Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

OK. Dzięki. Biorąc pod uwagę, że dawałbym to na piasty i felgi to pewnie poprzestałbym na samym Brunoxie czy też innym tego typu środku. Lakierowanie bym odpuścił, ale to już muszę bardziej rozpoznać temat. A tak z ciekawości co kładziesz jako kolejną warstwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie wszystkich użytkowników, może zacznę od razu od pytania. Jak dawkować APC np. Shiny Garage Lime APC 1L

jest napisane:

 

pranie tapicerki 1:10-20,

 

średnie zabrudzenia 1:5-10.

 

cięższe zabrudzenia w tym komora silnika 1:2-5.

 

jak wygląda rozcięczanie tego środka z wodą ile trzeba dać wody a ile środka czy rozcięcza się to za pomocą jakichś specjalnych parametrów; tebeli ? proszę o pomoc z góry dziękuję za poświęcony czas na pytanie ^_^ :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabelka tyle razy się pojawia na forum że z pewnością na nią trafisz CZYTAJĄC forum .

 

 

rozcięcza się

Przy okazji sprawdź jak to się poprawnie pisze ...

 

Ok dziękuję za pomoc i przepraszam za wszelkie błędy po nocce jestem dzięki jeszcze raz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PepEtka, przecież masz napisane w jakich proporcjach mieszać preparat z wodą, więc co chodzi? :kox:

 

No tak tylko jak mieszałem to wychodził za mocny środek lub za słaby, ale znalazłem tabele rozcieńczeń

viewtopic.php?f=6&t=21223&start=5730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączyłem nagrzewnice gazową 27-60kW, po 5 min miałem 15st

 

Czyli jednak nagrzewnica ? Zadowolony Waś Pan ? :)

 

No do osuszenia auta na szybko spoko, ale smród masakra :-P Ale powłoke aplikowałem w 4-5stopniach, bo prędzej bym sie zaczadził przez tego gazowego bandziora niż zrobił dobrą robote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodny pisze:

No do osuszenia auta na szybko spoko, ale smród masakra :-P Ale powłoke aplikowałem w 4-5stopniach, bo prędzej bym sie zaczadził przez tego gazowego bandziora niż zrobił dobrą robote...

 

A jaką powłokę aplikowałeś w takich stopniach ? Niemiałeś żadnego problemu z docieraniem itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie wszystkich użytkowników, może zacznę od razu od pytania. Jak dawkować APC np. Shiny Garage Lime APC 1L

jest napisane:

 

pranie tapicerki 1:10-20,

 

średnie zabrudzenia 1:5-10.

 

cięższe zabrudzenia w tym komora silnika 1:2-5.

 

jak wygląda rozcięczanie tego środka z wodą ile trzeba dać wody a ile środka czy rozcięcza się to za pomocą jakichś specjalnych parametrów; tebeli ? proszę o pomoc z góry dziękuję za poświęcony czas na pytanie ^_^ :-).

 

Jest darmowy program "Mieszanka". Ja go używam do obliczeń ile oleju do PB wlać do swojej Jawy. Ale bez problemu stosuję go również do obliczeń rozcieńczania różnych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodny pisze:

No do osuszenia auta na szybko spoko, ale smród masakra :-P Ale powłoke aplikowałem w 4-5stopniach, bo prędzej bym sie zaczadził przez tego gazowego bandziora niż zrobił dobrą robote...

 

A jaką powłokę aplikowałeś w takich stopniach ? Niemiałeś żadnego problemu z docieraniem itp.?

 

 

Unc-R od Max Protect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrom pracy mnie nie przeraża, bardziej mi chodzi o skuteczność, nie mam maszyny nie mówiąc już żeby kiedykolwiek z nią pracować więc na razie bawie sie ręcznie. Pytanie czy siła polerowania lakieru będzie wystarczająca w przypadku Kocha czy nie. mam na dwóch elementach tragiczne hologramy, ścierne cleanery sobie nie radzą, coś tam zbierają ale to nie to. Ewentualnie poszukam jakiejś pasty do ręcznego zastosowania, byleby nie zostawiłą po sobie więcej hologramów niż usunie :D Połozyłem dwa róznie AIO i efekt super, zamaskowało wszystko ale wole to usunąc niż to przykrywać, nie lubie na swoim aucie takich manewrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.