Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś nie mogę nic znaleźc lepszego od PB NL. Czy może źle szukam? Cena ok 50zł za butelkę która starczy na kilka aut na rok to jest mega wydajność. Do tego sobie meble na tarasie w skórze zacząłem tym robić i wyglądają jak nowe. Macie coś lepszego, ale nie tak tylko tyci tyci, tylko, że od zaraz czuć różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam rękę uciąć że kupiwszy FW bazując na opinii innych, po miesiącu zapragniesz spróbować czegoś innego i zdobywać własne doświadczenie.

Pół litra wydaje się być ok. (to nie wódka na dwóch. icon_wink.gif.c9ee0fe609322662ef8a094816c65a6c.gif )

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mogę nic znaleźc lepszego od PB NL. Czy może źle szukam? Cena ok 50zł za butelkę która starczy na kilka aut na rok to jest mega wydajność. Do tego sobie meble na tarasie w skórze zacząłem tym robić i wyglądają jak nowe. Macie coś lepszego, ale nie tak tylko tyci tyci, tylko, że od zaraz czuć różnicę?

Lepszego pod jakim względem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasycenie koloru, zapach nie jest konieczny bo i tak już tych środków zapachowych mam tyle, że hohohoh.

Hmm to nie pomogę. PBNL najbardziej przyciemnia z tego co mam, potem gyeon i sonus (ale ten w pl chyba juz niedostępny).
Duzo osob zachwala przyciemnienie adbl wow (jesli nie pomyliłem nazwy) - popatrz na testy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego efektu oczekujesz? Nie ma uniwersalnego dressingu, bo producenci aut stosują różne plastiki. Mam FW, ADBL i zamówiłem PB. Np FW mega sprawdził mi się w fiacie. Dał fajne przyciemnienia i mat. Zacieków nie pozostawił. Dodatkowo mega pachnie. ADBL w tym samym aucie dał słabsze przyciemnienie i minimalny połysk. W skodzie dobrze sprawdza się ADBL WOW. Oba produkty mogę polecić. Zamówiłem trzeci dressing, bo ciągle szukam czegoś co pozostawi fajny efekt w moim aucie. Na części deski mam gume i zarówno ADBL i FW pozostawia efekt jak po nałożeniu plaka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=22700]_harry[/mention] Ale co masz dokładnie na myśli?  

To mam na myśli że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie wierzę że ktoś kto spróbuje jednego dressingu na jednym pozostanie.Popatrz na giełdę: dziesiątki butelek zużytych w 1/5 icon_wink.gif.c9ee0fe609322662ef8a094816c65a6c.gif

Ludzie sprzedają nie dlatego że środki są złe, tylko dlatego że każdy szuka swojego świętego Graala.

Inaczej cały business by już dawno padł icon_wink.gif.c9ee0fe609322662ef8a094816c65a6c.gif

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno nasyca barwę również Nielsen Finesse i osobiście używam go na przemian z PB NL oraz 303 Aerospace. 

Faworytem jest 303.

Najśmieszniejsze jest, że Nielsen 500ml kosztuje tyle co PB 118ml, a wiele rodzajów tworzyw już spotkałem gdzie się spisyał lepiej, choć nie zawsze oczywiście.

 

Wybór jest zależny od rodzaju tworzyw w samochodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kuba95 napisał:

FW mega sprawdził mi się w fiacie. Dał fajne przyciemnienia

A u mnie w leonie zrobiłem 50:50 i nie było widać różnicy. Tak samo z good stuffem. Zero przyciemnienia. Takie pytania o to jaki dressing jest najlepszy są totalnie bez sensu. Każdy plastik przymie każdy dressing inaczej. U mnie najlepiej siada WOW adbla. Mocno przyciemnia i zero połysku. Nie testowałem jeszcze Gtechniq a ponoć też jest super z tego co @paperson pisał 🙂 Najlepiej mieć kilka i na każdym aucie popróbować.

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Dużo aut nie robie, bo mam pod opieką 3 stałe auta i raz po raz coś dodatkowego. Na początku myślałem, że 1 dressing wystarczy, ale szybko dokupilem kolejny. Jeśli PB NL się nie sprawdzi na moich plastikach to bede musiał poszukać czegoś nowego lub ściągnąć gumę z kokpitu i całość oddać do oklejenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już koledzy wyżej pisali na każdym plastiku dressingi siadają inaczej. Poprzeglądaj tematy ze zdjęciami i popatrz jakieś auta takie jak Ty masz i wtedy dobierzesz 🙂  możesz jeszcze sprawdzić @Detailer's Magic Interior Magic. U mnie na plastikach fordowskich wcale nie siadł, a kolega w BMW był mega zajarany. Także szukać kupować testować i coś dobierzesz 😄 Ja samych dressingów do plastików wewnętrznych mam na chwile obecną 5, a najczęściej używam FW Modemoiselle i ADBL WOW - w peugeocie, a u żony w VW SG Satin Interior Dressing 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.