Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Włącz obieg wewnętrzny i użyj kadzidełka/dymu/zapałki/epapierosa :mrgreen: / w okolicach schowka/dmuchawy. Użyj czegokolwiek co pokaże Tobie przemieszczenie się powietrza w aucie. Jak zacznie zasysać dym to znaczy że obieg wewnętrzny jest włączony. Przynajmniej ja tak robiłem i zdało egazmin. Użyłem e papierosa kolegi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze do szybkiego ogrzania garażu, cały budynek ma 360m3 objętości, z czego mój garaż ma wydzielone po środku 80m3, ale są lekkie prześwity na ściankach z kartongipsu :

- Nagrzewnica gazowa 15kW

- Nagrzewnica elektryczna 9kW

 

Póki co grzejnik promieniowy:

images?q=tbn:ANd9GcR30a9Ds4F5XZ2SK8VrWVTLh3bIvWB6CbaZukdYjbQf4qM05QuyCQ

 

i farelka na 2kW przez 4h grzania podniosły mi temp o 4 stopnie od zera, a przydało by się mieć te 10st aby bezproblemowo nałożyć powłokę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzejnik elektryczny ? Jak gość ma zero w garażu ? To ile ma ich zawiesić 5x ? Nawet jak założy takie to nie ma szans ;)

 

Gazową 15kw mało i śmierdzi.... 9k nagrzewnicą elektryczną ja bym spróbował... Sam napieprzam taką lecz 3kw powierzchnia 100m3 lecz bez szału. Masz siłę ... próbuj ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzejnik elektryczny ? Jak gość ma zero w garażu ? To ile ma ich zawiesić 5x ? Nawet jak założy takie to nie ma szans ;)

 

Gazową 15kw mało i śmierdzi.... 9k nagrzewnicą elektryczną ja bym spróbował... Sam napieprzam taką lecz 3kw powierzchnia 100m3 lecz bez szału. Masz siłę ... próbuj ....

 

"przejęzyczenie" :kox: chodziło o nagrzewnice oczywiście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz obieg wewnętrzny i użyj kadzidełka/dymu/zapałki/epapierosa :mrgreen: / w okolicach schowka/dmuchawy. Użyj czegokolwiek co pokaże Tobie przemieszczenie się powietrza w aucie. Jak zacznie zasysać dym to znaczy że obieg wewnętrzny jest włączony. Przynajmniej ja tak robiłem i zdało egazmin. Użyłem e papierosa kolegi.

Pozdrawiam.

 

 

Schowek rozmontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Schowek rozmontować?

 

Ale bo Chcesz zobaczyć czy w ogóle działa obieg wew. tak? Jeżeli podczas włączania i wyłączania obiegu charakterystyka dymu zmienia się to znaczy że ta "klapka" pracuje i raczej jest wszystko git.

Możesz spróbować bez rozbierania na początku. jak wskazania "cugu" bedą nieczytelne to dopiero kmiń gdzieś jeszcze bliżej dmuchawy/zasysu obiegu wew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.