Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czytałem dużo o pianownicach i myjkach ale już mam taki mętlik w głowie :dontknow:

Czy z myjką Nilfisk c120.6 +pianownica PA od (techkar) z piana od SG Fruit Snow da radę zrobić odpowiednią pianę? czy będzie się lało mleko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam! Czytałem dużo o pianownicach i myjkach ale już mam taki mętlik w głowie :dontknow:

Czy z myjką Nilfisk c120.6 +pianownica PA od (techkar) z piana od SG Fruit Snow da radę zrobić odpowiednią pianę? czy będzie się lało mleko?

 

Dokładnie taki zestaw :good:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej więc zdecyduję się na pianę aktywną HINY GARAGE Fruit Snow Foam :good:

 

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie pianownicy. Co lepiej się powinno sprawdzić pianownica PA do karchera HD który już mam (albo jakaś inna?[jesli tak to jaka]) czy zakup pianownicy ręcznej, np.: GLORIA FM10 Foam Master (albo jeśli są to inna godna polecenia)? Mam dosyć spory dylemat generalnie z podjęciem decyzji :wallbash:

Imho szedłbym w PA. Chyba, że jesteś fanem ręcznego nabijania pianownicy co chwilę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód od myjki do pistoletu masz ori czy kupiłeś dłuższy? Jak tak to jaki? bo do pianownicy mnie przekonałeś :/

 

Ja mam ori, ale w partnerskiej myjni Na2Wiadra używałem takiego samego zestawu jak mój, tylko z przedłużką chyba 10 metrową i działało tak samo jak przy oryginalnym wężu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód od myjki do pistoletu masz ori czy kupiłeś dłuższy? Jak tak to jaki? bo do pianownicy mnie przekonałeś :/

 

Ja mam ori, ale w partnerskiej myjni Na2Wiadra używałem takiego samego zestawu jak mój, tylko z przedłużką chyba 10 metrową i działało tak samo jak przy oryginalnym wężu :good:

 

Dzięki za poświęcony czas :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który wosk wybrać do srebrnego lakieru (ręczna robota) Collinite 476 czy Meguairs Mirror Glaze 16 ??

Proponuję wybrać colinite

 

Poniżej podaję linki do swoich testów właśnie na srebrnym lakierze

 

viewtopic.php?t=24311

 

Oraz

 

viewtopic.php?t=24787

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter007i, tak właśnie zrobię. Zdecydowałem o tym już po przejrzeniu tematu viewtopic.php?f=12&t=347 (dzięki Michael MSTP ) i głównie po narzekaniach na dziwną konsystencję nowych #16. a Twoje testy (fajna robota :good: )pokazały, że trwałość tego Megsa też nie zachwyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej więc zdecyduję się na pianę aktywną HINY GARAGE Fruit Snow Foam :good:

 

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie pianownicy. Co lepiej się powinno sprawdzić pianownica PA do karchera HD który już mam (albo jakaś inna?[jesli tak to jaka]) czy zakup pianownicy ręcznej, np.: GLORIA FM10 Foam Master (albo jeśli są to inna godna polecenia)? Mam dosyć spory dylemat generalnie z podjęciem decyzji :wallbash:

Imho szedłbym w PA. Chyba, że jesteś fanem ręcznego nabijania pianownicy co chwilę ;-)

 

Generalnie na pianownicy PA też jakościowo po myciu powinno to wyjść lepiej niż na ręcznej?

Wiadomo to tylko wstępne mycie, ale mimo wszystko najbardziej zależy mi na jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrzewnica elektryczna :

 

2n691zn.jpg

 

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA BLYSS Z TERMOSTATEM 2 KW, da radę ogrzać garaż o powierzchni 35m2? Póki co piecyk promieniowy przy -10 nie daje rady - w garażu lekko powyżej zera, a Uncra można aplikować powyżej 5 stopni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2kw ledwo dogrzewa moje biuro razem z grzejnikiem c.o. .. w nieogrzewanym garażu przy temp w okolicach zera nie dawała rady nagrzać do komfortowej temp.. przyjmuje się 1kw na każde 10m2 jeśli dobrze pamiętam w ogrzewaniu, więc dwa takie powinny już dać radę (niestety w garażu mam za słaba instalacje żeby sprawdzić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.