Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.11.2020 o 11:27, mefONE napisał:

@Fox Detailing Fajnie wyszlo, wyglada na twardy lakier w jakims premium aucie. Co to za model i czym ciąłes? Pasta/gąbka? 

C klasa. Rupes 15 mark II, pad mf Detailing Mafia na czarnej gąbce, najmniej agresywny, Angelwax Regenerate.

20200404_133611.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pewnie tak jest. Jeszcze ciezarowki nie robilem to moglem palnąć 😉 ja dresingi nakladam i wypracowuje pedzlem, nawet po apc. Wchodzi pieknie w strukture plastiku. Zreszta ten APC czesto nawet nie wymaga dresingu po odparowaniu jesli nie ma rys. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, maciek257 napisał:

Lampa z klapy BMW E92. Papier ścierny na mokro 800 > 1000 > 2000 a później pasta K2 Luster Q3 na niebieskim padzie.

Ok. Generalnie dobra robota, wyszły fajnie. Tylko zapytam Cię po co ten papier 😄 Wyszły by tak samo na futrze albo samej gąbce. Dodałeś sobie dużo roboty. A zabezpieczyłeś to chociaż w jaki kolwiek sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2021 o 22:36, Moniak Lord Masło napisał:

Ok. Generalnie dobra robota, wyszły fajnie. Tylko zapytam Cię po co ten papier 😄 Wyszły by tak samo na futrze albo samej gąbce. Dodałeś sobie dużo roboty. A zabezpieczyłeś to chociaż w jaki kolwiek sposób?

Papier miałem w krążkach 5cm także maszynowo w kilka minut zrobiłem 3 etapy. Nie widać tego na zdjęciach, ale było kilka głębszych rys i moim zdaniem papier + 2 przejazdy pastą były optymalniejsze niż np. 6 przejazdów pastą 🙂 Zabezpieczyłem woskiem od Soft99, ale na wiosnę planuje regenerację lamp przednich i wtedy wszystkie plastiki pokryję CarPro Cquartz DLUX.

 

IMG_0829.JPG

  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.