Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam pytanie, planuje sobie w garażu rozbudować oświetlenie bo jedna mocna żarówka do prac przy aucie nie daje rady. Planuje dac jakieś świetlówki po bokach. Możecie coś polecić ? nie siedze w temacie, może teraz są jakieś ledowe itp ? aczkolwiek kiedyś w pokoju wkreciłem jakaś ledową to po 10 minutach leżała u sąsiada za płotem, kompletny shit jeśli chodzi o światło. Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje dobrej dość mocnej piany aktywnej .Aktualnie mam SG neutral 2015 ale jak auto mocniej brudne to nie domyje.Brać AB magi foam czu jest coś lepszego co nie zeżre całkiem wosku ?

Lub tóraś od blina,angel wax czy valet pro combo2.Pianownica ręczna epoca 2l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, czy roztopienie nie zmieni właściwości wosku :dontknow: . To zależy od składników i sposobu ich wymieszania. Odpowiedzieć dokładnie mógłby tylko producent lub ktoś, kto już 'przetapiał' Megsa 16'ście.

Można to wstawić do lodówki, ale i zostawiając go w zwykłej temp. pokojowej powinien stężeć. Co prawda, nie wiem, czy to jest nowy produkt, czy też odkupiłeś używany od kogoś? Jeśli używany, to możliwe, że ktoś zwyczajnie w nim długo grzebał :D i taki właśnie jest efekt. Pewnie Evo potwierdził by z doświadczenia, że nawet CR w potrafi zrobić się 'luźniejszy'.

Jeśli będą kłopoty ze samoistnym stężeniem, to trzeba go będzie podgrzać do rozpuszczenia i ponownie zostawić do stężenia. Albo, zwyczajnie nic nie robić, tylko używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym usunąć osad na szybie.Odkąd kupiłem samochód na tylnych szybach po ich zamknięciu,na zewnątrz przy uszczelce mam pasek osadu(wysokość 2 -3mm)na całej długości szyby.

AG CGP nie dał rady..:(

Mam jeszcze UC ale boje się żeby nie narobić rys na szybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym usunąć osad na szybie.Odkąd kupiłem samochód na tylnych szybach po ich zamknięciu,na zewnątrz przy uszczelce mam pasek osadu(wysokość 2 -3mm)na całej długości szyby.

AG CGP nie dał rady..:(

Mam jeszcze UC ale boje się żeby nie narobić rys na szybie

CGP był nakładany maszynowo? :o tlenek ceru na pewno sobie poradzi :good: nie bój się użycia UC czy też innych past, przerabiane :good: byle by pad bądź filc był czyściutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.