Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

@Freddy apc należy wypłukać, natomiast bonnetu nie musisz wypłukiwac i jest bezpiecznym środkiem. 

Po Januszowemu, to i APC może użyć jako pre wash, wheel cleaner i szampon, ale gdzie tu logika? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Freddy napisał:

Dobrze że mamy profesorów na forum jest od kogo czerpać wiedzę

Może jestem profesorem chemii i wiem co się dzieje z takim materiałem na dłuższą metę 🙂 

Jestem ciekaw czy ta podsufitka teraz się lepi 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, D@ViD napisał:

@Freddy apc należy wypłukać, natomiast bonnetu nie musisz wypłukiwac i jest bezpiecznym środkiem. 

Po Januszowemu, to i APC może użyć jako pre wash, wheel cleaner i szampon, ale gdzie tu logika? 

I byśmy w arsenale mieli tylko 1 butelkę z APC do wszystkiego. A tak nigdy nie możemy się z tym pomieścić - > patrz piwnica @Domel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Freddy po za tym apce adbla jest dość srednie, trzeba je wypłukać porzadnie. A podsufitki nei mozna moczyc, teraz raz ze bedzie Ci sie lepić to brudu nałapiesz szybciej a wpłukać to juz tego nei wypłuczesz. Bonnet ma taka przewagę że on jak zaschnei to tworzy sie taki pyłek dzieki czemu wystarczy odkurzyc i nie masz juz chemi w środku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z auta po ekipie budowlanej robie zadbane auto rodzinne o względnie utrzymanym jak na 13latka wnętrzu. Dzis będe uzupełniać szpachlą ubytki na boczkach. wczoraj niestety jej nie mialem i pare detali ma widoczne nierownosci. Po zrobionym zabiegu napisze na forum, ze to efekt uzyskany po jakims tanim dresingu 😉 

05911CFC-7903-434D-B53E-1FDB16E67035.jpeg

75987DEA-6E64-4025-92CA-BBE97FDB0467.jpeg

359A56A3-098B-4C88-8E0F-D9A7A743A40A.jpeg

DCD2811D-B0FA-46F6-93FE-C4852A07A955.jpeg

92F6AA1E-A9F9-4FCA-8682-ACF2CD3DE0B5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pękniętych plastików po poprzednim właścicielu i kolą mnie w oczy za każdym razem jak jestem blisko. Niestety jasne (mówi się ecri?). Tu chyba nie ma dobrej metody i trzeba wymieniać

Widzę olbrzymi nakład pracy w przywrócenie tego auta do wyglądalności. Opłaci się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.