Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, RoBee said:

Mam kilka pękniętych plastików po poprzednim właścicielu i kolą mnie w oczy za każdym razem jak jestem blisko. Niestety jasne (mówi się ecri?). Tu chyba nie ma dobrej metody i trzeba wymieniać emoji53.png

Widzę olbrzymi nakład pracy w przywrócenie tego auta do wyglądalności. Opłaci się?

Bardziej chodzi o sam proces niz o jego oplacalnosc. Auto tego wymagalo, a zalezy mi na tym zeby relatywnie szybko poszedl. Jakos nie moglbym sie pogodzic z tym ze poszlo to w takim stanie jak bylo wczesniej.  Skoro juz taki ulep wjechal, niech juz wyjedzie taki zeby wygladal na zadbany... szybkie odkurzanie i bonnetowanie, plastiki zrobie plakiem i bedzie idealnie. Zartuje oczywiscie. Tu idzie gruby komplet. Zawsze mozna lepiej i wiecej, ale nie skupiam sie tylko na tym aucie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Dzięki za zupełnie bezsensowne ukrycie mojego postu. Przepraszam, że z pośród kilku zdjęć mefOne zacytowałem właśnie to jedno, do którego chciałem nawiązać i zadać pytanie.
Dziękuję ci za ten cały wysiłek, który wkładasz w to aby żyło nam się tu przyjemniej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoBee ale co sie czepiasz ?? Zapraszam do zapoznania sie z regulaminem. Wykonał swoja prace jak nie on to Ja bym ci to wywalił. Pozdrawiam 
Myślę, że punkt powstał w trosce o to abyśmy bie cytowali pierdyliarda zdjęć z relacji, a nie jednego wybranego zdjęcia. A jak pobiorę zdjęcie z postu i wstawię w mojej odpowiedzi to już będzie cacy? Zachowajmy rozsądek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, RoBee napisał:

@Domel Dzięki za zupełnie bezsensowne ukrycie mojego postu. Przepraszam, że z pośród kilku zdjęć mefOne zacytowałem właśnie to jedno, do którego chciałem nawiązać i zadać pytanie.
Dziękuję ci za ten cały wysiłek, który wkładasz w to aby żyło nam się tu przyjemniej.

Nie ma problemu polecam sie, mam zanotowane KAŻDE cytowanie zdjęć, i tylko trzymam palec na guziki WARN jak bedzie drugi cytat tej osoby, narazie po pierwszym ukryciu wszyscy z "ukrytych" trzymaja poziom, ale czekam, czekam, czekam i notuje 😄

Misja "moderator z elektrody" trwa child devil GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.