Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Co do czerwonych tablic, to nie musisz ich zwracać zaraz po przeglądzie, jeśli Ci to nie po drodze. Możesz na nich jeździć miesiąc czasu. Ja teraz tak robię w swoim aucie. Samochód ubezpieczasz na nr vin, a potem robisz aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czyli 60 pln wywalam za przejazd do diagnosty na czerwonych blachach ? Jeszcze ktoś może to potwierdzić bo może coś sie zmienilo ?

Jeśli masz auto na sztywnych np niemieckich (tylko nie obdrapane z nalepek) albo wywozowych to możesz na nich przejść przegląd. Bo np z Niemiec i tak nie wyjedziesz na żółtych czy czerwonych jeśli nie masz TUV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć..pytanko z cyklu jak to ogarnąć..zawiasy w moich drzwiach nie spełniają do końca swojej roli - nie trzymają przy poszczególnych etapach otwarcia...Mogę kupić na szrocie dobre zawiasy tylko w innym kolorze..i tu pytanie jak je przygotować żeby po odmalowaniu pod kolor przy otwieraniu od razu farba nie odpadała..Może ktoś podpowie...?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armor All cos z Lidlem mi się kojarzy

 

 

być może :) ja dostałem produkt wprost z półki jednego ze sklepów w Chicago ...

tak czy inaczej nie znalazłem odpowiedzi czy ktoś stosował ten konkretny produkt i go zaaplikowałem :D

Oponka wygląda bardzo dobrze i ciekawe jak długo .. jest high gloss

 

a piszę o c4dbf15a3136.jpg

z postu ze strony 286

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pomysł skąd wstrząsnąć miarki do koncentratów takie do 200ml z podziałka

 

Dodane po 43 sekundach:

Re: RE: Re: Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5

Znowu moda na stosowanie IPY jako cleanera? :wallbash:

Czyli jak cleaner i na to wosk a ipa po co w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.