Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę nie fortunnie to może napisałem, bo chodziło mi o to że HD porównywałem z w/w produktami i dla mnie w małych proporcjach daje efekt satyny, wbrew przeciwny do Natural Look-a.

Finalnie potwierdzam Twoje słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futro czy papier ścierny? Bo nie wiem czy kupować specjalnie futro jak mam taką maszynkę pneumatyczną właśnie na papier, po tym można spokojnie lecieć padami i zrobić korektę na 90%? Lakiery jakie chcę w najbliższym czasie ruszać to E39 i A klasa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najlepiej sie spisuje przy jedno etapowej korekcie

viewtopic.php?f=11&t=11278&start=180

 

do szybkiego odświeżenia School S17, Menzerna One Step Polish 3w1

jeśli po tym chcesz jeszcze dodatkowo wosk to dobrze odtłuść powierzchnię ipą bądź zmywaczem bo większości tego typu pasty mają wypełniacze, olejki :good:

zawsze możesz pójść w stronę aio :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sens kupowanie plastx do ręcznej roboty do zmatowionych lamp ?

Jak bardzo zmatowione . Masz fotke jakąś ?

 

Podpinam się pod pytanie. Lepiej PlastX dedykowany do plastików czy Menzerna? Sam się zastanawiałem nad kupnem Megsa, ale nie wiem czy jest sens skoro posiadam M400,2500 i 3500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie posiadam polerkę DUAL ACTION i ona ma gąbki mocowane na rzep czy da się zamocować takie (http://allegro.pl/gabka-polerska-farecl ... 41327.html) czy jest jakaś przejściówka.

ale chcesz przekombinować :mrgreen: DA ma gwint 5/16, a tarcze farecla M14

ogólnie ciężko znaleźć takie przejściówki, jak już się uprzesz to pod zamówienie w jakimś warsztacie ale i tak proponuje pozostać przy 5/16 i zaopatrzyć się w normalne pady, a nawet dedykowane do DA jak np nowy Royal Pads Thin :good:

 

jest sens kupowanie plastx do ręcznej roboty do zmatowionych lamp ?

Jak bardzo zmatowione . Masz fotke jakąś ?

 

Podpinam się pod pytanie. Lepiej PlastX dedykowany do plastików czy Menzerna? Sam się zastanawiałem nad kupnem Megsa, ale nie wiem czy jest sens skoro posiadam M400,2500 i 3500.

 

pozostań przy Menzernie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ciężko znaleźć takie przejściówki, jak już się uprzesz to pod zamówienie w jakimś warsztacie

 

Jak miałem DA Basspolska dorobiłem u znajomego tokarza taką przejściówkę, czyli naciął gwint 5/16 na takiej przejściówce M14>trzpień wiertarki dostępnej w sklepach ale połączenie się rozkręca przy ruchach obrotowych DA. Na szczęście na próbę trzymałem maszynę z daleka od auta, bo po włączeniu maszyny BP z tą dorobioną przejściówką po prostu odpadała. Chyba bym musiał klej do gwintów nałożyć na to połączenie albo odwrócić ruch obrotowy maszyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś w rękach aplikatory Art De Shine Luxury Coating ? będą sie nadawac np do cleanera albo jakiegoś glaze'a ? mam problem z znalezieniem dobrego aplikatora, mam tak delikatny lakier że niektóre zosrawiają hologram albo sie rozlatują po jednym uzyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sens kupowanie plastx do ręcznej roboty do zmatowionych lamp ?

Jak bardzo zmatowione . Masz fotke jakąś ?

 

Podpinam się pod pytanie. Lepiej PlastX dedykowany do plastików czy Menzerna? Sam się zastanawiałem nad kupnem Megsa, ale nie wiem czy jest sens skoro posiadam M400,2500 i 3500.

 

Nie ma sensu. Menzerna Ci załatwi ładnie robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.