Jump to content

_harry

Użytkownik
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

About _harry

Informacje

 • Imię
  harry
 • Lokalizacja
  warszawa olsztyn
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

_harry's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

30

Reputation

 1. Dziękuję, poszukam teraz po nazwach i poczytam. Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 2. Albo mam problem z szukajka albo nie ma takiego wątku... Mycie silnika to jedno ale czym czyścić, zabezpieczyć i pielęgnować plastiki pod "maską". Poradzcie proszę albo podajcie link. Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 3. Pytanie do davor' a nie do mnie Ja się "wciałem w wątek" Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 4. O ile jest wg. Ciebie obojętne co wdychasz to możesz lać metanol. Jeśli zaś można tego uniknąć to tak właśnie należy robić. O szkodliwości oparów można poczytać. Ja wiem że przy spryskiwaniu to "mało, krótko, sporadycznie"... Ale po co? Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 5. Czytam i oczom nie wierzę... Za chwilę powstanie "ruch obrony ADBL" bo są ludzie na świecie którzy uważają że po dwóch (?) latach wciąż można nie ogarniać tematu opakowania. Skoro chemia za 5 PLN potrafi mieć dobre atomizery. Ja wiem że można inną butle wziąć, bo sam tak zrobiłem Ale nie znaczy to że mam tolerować to bez końca. Zużyje co mam, bo dobre, ale kupię już coś innego. Nie wyobrazam sobie wypisywania protokołów uszkodzenia w transporcie żeby dostać kasę lub produkt. Mam ciekawsze rzeczy do zrobienia. Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 6. Zaczyna być coraz ciekawiej... "Możecie wcale nie mieć atomizerów więc nie narzekajcie na te które macie od łaskawego pana..." Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 7. Moim zdaniem zawinił kupujący bo miał do wyboru dziesiątki innych marek. Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 8. Z tym czekaniem to ja bym uważał. Jeśli to taki syf to go spuść czy wypryskaj i od razu umyj samochód... Inaczej oszczędzisz 20 złotych a możesz narobić kłopotów na karoserii. Diabli wiedzą jaka seria płynu się trafiła. Po co masz wdychać opary jakiegoś metanolu?
 9. A ten rozrobiony 1:6 to jakie ma niby mieć parametry?
 10. Możesz odpowiedzieć jaki masz samochód? Ile za niego zapłaciłeś? Próbuje ułożyć jakiś wzór kierowcy cebulaka, który posiadając samochód żałuje 5 złotych na płyn który nie zamarznie. Ile tysięcy km robisz rocznie? Ile baniek płynu zużywasz?
 11. Ja też mam qd1 sprzed chyba 2 lat i jest ok, nie cieknie. Zasysa czasem butlę ale się przyzwyczaiłem. Dlatego czytałem ze zdziwieniem opinie kolegów. Niestety przekonałem się o problemie przy interior qd.
 12. Nic nie lepiej. Korzystając z promocji, kupiłem 2 butle litrowe interior qd. Cieknie po rękach, skrzypi. Po dwóch użyciach musiałem przelać do innej butli. Nie wyleję przecież, w sumie dobrego, qd.
 13. I o to chodzi.... Lakiery bardziej doświadczonych kolegów są już tak "jałowe" że mogą inaczej przyjmować środki niż na lakierze u kogoś kto umył samochód i pierwszy raz stosuje jakieś środki.Dlatego każdy kolega "z kłopotami" powinien zaznaczyć co ma u siebie.
 14. No jasne. Dla mnie osobiście możesz nawet nie myć samochodu po rajdzie off road i wcierać qd bo przecież to nie wosk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.