Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dodane po 1 minucie 15 sekundach:

 

Wziąłem taśmę, oddzielilem 1/3 tylnej maski w moim bmw, menzerna 3500, najmiekszy pad, polerka einhell, rozpracowanie pasty, potem 1400 kilka razy przeszedłem, zmylem i co? Kolor wrocil, wiecej rys niz było, same okrągłe od polerki, co robie źle?

 

A przed tym jak

 

wziąłeś taśmę, oddzieliłeś 1/3 tylnej maski w Twoim bmw, menzernę i najmiEkszy pad, polerkę einhell itd, :-]

 

To umyłeś na spokojnie auto ze wszystkimi standardowymi trikami?? :)

Niee, zamknalem auto w garażu, umylem tylko klapę dokladnie, potem odtluscilem i jazda :D. Pad mógł być trochę brudny bo był już używany hm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies oślinił mi auto :/ mycie nie pomogło, cleaner amigo nie usunie tego, glinka też nie, apc nie, menzerna 2500i żółty NAT też nie antihologram ani tyle :( i nie mogę też usunąć śladów po owadach i tym dziadostwie żółtym małym i lepiącym sie chyba z topoli to opada. Może ktoś coś podpowie bardzo bym prosił bo ręce mi opadły jak zobaczyłem ze cleaner sobie z tym nie radzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polećcie jakiś porządny trwały wosk, który się dobrze nakłada/poleruje. Od razu zaznacze że Collinite już mam i odpada, nie pasi mi ten wosk pomimo że jest trwały. Coś bardziej na zimę co nie bedzie łapać zbytnio kurzu (Collinite ciągnie jak magnes)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ArmorAll Shield? Tylko, że to nie do końca wosk. Jak oglądałem relacje to Sonax PNS też nie zbiera zbytnio kurzu, ale to polimer :(

FK 1000HP ciągnie kurz, ale zauważyłem, że do pierwszego mycia, potem jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A atomizery z Kwazara? Bo ja ich uzywam i jest wszystko ok.

Przy gorącym roztworze i atomizerze tym dwustrzałowym "wciąga" butelke...założyłem zwykły od płynu do szyb i było wszystko ok poza tym, że szybko padł...

 

Opryskiwacz Marolexa sobie kup 1,5l czy 2l, taki jak do przeróbek na pianownice.

Wlewałem tam różne mixy do prania i nadal działa :).

(u nas w Turku, kiedyś kupowałem na Kolskiej, vis a vis Artext'u, tam w bramie sklep rolniczy jest czy jakoś tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rejestrując auto sprowadzone musze najpierw jechać do Wydziału Komunikacji i tam musze wykupić te tablice tymczasowe żeby jechać na przegląd ? Czy mogę od razu jechać na przegląd i potem do WK i już rejestrować mając wszystkie dokumenty ? Bo bez sensu kurde na moje wykupywanie tych tablic tymczasowych jest bo na necie różnie piszą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geniusz, jedziesz do wydziału komunikacji po czerwone blaty, pózniej przeglad i wracasz po normalne. durny przepis załatwiania na 2 razy + dodatkowa kasa za tablice. Podobno tablice muszą byc podpisane pod nr vin, tak usłyszałem od diagnosty pare lat wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArmollAll jak mnie pamięć nie myli to widziałem ostatnio w Juli. W ogóle mam chęć spróbowania tych marketowych środków, bo o ile wszystkie produkty marek stricte detailingowych są wytestowane wszędzie, o tyle turtle waxów nikt nie próbuje :P A mam Turte Wax'a środek do nabłyszczania opon w formie kremu i jestem z niego bardzo zadowolony, świetnie nadaje się też do plastików zewnętrznych. A na aucie wytrzymał już z 4tys. kilometrów i nigdzie się nie wybiera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego już raczej nie dostanie się u nas i jak mnie pamięć nie myli to dość dawno w Realu bądź Tesco to za kilkanaście zł wyprzedawano (był temat nawet na KA) . W supermarketach tylko do felg i opon jeszcze stoją Armory i jakieś chusteczki do kokpitu.

 

Czy to był jakiś cud specyfik? Miałem i sprzedałem jakoś bez żalu ...ot jak BSD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić rotację - z twardszymi lakierami ciężko walczyć na DA, w związku z tym mam pytanie co wybrać.

LARE epl 11, 12 Krauss p7

Czy może nie kombinować i wybrać K2 lub epl 52

Praca oczywiście sporadyczna - wśród znajomych etc

 

Wysłano z mojego G4S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.