Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

Shiny garage interior satin dressing
O gustach się nie dyskutuje jak widać jednemu podoba się prawa drugiemu lewa :) Dla jasności przy tej klasie tworzyw używam czegoś mocno ingerującego w wygląd żeby skryć wiele defektów marnej jakości tworzyw do tego wiekowych prawie 20 lat. Wygląd w lampie naświetlony znacznie różni się od wyglądu w świetle dziennym które uchwyci ludzkie oko nie aparat smartfona. I już pomijam fakt obecnych trendów i co dla kogo jest super porządane, a co kojarzy się z plakiem w zasadzie wszystko co odbiega od full mat :) fac8f6e6ef0fe396e1163c41df423e29.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Freddy napisał:

Miło że się podoba 🙂

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Lubie jak "lekko" błyszczy. W mojej pełnoletniej Cordobie też muszę to zastosować. Lubię jak ktoś wchodzi do starego auta a w nim czysciutko i zawsze pytają co i jakie srodki😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie jak "lekko" błyszczy. W mojej pełnoletniej Cordobie też muszę to zastosować. Lubię jak ktoś wchodzi do starego auta a w nim czysciutko i zawsze pytają co i jakie srodki
Właśnie to jest sztuka z niczego zrobić coś ;) hehe zastosuj i sprawdź powinno grać bo Seaty też takie sobie mają te tworzywa twardy tandetny plastik choć może wyglądać lepiej powodzenia ;)
Nie używałem tego zbyt często i zawsze siada to różnie w zależności w jakim aucie położysz dzisiaj zauważyłem że mimo iż wczoraj był docierany dzisiaj znowu można było go dotrzeć po drugiej docierce już mniej błyszczy... Kolejna sprawa to po tylu latach używania nie wiemy czego, porządnym wymyciu tych plastików też różnie to wszystko siada czasem trzeba dać czas czasem warstwować różnie bywa ale to tylko moje spostrzeżenia :)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj foto po drugiej warstwie. Po wygrzaniu na słońcu i dotarciu już nie było tak nachalnie, a co mnie najbardziej zaskoczyło to brak wielkiej śliskości. Może to ze względu na fakturę samej gumy, ale jest naprawdę ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.