Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z racji, że bardzo lubię pracować żółtym 3M na etapie poliszu, a niestety pad już swoje przepracował, może mi ktoś powiedzieć, który pad jest zbliżony do tego 3Ma jeśli chodzi o jakość cięcia/wykończenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanko czemu taki efekt brzydki uzyskałem nigdy tak nie miałem puki nie dotknąłem się czarnego w e46 :o Pierwsza pasta to meguiars swirl remover a druga meguiars ultime polish różne kombinacje i nic :( wieem foty tosterem robione ale nie byłem przygotowany ze takie coś mnie spotka :shock:

Przed:

5cf099ea7bc65d05m.jpg

Po:

1c8011d01aa095bfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie za rade ! :good: pomyśle nad uc lub coś lepszego :) z pogłosek słyszałem ze właśnie czarne lakiery są słabe ale jednak nie :)

 

Dodane po 3 minutach 30 sekundach:

ewentualnie co polecacie ? :) sorka za post pod postem ale zapomniałem dopisać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam M101 z Megsa lub H8.02 od Kocha , s300 od Menzerny strasznie pyli co mnie drażni, wszystko na: futrze i wyprowadzenie na twardym padzie - mi się fajnie pracuje na fioletowym Schollu. Ewentualnie na samym cutting padzie tylko trzeba pracować z dociskiem bo lakier podda się dopiero po osiągnięciu wysokiej temperatury - mierzyłem na VW kiedyś pirometrem to temperatura sięgała czasem ponad 70 stopni :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rickson,

oo piękna robota ! jakie pasy jeżeli można wiedzieć ?

 

Pogodny,

Dzięki za info !

właśnie bałem sie tykać mocniejszą pastą bo lakier na słońcu wyglądał ok dopiero jak zakupiłem halogen to się zdziwiłem tyle rys itp kiedyś e36 polerowałem i się udało tymi kosmetykami po czym sobie przypomniałem ze auto było malowanie kilka praktycznie w całości :)

 

Dzięki Panowie jeszcze raz za szybką i fachową radę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nie kupisz to będą stały. Udzwig 2T pewnie wystarczy. Dla pewności możesz wybrać 3T, niewielka różnica w cenie.

Kolor jaki ci się podoba ;)

Możliwość szybkiej regulacji wysokości (ja mam na bolec-zawleczkę). Zwróć uwagę tez na zakres regulacji.

Niektóre są składane co przy ilości 4szt może ci się przydać.

Ewentualnie sprawdż czy mają certyfikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pytając o RainXa Anty Parę ktoś mi tu odradzał, ze niby lipa....no i kupiłem, posmarowałem i...para siada. Na dodatek jak chcę przetrzeć szybę mikrofibrą to się maże.

Dałem za dużo ? Da się to jakoś poprawić ? Przetrzeć IPĄ, wodą...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antihologram, moim zdaniem raczej jest z tych past mało jeżeli w ogóle wypełniających. Mam niekiedy nawet wrażenie, że jeszcze bardziej po anti uwidoczniają się jakieś grubsze ryski, których nie zauważyłem przy wcześniejszym etapie.

 

Zakupiłem, działam na tej paście i potwierdzam, nie wypełnia rys, a przy okazji robi za świetną inspekcję, gdzie uwydatnia głębsze rysy które zostały spłycone przy cięciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lekkościerny cleaner (SG Paint Cleaner +) poradzi sobie z usunięciem zaschniętych plamek żywicy? Żółta glinka VP nie dała temu rady.

 

Czy lekkościernego cleanera można używać przed każdym woskowaniem, czy powinno sie go użyć raz, a dobrze a potem używać produktu bez właściwości ściernych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz, ale raczej da sobie radę. Na pewno nie wybuchnie ;) U mnie poradziło, ale inny cleaner i nie wiem jaka u Ciebie żywica i czy takie same warunki "nakładania".

 

 

2. Lekko ścierny cleaner nie zaszkodzi lakierowi. Jeśli będzie Ci odpowiadać, to nim pracuj. A jeśli wyda Ci się zbyt ścierny, to go sprzedaj i weź inny. Ale z całą pewnością nie zaszkodzisz lakierowi, będzie Ci wdzięczny tak czy tak ;)

 

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś po jakich hasłach/w jakich kategoriach mam szukać takiego rodzaju środku (pieniący się płyn) jak używa ten Pan na filmie?

 

 

Szukałem w polskich sklepach internetowych ale tam większość środków to są mleczka, poza tym tam jest podzielone na plastiki i skórę a ja szukam czegoś tak jak na filmie, że używa zarówno do siedzeń skórzanych jak i kierownicy, drzwi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.