Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

UC to pi razy drzwi menz 2500 , a dodo to cleaner (wersja "ścierna" tego produktu) jest oczywiście dużo mniej ścierna niż wcześniejsze pasty.

 

Wiesz jak już masz UC , to działaj , a co do zakupu cleanera ... UC sporo ukrywa i taki cleaner usunie Ci to "maskowanie" i znów może się okazać iż będzie trzeba poprawiać UC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ma ktoś i używa Karchera K2? Jak z pianownicą w tym modelu? Pytam bo miałem kupić samą Glorię, ale ona sama kosztuje 150zł, więc prawie połowę K2. Więc wydaje mi się, że warto dołożyć do myjki ciśnienowej. Piana raczej powinna być znacznie lepsza niż z Glorii? Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem parę miesięcy temu K2.980 na wyprzedaży na allegro --> http://i296.photobucket.com/albums/mm18 ... 1919-1.jpg - za całość 349 zł. Największy minus to dla mnie przewód do pistoletu - 5m to za mało. Do tego dokupiłem pianownice PA i jak na razie nie narzekam. W temacie "Co dziś zrobiłeś..." wrzuciłem fotkę z mycia. Na aucie SG Snow Fruit Foam 2015 -> http://i296.photobucket.com/albums/mm18 ... 133926.jpg . Pianownica z zestawu Karchera jest tragiczna...

 

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryman - ta "pianownica" z zestawu Karchera się nijak nie ma do pianownic. Weź w moich postach Freelandera z Wash & Wax zobacz i tam będzie zdjęcie po użyciu tej "pianownicy" daje pieniącą się wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć..pytanko z cyklu jak to ogarnąć..zawiasy w moich drzwiach nie spełniają do końca swojej roli - nie trzymają przy poszczególnych etapach otwarcia...Mogę kupić na szrocie dobre zawiasy tylko w innym kolorze..i tu pytanie jak je przygotować żeby po odmalowaniu pod kolor przy otwieraniu od razu farba nie odpadała..Może ktoś podpowie...?Pozdrawiam

 

Lepiej rozejrzyj się za ogranicznikiem i go wymień bo on jest odpowiedzialny za "trzymanie na poszczególnych etapach otwarcia" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji, że dopiero zaopatrzyłem się w polerkę i pastę S17 mam pytanko. Wypracowujecie do końca czy kilka przejazdów do momentu aż jeszcze "smuży" i docieracie fibrą?

 

Obecnie z braku czasu przeleciałem auto Achillesem na czarnyn Urbanie z prędkością 600-900 do praktycznie pełnego wypracowania cleanera w celu takim aby usunąć co nieco swirli. I nie wiem czy za mocno się przez to grzał lakier i coś działo się z clenerem czy ki uj bo raz, że porobiły się hologramy to dwa, że nie szło na sucho docierać, a pozostawały takie smugi po przejazdach. Musiał iść psik wody i dopeiro na mokro szło dotrzeć.

 

Jego też używać nie do pełnego wypracowania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co oznacza "A" w APC ? Sprawdź ;)

 

Dodane po 4 minutach 31 sekundach:

to jest sealant czy hybryda ?

 

 

 

1000P Hi-Temp Past Wax

 

Wyjątkowy wosk w paście, zaprojektowany z użyciem niemieckiego procesu syntezy. Dzięki połączeniu zaawansowanych składników syntetycznych. "

 

 

 

Hybryda to np brat Hi-Tempa , czyli "Pink Wax #2685

 

Miękki wosk w paście, łatwy w polerowaniu i aplikacji. Dostarcza mokry, pełny połysk oraz ultra-głęboki „show car look”. Mieszanka pierwszego gatunku brazylijskiej Carnauby oraz trwałych Poli-żywic. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy APC można czyścić marmur, kamień tj to co jest zrobiony grobowiec, grób? etc? Oczywiście doraźnie raz na jakiś czas?

Kamień polerowany na lustro albo pokryty jakimś szkliwem? Jeżeli nie, to sprawdziłbym gdzieś z boku na niewidocznej stronie czy środek nie wejdzie w porowatą strukturę kamienia i w niej nie zostawi jakiegoś osadu czy przebarwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.