Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wziąłem taśmę, oddzielilem 1/3 tylnej maski w moim bmw, menzerna 3500, najmiekszy pad, polerka einhell, rozpracowanie pasty, potem 1400 kilka razy przeszedłem, zmylem i co? Kolor wrócił, trochę rys zniknęło, wiadomo to lekka pusta ale pojawiły się okrągłe od polerki, co robie źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane po 1 minucie 15 sekundach:

A średnica dziury centrującej i rozstaw śrub się zgadza? :D

 

Wziąłem taśmę, oddzielilem 1/3 tylnej maski w moim bmw, menzerna 3500, najmiekszy pad, polerka einhell, rozpracowanie pasty, potem 1400 kilka razy przeszedłem, zmylem i co? Kolor wrocil, wiecej rys niz było, same okrągłe od polerki, co robie źle?

 

A przed tym jak

 

wziąłeś taśmę, oddzieliłeś 1/3 tylnej maski w Twoim bmw, menzernę i najmiEkszy pad, polerkę einhell itd, :-]

 

To umyłeś na spokojnie auto ze wszystkimi standardowymi trikami?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;);) Mówią, żę na świecie są tylko trzy kategorie ludzi, pierwsza to Ci co umią liczyć a druga to ci co nie umią liczyć,

 

odnośnie tych śrub :P:kox:

 

Niestety odpowiedź na Twoje pytanie jest skomplikowana. Choćby dlatego że nie znamy rozmiaru danych felg. Im większe, szersze fele tym bardziej możliwe jakieś obcieranki, i to po obu stronach.

A szerokość feli? wielkość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Od dzisiaj posiadam tak mi się wydaje podstawowy sprzęt do wypucowania samochodu. Posiadam EPL 41 , Meguiar's Gold Class Shampoo ,Meguiar's UC, Poorboy's World Black Hole , WOSK COLLINITE 476S i w takiej kolejności zamierzam tego użyć. Samochód to hyundai z czarnym lakierem ogólnie w dobrym stanie. Jedyne czego mi brakuje to gąbek do epelki i tutaj proszę o pomoc co i do jakiego specyfiku mogę uzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@indoman

a glinka, jakiś odsmalacz, deironizer?

Jak budżetowo to do EPL-41 można w Royal Pads'y lub NAT zainwestować, ale wybór padów jest ogromny :)

 

Dodane po 2 minutach 59 sekundach:

@grzes12

ja bym spróbował jakimś Tar&Glue removerem, jak sama nazwa wskazuje, ale benzyną też powinno puścić ;)

Ostatnio z usuwaniem gumy ze skóry poradziłem sobie suszarką i taśmą klejącą, więc jeśli tar&glue nie pomoże to może ten sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - czym pielęgnować tapicerkę siedzeń ze SZTUCZNEJ skóry? Auto Kia ProCee'd z 2008 roku, tapicerka w świetnym stanie ale brakuje jej trochę życia. Czym wydobyć kolor (nie blask, preferuję mat lub półmat) i by nie było to coś co zniknie zaraz po posadzeniu tyłka na fotelu bo łatwo się ściera. Przypominam - skóra SZTUCZNA. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@indoman

a glinka, jakiś odsmalacz, deironizer?

Jak budżetowo to do EPL-41 można w Royal Pads'y lub NAT zainwestować, ale wybór padów jest ogromny :)

 

ok , producent Royal Pads ale bardziej szczegółowo jaki kolor pada do specifików które chce użyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie CR123 są dość kosztowne, choć pewnie na długo starczają. Nie kupisz ich w każdym sklepie, ja akurat nie mam z tym problemu (taka branża), ale może nie być to takie łatwe. Z drugiej strony trzymanie baterii na zapas też mija się z celem. Może się okazać, że jak będziesz potrzebował na już, to będziesz musiał zapłacić po 20 zł za sztukę, czyli drugie tyle co latarka. Lepiej szukać czegoś na ogniwa 18650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.