Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
5 minut temu, ADBL napisał:

@krd dzięki za pomysł. przemyślimy jak i czy da sie to ogarnąć.

Ten pomysł też już chyba padał tu kilka razy... Da się ogarnąć na pewno - kwestia wyłącznie chęci (i kosztów). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL z całym szacunkiem ale na obecnym poziomie, myślę że klient będzie miał w nosie etykietę.. Wielokrotnie pisałem o zaniżeniu produktu o 2-3zł i każdy leje do czego chce bo łudzić się nie ma sensu że coś się poprawi w najbliższym czasie lub o dodawaniu butelki do zamówienia.. @ADBLo groszach miałem na myśli pojedyncze sztuki, ile może być okolice 1zł? Jeśli ktoś wydaję 40-70zł musi się wkur**** nad opakowaniem? PODNIEŚCIE CENY PRODUKTÓW O KOSZT BUTELEK, PODEJRZEWAM ŻE 99,9% OSÓB NIE ZAUWAŻY A WY NIE BĘDZIECIE STRATNI ALBO DAJCIE NA TYLE BY JESZCZE ZAROBIĆ COŚ NA TYM, tylko pamiętajcie biznes to nie tylko zyski ale i czasem.... No właśnie. 

"Nasza chemia jest działająca a nie agresywna. Butelki są szczelne. Wciąganie się butelki nie powoduje jej rozszczelnienia." Widziałem nie raz zdjęcia waszych produktów, butelka wykręcana a na spodzie butelki i półce "szlam" "Działająca a nie agresywna".. Nie było tematu.

P.S - Jaszcze jedno tylko i zamykam temat jeśli o mnie chodzi a wy zrobicie co chcecie, pamiętajcie że macie użytkowników gdzie wam też pomogą jeśli wy do nich również wyciągnięcie rękę. Lubię wasze produkty, darzę szacunkiem każdego z was, chce żeby nam i wam żyło się "tylko" LEPIEJ. Pozdrawiam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kusiu napisał:

Przez tyle lat wam nie wstyd?

13.03.2030:

 - nagłówki prasy codziennej: Elon Musk i jego świta lądują na Marsie.
 - forum KA, wątek "ADBL - nowa marka tworzona dla Was i dzięki Wam!": zdjęcia wciągniętych butelek, atomizerów lejących po palcach i dyskusja na temat tego, kiedy to się zmieni.

:mrgreen:

  • Lubię to 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kusiu napisał:

... nie nadziali się na produkty co jest jedno znaczne z tym że mają 3 produkty albo po prostu nie przeszkadza im cieknąca zawartość po palcach i łokciach przy rozpylaniu produktu, lub gdy schodzą do garażu i biorą butelki w rękę a pod butelką ślad cieknącego produktu na półce nie robi wrażenia, podziwiam za determinację i wytrwałość.

Specjalnie dla Ciebie policzyłem ile, 15 i tylko jedna butelka była lekko zassana ale po odkręceniu problem znikł. Wszystkie atomizery pracowały dobrze. Żadna butelka mi się nie rozszczelniła. Może mam farta, nie wiem :)  

16 minut temu, kusiu napisał:

... wkur**** nad opakowaniem? PODNIEŚCIE CENY PRODUKTÓW O KOSZT BUTELEK, PODEJRZEWAM ŻE 99,9% OSÓB NIE ZAUWAŻY A WY NIE BĘDZIECIE STRATNI ALBO DAJCIE NA TYLE BY JESZCZE ZAROBIĆ COŚ NA TYM, tylko pamiętajcie biznes to nie tylko zyski ale i czasem.... No właśnie. 

"Nasza chemia jest działająca a nie agresywna. Butelki są szczelne. Wciąganie się butelki nie powoduje jej rozszczelnienia." Widziałem nie raz zdjęcia waszych produktów, butelka wykręcana a na spodzie butelki i półce "szlam" "Działająca a nie agresywna".. Nie było tematu.

Rozumiem Twoją frustrację ale nie rozumiem czemu tak klniesz i krzyczysz.

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

"Widziałem nie raz zdjęcia waszych produktów, butelka wykręcana a na spodzie butelki i półce "szlam"" - owszem, tak było w czasach kiedy posiadaliśmy jedną butelkę - czyli jakies więcej niż 12 miesięcy temu. od tamtej pory NIE BYŁO sytuacji żeby opakowanie się rozszczelniło.


Dzięki że lubisz nasze produkty. My to szanujemy i dlatego działamy w kwestii opakowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kusiu napisał:

@Michał126 Mam nadzieje że zostało już tu wszystko wyjaśnione

Ma się rozumieć, przecież nikogo nie obraziłem. :) Sam kupuję i lubię produkty ADBL, w dziale "Testy" jest sporo moich pochlebnych recenzji. Butelki - no cóż. Miałem to szczęście, że żadna z moich nie pociekła, a atomizery są po prostu kiepskie, ergo - mało oszczędne i precyzyjne, a nie lejące. Ale i tak przy kolejnych zakupach planuję po prostu zakup baniaków z tym, co się u mnie sprawdziło i co niewątpliwie w dającej się przewidzieć perspektywie zużyję. Baniaki są wolne od wad ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michał126 napisał:

Ma się rozumieć, przecież nikogo nie obraziłem. :) Sam kupuję i lubię produkty ADBL, w dziale "Testy" jest sporo moich pochlebnych recenzji. Butelki - no cóż. Miałem to szczęście, że żadna z moich nie pociekła, a atomizery są po prostu kiepskie, ergo - mało oszczędne i precyzyjne, a nie lejące. Ale i tak przy kolejnych zakupach planuję po prostu zakup baniaków z tym, co się u mnie sprawdziło i co niewątpliwie w dającej się przewidzieć perspektywie zużyję. Baniaki są wolne od wad ;)

Ja to samo. Miałem problemy z trigerami. Teraz kupuje baniaczki na połowe z kimś i mam 2.5 litra dobrej chemi wraz z butelką na jaką mam ochote i trigerem. Także jakby ktoś chciał ze śląska to chętnie dokonam zakupu na pół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL to może w drugą stronę: sprzedawać w butelkach taniej o koszt atomizera albo w woreczkach/kartonikach. 

Nie traktujcie tego jako złośliwość - niektórzy Użytkownicy kupują opakowanie za opakowaniem (bo sama chemia jest ok) i być może nie potrzebują za każdym razem nowego atomizera; ponadto można sobie rozlać po swojemu i wozić że sobą przykladowo po 200ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, vangsta napisał:

sprzedawać w butelkach taniej o koszt atomizera albo w woreczkach/kartonikach. 

Hmm :o jak tą pierwszą opcje jestem w stanie sobie wyobrazić (nie byłoby to głupie posunięcie), tak tej drugiej opcji jakoś nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grzechu23 napisał:

Hmm :o jak tą pierwszą opcje jestem w stanie sobie wyobrazić (nie byłoby to głupie posunięcie), tak tej drugiej opcji jakoś nie bardzo.

Zadziałam na twoją wyobraźnie :lol:

 

winko-Le%C5%9Bny-Dzban.jpg

 

A tak poważnie chemie domowa jak płyny i mydła od dawna można kupić w takich woreczkach przelewanych do butelek o wiele taniej. Nie jest tajemnica, że czasem opakowanie i marketing kosztuje więcej niż zawartość opakowania Miałem zamawiać Interior WOW ale zaczekam na te nowe buteleczki jak mam się wkurzać

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu kompletnie czegos nie rozumiem :mrgreen: O problemach z butelkami/trigerami od ADBL slysze od 2/3 lat i sam mialem z tym do czynienia gdy po raz pierwszy zakupilem ich chemie chyba z 2 lata temu,przez ten caly czas czytam zapewnienia producenta ze dzialaja w kwesti opakowan :mrgreen: od 2/3 lat i nic...no ktos tu chyba kogos w butelke nabija :D Inni Producenci jakos potrafia ogarnac ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, macmel napisał:

albo hejt jakby ktoś kogoś zamordował

Przepraszam kolego , ale o czym Ty w ogóle gadasz , jaki hejt , wiesz co to słowo znaczy , bo widzę że wystarczy powiedzieć że coś Ci się nie podoba to zaraz "hejt " . Nie jest to pierwszy i pewnie nie ostatni zakupiony przeze mnie produkt od ADBL , ale nie mam zamiaru siedzieć cicho jak coś jest spierniczone .

Z wymienionych przez ciebie producentów mam tylko kilka butelek Sonax i nie miałem żadnych problemów , co do BSD to moim zdaniem środek jest gęstawy i słabo się rozpyla przez atomizer .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że jeszcze żaden producent nie wpadł na pomysł w kwesti zrobienia butelek 500ml-1000ml i sprzedawaniu jako pustych ! tak jak Kupuje 5L to chciałbym mieć aby do czego przelać ( rozumiem kwestia handlu bo znajdą się tacy co kupią 5l i będą sprzedawać taniej ) .

Dam prosty przykład tylko, wasz konkurent, którego też cenię jednak wasza chemia jest dla mnie lepsza , @ShinyGarage  z tego co wiem jak robili remake butelek to cała stara chemie która nie została zmieniona została przelana do nowych butelek dodatkowo wprowadzili 1L butelkę która jest ciekawa ponieważ kupuje 5L i przelewam sobie jak chcę :) oczywiście firma też zaliczyła fuckupy z wersjami MD czy Ironoffami itp to też się pamięta, jednak podołali i przelali :) także wy też dacie radę, dlatego problem butelek hamuje mnie i pewnie też innych czasami przed kupnem bdb chemii , ja czekam na nowe butelki wtedy ruszę znów z kupnem waszych produktów.

 

Jesteście długo na rynku jako jeden z głównych, którym się udało i sprzedaż rośnie to trzeba zrobić Bang Bang i wystartować porządnie znów :) np podam przykład też producenta 4Detailer - skreślony na starcie za butelki + etykiety , chemia mnie nie interesuje czy działa czy nie, przykład Gyeon/CarPRO czy Fireball :) butelki 1 klasa, chemia też działa swoje kosztuje ale się sprzedaje

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z @ADBL myślę, że tu nie byłoby spiny jakbyście się wywiązywali ze swoich obietnic co do butelek ;) temat znany już od ponad roku, od roku obiecywaliście zmiany - a to wrzesień, a to koniec roku, tu już sezon idzie, a butelek nie ma, w sumie już kij z tymi butelkami przyzwyczaiłem się, ale atomizery to porażka na całej linii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aeropro dobrze by było gdyby tylko od roku:D ja ten problem poruszyłem już przeszło 2 lata temu chyba i było oburzenie jak zasugerowalem że o wyborze dostawcy ewidentnie decydowała cena w tym przypadku,oczywiście były zapewnienia już 2 lata temu że wkrótce się coś zmieni :D no i zmieniło,butelki są takie same a atomizery jeszcze gorsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Treys napisał:

oczywiście firma też zaliczyła fuckupy z wersjami

ADBL też się to przytrafiło jednak nie nagłaśniali tego. SG od początku otwarcie mówiło o nowej - lepszej i poprawionej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Można używać ADBL-a z innych butelek, ci idioci nawet tego nie sprawdzają." :D

Ja póki co zaciskam zęby i używam tych kilku produktów które lubię, ale jak się pojawi sensowna konkurencja to sorry winnetou, sentymentów nie będzie. Przez butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yacek _b napisał:

Z wymienionych przez ciebie producentów mam tylko kilka butelek Sonax i nie miałem żadnych problemów , co do BSD to moim zdaniem środek jest gęstawy i słabo się rozpyla przez atomizer .

BSD ma teraz inny atomizer. Nie ten z napisem "SONAX made in Germany" na górze, który rzeczywiście był akurat dla BSD mocno taki se i dawkuje bardzo średnio (tak, jak ten ADBLowski "nowy" - czy też druga wersja - ichniejszego QW, moim zdaniem tutaj można znak równości postawić), tylko taki jak np. w odmrażaczu. On jest bardzo dobry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, macmel napisał:

rozlewanie wszystkiego do nowych butelek to pomysł może dobry, ale niewykonalny. pójdźcie do jakiegoś większego sklepu z kosmetykami do aut - jeśli jest tam asortyment z ADBL, to zazwyczaj jest go bardzo dużo na półkach. a teraz wyobraźcie sobie, ile takich już napełnionych butelek jest w głównym magazynie. zakładam, że multum :D przelewanie wszystkiego to po pierwsze duże wyzwanie jeśli chodzi o zorganizowanie tego no i dodatkowy koszt. postawcie się w roli producenta, który musiałby stracić na tym sporo pieniędzy. ja na szczęście jeśli coś z ADBL kupuję, to zazwyczaj w baniakach 5l. te są mocarne, chyba by wybuch bomby wytrzymały :D ale mam litrowy t&g remover od ADBL i nic się nie dzieje z butelką.

zastanawia mnie w sumie, gdzie jest krzyk o goodstuffowe butelki (te puste za 6zł), które lubią mieć swoje humory - jedne działają wieki, a inne po tygodniu padają (z tymi samymi środkami). gdzie krzyk o butelkę Sonaxa BSD, w której atomizer wypluwa 5x więcej produktu niż jest potrzebne? albo butelki i atomizery z valet pro, które nie dość, że też lubią cieknąć to jeszcze są cholernie nieergonomiczne? w tej kwestii jakoś cisza, bo na to nie ma mody. niestety, coraz częściej trudno brać opinie użytkowników forum jako ludzi poważnych i doświadczonych w detailingu - bo albo mamy ochy i achy nad produktami, które ktoś dostał za darmo do testów, albo hejt jakby ktoś kogoś zamordował, bo butelka do dupy. tyle ode mnie na ten temat.

Sonax ma już nowe atomizery :) w BSD jest to taki szary smieszny okrągły atomizer, w lepszych produktach jak speed protect to coś na wzór canyona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.