Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich zaczynam dopiero przygodę z Auto Detalingiem chciałbym zacząć lecz niestety nie znam się na dobrych jakościowo kosmetykach.

Jedyne co posiadam do pastę polerską Manzerna 1100 2500 3500 oraz wosk. Jaki polecacie plyn do mycia karcherem oraz ręcznie oraz jaka glinka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOFT99 extreme gloss, jaki cleaner? Ipa, czy 601 od duragloss?

Kładłem ten wosk na swoje auto i specjalnie lepiej element zrobiłem 50/50 IPA/cleaner Prima Amigo, zdziwiłem się bo na cleanerze długiej siedział... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zaczynam dopiero przygodę z Auto Detalingiem chciałbym zacząć lecz niestety nie znam się na dobrych jakościowo kosmetykach.

Jedyne co posiadam do pastę polerską Manzerna 1100 2500 3500 oraz wosk. Jaki polecacie plyn do mycia karcherem oraz ręcznie oraz jaka glinka ?

 

Jest temat z bardzo dobrymi zestawami np. autorstwa krd: viewtopic.php?f=38&t=2685 , jeżeli szukasz alternatywy dla konkretnych produktów, zobacz tutaj: viewforum.php?f=187, na pewno znajdziesz coś ciekawego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio samochód wrócił z konserwacji, zauważyłem że lakier na całym aucie łącznie z szybami jest szorstki, tak jakby pyłki z (czyszczenia,lakierowania) podwozia osiadły na nim, myłem samochód 2-3 razy i nie chce to zejść, doradzi ktoś jakiś środek dobry ? Czy pozostaje tylko już polerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.