Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Zachwycacie się tymi pianownicami jakby od gęstości piany zależała czystość auta.

Jak to mawia gościu z najbardziej debilnej reklamy w ostatnich miesiącach "mylny błąd".

Nie chcę się rozwodzić dlaczego ...ale tak jest, wystarczy tylko dobra piana (polecam Kenotek Nano 4000 ).

Proponuję kupić zwykły opryskiwacz Kwazara i nanosić aktywną pianę za pomocą oprysku.

Skuteczność ta sama, wydajność o wiele lepsza...tylko efektu śniegu na aucie nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrać stężenie koncentratu?rozrabiać w proporcjach 1:2 czy więcej?Pan ze sklepu Karchera powiedział mi ,że do pianownicy leje się sam koncentrat a intensywność i stężenie środka reguluje się pokrętłem w pianownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział wyżej Kolega, nie warto kupować, te dodatkowe 70zł to nie majątek a przynajmniej pianownica będzie spełniać swoją rolę.

Jak kupisz tą karcherową to wierz mi że po pierwszym użyciu rzucisz ją w kąt i 74zł pójdzie w powietrze tym bardziej że raczej jej nie odsprzedaż 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile ml piany ValetPRO pH Neutral Snow Foam dajecie na jedną pianownice ?

 

Wlewałwm do pianownicy 50,60,70,80 ml/1L i mialem wrażenie za każdym razem, że piana jest identyczna, skuteczność domywania także, wiec teraz wlewam 50ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita. Co możecie powiedzieć o takiej pianownicy http://allegro.pl/pianownica-karcher-0- ... 12288.html ? Bo na tą droższą troszkę mi szkoda kasy i szukam alternatywy. i jeszcze jedno pytanku, mianowicie. Co dzieje się gdy do pianownicy naleje zwykłego szamponu będzie jako taka piana?

mam taka i powiem ze to porazka ale daje rada jak na poczatek

tak działa tu masz mój film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/pianownica-piany ... 28975.html

kupiłem taką bo ludzie polecali żeby tanich nie brać.

Myjka najprostsza - piane robi ale bez rewelacji. Dodatkowo jak zawężę strumień to piana wylatuje w druga stronę - może to jest problemem?

Piana na aucie trzyma się tak jak z tej najprostszej więc po co przepłacać?

Dodatkowo ta pianownica to jakaś chińska lub inna podróba nie oryginalny produkt karchera-a. Próbowałem już z rożnymi stężeniami Dimmer-a, może trzeba innego środka użyć.

Za tydzień spróbuje to podłączyć do Karcher-a kolegi ma takiego profesjonalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i to jest przyzwoita pianownica i jak na takie stężenie.

 

Żółta karcherowa robi lekkie mleko nawet przy dużym stężeniu - po ok 50sek. przy górnych krawędziach auta robi się już wyraźnie sucho i wszystko spływa, "biel" piany zanika nawet wcześniej.

 

Przypominam że oryginalna włoska ma zdaje się "naklejkę oryginalności".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.