperaturach ~ 8 stopni

Co będzie lepsze

1.Duragloss 951 quick wax

2.Megs ultimate Quick wax

czy może cos innego-kładzione będzie jako odświeżenie syntetyka Autobalm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

951 jak użyłem w takiej temp to sie troche mazał i był problem z dotarciem natomiast latem jest bajeczny w aplikacji, UQD nie testowałem w takiej temperaturze. 951 daję lepszą głębie, UQW taki troche plastikowy połysk, zalezy co kto lubi. Generalnie obydwa bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcem otworzyc swoj interes w tej dziedzinie.

Mam pytanko bardzo wazne dla mnie.

Czy musze zakladac dzialalnosc gospodarcza? Chce sam pracowac, bede pobieral oplaty za uslugi wiec wg mnie trzeba. Jak to jest z tym podatkiem itp wytlumaczy ktos? Jestem strazakiem zgode mam komendanta na swoja dzialalnosc.

Kuuki - poczytaj nieco o samym zakładaniu firmy, wyborze formy opodatkowania, rozliczania się, itp. Jest sporo tego w necie, ale m.in. tu znajdziesz dość przydatne informacje:

http://poradnik.wfirma.pl/-rejestracja-firmy

http://poradnik.wfirma.pl/-rozpoczecie- ... datkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załozmy ze moj dochod nie przekroczy 3000zl czyli podatkow nieplace? Zadnych koszty jak to jest???

 

 

Ja to czasami nie wiem czy ktoś pisze na serio czy sobie za przeproszeniem jaja robi. :o

Wykonując czynności zarobkowe MUSISZ MIEĆ DZIAŁALNOŚĆ. Próg przychodu nie ma tu żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę dodać nowego tematu a przydałby się.

 

W lutym będę miał możliwość wykazać się na kilku białych samochodach. Kilku-miesięczne oraz nowe.

Trudność polega na tym, że samochody znajdują się w Dubaju.

 

Czym zabezpieczylibyście białe samochody przed słońcem, pyłem i piaskiem? Jakie preparaty najlepiej by się sprawdziły? Jak stworzyć olśniewający efekt, wyróżniający samochody, którymi się zajmę na tle innych białych pojazdów?

 

Na co dzień stosuje preparaty GYEON. Jeżeli nic nie wymyślę, to pewnie pójdę w te stronę. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załozmy ze moj dochod nie przekroczy 3000zl czyli podatkow nieplace? Zadnych koszty jak to jest???

 

 

Ja to czasami nie wiem czy ktoś pisze na serio czy sobie za przeproszeniem jaja robi. :o

Wykonując czynności zarobkowe MUSISZ MIEĆ DZIAŁALNOŚĆ. Próg przychodu nie ma tu żadnego znaczenia.

 

Na bank sobie jaja robi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dawid_Bojarski i Wenega. Czytałem post jakiegoś użytkownika, że po co piana. Zdziwiło mnie to trochę bo większość osób na forum używa piany i miałem wątpliwości, więc postanowiłem się zapytać.

A jaki setup polecacie, w temacie odnośnie mycia pianownicą znalazłem taki:

Shiny Garage Fruit Snow Foam pojemność 1l

ADBL Shampoo Cola 500ml

Fluffy Dryer

Grit Guard Shield Bucket Filter

Rękawica CarPro

 

Według mnie przyzwoity a według was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem post jakiegoś użytkownika, że po co piana.

 

Domyślam się, że piszesz o myciu w zimę, tak? Wtedy oczywiście, że piana.

 

Sprawa nie jest już taka oczywista latem.

Ty widzisz co się dzieje z Twoim samochodem, ja np gdybym któregoś tygodnia przejechał niewiele i to w słońcu, zacząłbym od spłukania auta, bez piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.