Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Z Facebooka ADBL:

"...Roller D09125 - mini DA o skoku 9mm w cenie detalicznej 549zł! - SZOK!
Roller D15125 - maszyna DA o skoku 15mm w cenie detalicznej 990zł!
Najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

 @Arkeolowy nie wydawaj osądów nie mając maszyny w rękach. bo i na zewnątrz i przede wszystkim w środku to zupełnie inne maszyny.

 

Wszyscy pozostali którzy piszą o opakowaniach: BĘDZIE I TO. BUTLA GOTOWA. ETYKIETY SIE ROBIĄ> TECHNOLOGIA ETYKIETOWANIA TEŻ NA UKOŃCZENIU.  NOWY TRIGGER NAWET PRZEZ FORUMOWICZÓW TESTOWANY. Pozwólcie nam to dopiąć na ostatni guzik.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL z chęcią dowiem się jak są różnice. Każdy swój produkt zachwala, pamiętam jak LARE pisało, że jest tam stosowany wyjątkowy mechanizm zaczerpnięty z rotacji, który pozwala położyć się na maszynę i jej nie zatrzyma... Miałem lare, kraussa i wszystko pracuje tak samo.. Dodatkowo jakby ktoś miał robić korektę maszyną ze skokiem 9mm to pozdrawiam. Najlepsze są komentarze "żałuje, że kupiłem Flexa 14-2, bo wchodzi nowość od ADBL'a" To już lekka przesada... Jakie flex ma doświadczenie w robieniu maszyn.. Fajnie, że się rozwijacie, ale ta otoczka marketingowa "MUSISZ JĄ MIEĆ" - sam jestem ciekaw co ma w sobie takiego, że muszę ją zakupić :lol:

P.S. Cenowo i tak jest korzystniej, a moim zdaniem głównie o to chodzi w tych maszynach, bo osobiście nie widzę różnicy czy to będzie właśnie Krauss czy ADBL :good:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL - bez nerwów ;) Ten lekki hejt faktycznie jest niepotrzebny... Ale po co zaraz krzyczeć na forumowiczów...? :) 

Panowie detailerzy: to, czy cena maszyn jest ok, czy też nie - zweryfikuje to rynek. Czy są to równie dobre/lepsze maszynki, niż podobne konkurencyjnych marek - również osądzi to rynek. ADBL, jako niezależny producent, sam decyduje, co wprowadza do sprzedaży pod własnym logo - a więc też sam ryzykuje, czy nowy produkt będzie hitem, czy też niewypałem. Fakt - chyba niewiele osób czekało na taką nowość, jak maszyny polerskie - ale widocznie polityka ADBL jako firmy jest taka, że chce zostać firmą kompletną w zakresie produktów do detailingu (a więc sprzedającą nie tylko chemię, ale i urządzenia, oraz akcesoria). Nie zdziwię się, jeśli - za jakiś czas - firma zaprezentuje nam mierniki lakieru, sygnowane logo ADBL... Dlatego proponuję odpuścić trochę z krytyką/wyśmiewaniem i poczekać z osądami na chwile, gdy maszynki zostaną wypróbowane w boju przez przyszłych (mam nadzieję) ich nabywców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Badii23 napisał:

"...Roller D09125 - mini DA o skoku 9mm w cenie detalicznej 549zł! - SZOK!

Czyli szoku nie ma :) jest normalnie. Co nie zmienia faktu, że wolę dać zarobić polskiej rozwijającej się firmie. ;)

Zobaczymy jak pierwsze testy niezależnych osób które same zakupią maszynę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie iż jakoś rok temu miałem w ręce tą o skoku 15 :) był to produkt testowy rzeczywiście niestety nic więcej się nie dowiedziałem co to za firma czy jaka to będzie firma , jednak wykonanie maszyny było bardzo na wysokim poziomie jeśli ktoś będzie się zastanawiał nad wyborem między Kraussem czy Lare to będzie miał jeszcze 3 możliwość a jak wiemy bardzo uniwersalne są 15 :) , mimo iż posiadam Lare czy też Kraussy a także Flexa XFE uważam go za majstersztyk i go używam cały czas :) także mam w arsenale Rupesa mark II czy nową Makitę.

 

Ale jeśli mam być szczery to zasilił bym swój szereg właśnie 15-tką od ADBL bo widziałem już wcześniej wykonanie i prowadzenie także nie oceniać pochopnie tylko jak ktoś ma możliwość w sklepie stacjonarnym to zobaczy jak to wygląda :) a myślę że w niedługim czasie ADBL pokażę się na kilku imprezach tuningowych i będziecie mieli tak samo możliwość przetestowania tego :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Wam chodzi... @ADBL się rozwijają chcą wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów z nowymi ciekawymi pomysłami, a Wy w kółko butelki i butelki. Nikt nie każe Wam kupować polerki jak już macie swoje ulubione... Jak już kilkanaście razy pisali butelki i triggery są w trakcie testów, jakby nie daj boże wypuścili nowe, niesprawdzone i okazałoby się, że też się odkształcają, a triggery leją to nawet nie chcę myśleć co by tu za gównoburza była. Lepiej dłużej poczekać i dostać sprawdzony produkt niż ciągle narzekać. 
@ADBL róbcie swoje trzymam kciuki bo jak to mawiają "Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził" 

  • Lubię to 4
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem podejścia do życia "leje się po rękach, rozlewa się ale i tak kupię" to co, że niebezpieczne i syf wszędzie.:thumbdown: kup Pan piątkę i po temacie :wallbash::D

Dla firmy często jest tak, że wystarczy jak ktoś raz kupi...

 

ale jak widać starania są i to się chwali :good:

@ADBL rotacja będzie w ofercie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze polska firma sie rozwija i pokazuje ze mozna stworzyc dobry produkt. Chemie maja swietna a lekkie potkniecie z butelkami czy tez triggerami to chyba nic strasznego. Zapewne kazdy z forumowiczow ma przynajmniej jeden produkt ADBL w swoim arsenale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewnenia o rozwiązanie problemu opakowań i atomizerow słyszę od chyba 2 lat :laugh: A butelki nadal się zniekształcaja i atomizery nadal ciekna :biggrin:ja osobiście z tego powodu zrezygnowałem z zakupy produktów tej marki kosztem innych rodzimych,bo nie mam ochoty za każdym razem przelewać....

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fredi88 napisał:

Czyli szoku nie ma :) jest normalnie. Co nie zmienia faktu, że wolę dać zarobić polskiej rozwijającej się firmie. ;)

Zobaczymy jak pierwsze testy niezależnych osób które same zakupią maszynę. 

Chyba Chińczykowi z logo ADBL :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@coded  Lepiej dać zarobić Chińczykowi z logo niemieckiego Kraussa ;) 

Niewiele jest w Polsce już fabryk podobnych sprzętów. Nawet w nagłośnieniach(Taga Harmony) czy elektronice(Kruger&Matz) - polskie firmy, produkujące w Chinach :) Ciekawi mnie, czy Tobie by się opłacało produkować maszyny w Polsce, czy zlecałbyś to chińczykom, za 1/4 ceny. A nie zawsze chińskie to słaba jakość. 

 

Wystarczy zobaczyć jak bardzo powszechny jest wszędzie Iphone produkowany w Chinach przez amerykańską firmę. Wszystkie polskie nastolatki muszą mieć "ajfona" bo to przecież takie hamerykańskie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, coded napisał:

Chyba Chińczykowi z logo ADBL :lol:

A co to cały hajs z zakupu takiej maszyny idzie do chińczyka? Czy jednak polska firma też ma coś z tego?! Jprd... to narzekanie Polacy mają we krwi. Wszystko negować znaleźć dziurę w całym. Z opakowaniami też wyolbrzymione. Ok wciąga butelki ale nie przesadzajcie że nie idzie nimi pracować. Że zaraz trzeba przelewać. Mam pod 30 produktów adbl i żadnego nie przelewałem. Jedynie atomizer v3 mi leje po rękach. Poza tym każdej firmy atomizer trafił mi się wadliwy. Funky witch się rozlatywały, detailers magic 1 też siadł, choć twierdzę że są najlepsze... ba nawet duragloss czy megs. ŻYCIE! Na 1000 szt trafi się wadliwy. Nie dziwię się że producenci przestają pisać tu na forum czy dawać info o nowościach (bo ostatnio adbl jakby ucichł) bo jeśli mają zaraz spotykać się z hejtem na poziomie gimnazjum to się odechciewa. Krytyka owszem ale niech to będzie czymś uzasadnione a nie ciągle to samo... 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1000 szt 1 wadliwy:o na 8 produktów zakupionych tej marki w każdej musiałem zmieniać butelki i atomizery,podobnie jak w FW atomizery jak słusznie zauważyłeś,przy okazji najadłem się wstydu...szkoda bo tak dobra chemia a takie niedociagniecia,Nie jesteśmy tu chyba tylko po to by gloryfikowac i reklamować produkty ale też by zwracać uwagę jeśli jest coś nie tak i które produkty nam się mniej lub bardziej podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Cieszmy sie tym, ze polska marka[mention=9208]ADBL[/mention] reprezentuje taki poziom w takim czasie. Mysle, ze wielu z nas nie kupuje produktow dla opakowan ale dla ich zawartosci. Ja tak robie I nie przeszkadza mi przelewanie. Fajnie, ze firma stara sie rozwiazac problem z butelkami I mysle, ze chcac uniknac jakichkolwiek bledow, wola przesunac w czasie wymiane butelek I atomizerow aby dokonac jeszcze lepszych testow, poniewaz maja swiadomosc, ze znajda sie kolejni konsumenci, ktorzy coraz glosniej beda dawali upust swojej frustracji w przypadku wprowadzenia nowych opakowan, ktore nie wniosa niczego do poprawy problemu.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, menior napisał:

8 produktów zakupionych tej marki w każdej musiałem zmieniać butelki i atomizery,

Rozumiem że wszystkie 8 butelek się przewracało, nie potrafiły same stać na półce a każdy atomizer lał po palcach lub całkowicie przestał psikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ale wyglądały fatalnie,a atomizery laly we wszystkie strony i po rękach,na siłę dało się tym pracować ale nie po to płacę za dość ekskluzywne produkty by się tak męczyć...swego czasu przywiozłem też 2 produkty tej firmy za granicę i najadłem się wstydu bo dał do zrozumieniu że to jakiś szajs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wszystkie 8 butelek się przewracało, nie potrafiły same stać na półce a każdy atomizer lał po palcach lub całkowicie przestał psikać?
Fredi88 daj sobie spokój, szkoda z nimi wchodzić w konwersacje :) przez 3 strony będą cię przekonywać, że z tymi butelkami nie da się żyć.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Bez przesady ale wyglądały fatalnie,a atomizery laly we wszystkie strony i po rękach,na siłę dało się tym pracować ale nie po to płacę za dość ekskluzywne produkty by się tak męczyć...swego czasu przywiozłem też 2 produkty tej firmy za granicę i najadłem się wstydu bo dał do zrozumieniu że to jakiś szajs...
Ja przywiozłem je do Norwegii. I wszyscy byli pod mega wrażeniem jakości produktów. Jako całości. A GS uznali za zwykła marketówkę. A Fw uznali za ok bo produkowane w USA

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Bez przesady ale wyglądały fatalnie,a atomizery laly we wszystkie strony i po rękach,na siłę dało się tym pracować ale nie po to płacę za dość ekskluzywne produkty by się tak męczyć...swego czasu przywiozłem też 2 produkty tej firmy za granicę i najadłem się wstydu bo dał do zrozumieniu że to jakiś szajs...
Ja przywiozłem Polskie produkty do Norwegii i byli pod mega wrażeniem jakości produktów ADBL. GS uznali za zwykła marketówkę. A Fw za ok ponieważ jest produkowane w USA :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś już kiedyś to napisał, ale pozwolę sobie powtórzyć. @ADBL zamawiając butelki czy atomizery nie zamawia ich w ilościach 100 czy 1000 sztuk tylko to idzie paletami, tirami albo i nawet kontenerami. to chyba logiczne że zanim wydadzą nowe opakowania te stare muszą się wyprzedać, bo w przeciwnym wypadku to są straty dla firmy, a nikt nie chce sobie robić żadnych strat, wierzcie mi. przy tych ilościach to idzie w kwoty rzędu tysięcy złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nauczony z domu - nie oceniaj książki po okładce, jak również, że najważniejsze jest wnętrze. Tak oglądam samochody - nie szukam dla sąsiada - szukam dla siebie. Samochód może być zwykły, ale we wnętrzu mam się czuć dobrze. Kosmetyki i jedzenie - kupuję głównie BIO produkty, których etykiety i pudełka pozostawiają wiele do życzenia, nie wygląda to ładnie, ma wiele wad(równieżchemia domowa ma problemy z atomizerami), ale dla mnie liczy się zawartość. Jeżeli jest to dobry produkt, to bez problemu sobię zmienię ten jeden atomizer i problem z głowy - przecież jesteśmy w gronie detailerów. Dla normalnego kowalskiego wydanie na cokolwiek związanego z kosmetyką samochdową więcej niż 5zł na jakiś wosk marketowy albo olej kujawski na lakier, to jest już burżuazja. My wydajemy dużo na kosmetyki, to po co bić pianę o atomizer który kosztuje 2zł? Ja kupuję w ogrodniczym sklepie obok domu za 1.5zł atomizery i wkładam do butelek i jest ok. 

 

Ale prawda jest jedna - najłatwiej jest hejtować. Ta walka z butelkami i atomizerami to nie jest, jak ktoś wspomniał, zwrócenie uwagi na ten problem - to już jest hejtowanie producenta i wywoływanie gównoburzy tam, gdzie jest ona niepotrzebna. Producent już próbuje naprawić ten problem, jest tego świadomy, czyni kroki, żeby nie wypuścić kolejnego bubla(bo musi zamówić tysiące takich butelek na raz), dlatego troszkę zrozumienia. Chyba nie chcecie, żeby zrobili to w miesiąc i dostaniecie produkty, które z poprawionym atomizerem będą działały 2 tygodnie, bo nie było czasu na testy.

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czapki z głów za odwagę :)

Temat butelek i atomizerow nie oszukujmy się nadszarpnął wasz wizerunek i nie powiem że delikatnie bo bym skłamał :)

Ale często spotykało się ze słowami że "zawartość się broni " co czasami było prawdą ale w tym przypadku (maszyny) już nie będzie tak kolorowo. Jeśli urządzenie trefne to bubel i tyle. Już nikt nie powie że maszyna ch****a ale świetnie się nią pracuje :)

Z chęcią jeśli znajdę chwilę pojeżdżę po tych studiach z filmiku i popatrzę kto używa rollera. Wypowiedzi w filmiku jakiś dla mnie brzmią sztucznie aż bardzo :)

Ale mim to szacuneczek. Nie jest to hejt z mojej strony zaznaczam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.