Jump to content

aro_77

Użytkownik
 • Content Count

  998
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About aro_77

Informacje

 • Imię
  Arkadiusz
 • Auto
  Alfa Romeo 166/159SW, 1999/2006
 • Lokalizacja
  Żory
 1. aro_77

  Zapachy do autka

  Model Wood jest w Auchanie bo kupuję regularnie
 2. Jeśli chodzi o cutting to ja uwielbiam Lake Country żółty (CCS), a z płaskich burgundowy Meguiars (nie wiem czy flexi nie ma też identycznego).
 3. Przecież kwestia doboru gąbek i past to sprawa indywidualna nikt nikogo nie zmusi do łączenia "korków" z gąbkami itd Można po 500 zrobić 4000 i ocenić jak nie wyciąga to wchodzę w 2500 - to nie cukiernia, 100 ml wody, 500 g mąki... i zawsze się udaje.
 4. Po prostu odkładasz ten aplikator do tego celu i tyle - ja mam kilka, których nie da sie doczyścić np jeden od usuwania kleju i smoły z felg itd
 5. Ja właśnie między innymi z tego powodu przelatuje boczne i tylną QD bo woda świetnie spływa, fakt nie jest to trwałość NW, ale jeśli ktoś regularnie myje i używa QD to czemu nie...
 6. A na szybach zostawia jakiś niepożądany efekt? Bo ja np silke detailerem szyby też jadę od zewnątrz.
 7. Ja zwykle na wiosnę oczyszczam z grubsza i sikam sprajem wysokotemperaturowym do tłumików, takim z silikonem, w kolorze srebrnym.
 8. Tu nie chodzi o wykonanie - po prostu nie wiedza jak - jaki klej i w jakiej temperaturze używa np 3m do sklejania - rozmawiałem z Panem Bugajem zanim pojawiły się u forumowych dystrybutorów te gąbki.
 9. Stojaki mam 2, jeden ma już 5 lat drugi z 3. Dają radę, tak jak i podpórki.
 10. mick w biedronce podobno ostatnio były kropka w kropke i tańsze o 10pln - nie widziałem osobiście ale kolega mi mówił bo często bywa w biedronce, a ma ładowarke z lidla, więc chyba wie o czym mowa.
 11. Już przytaczałem z 2 lata temu tekst ze strony AG np: 1. Q. Can I use Ultra Deep Shine and then Extra Gloss Protection to give increased protection? A. Ultra Deep Shine is a one stage final process. It is designed to be a polish and the last step in the car polishing process. If you would like to use Extra Gloss on your car, we recommend that you use Super Resin Polish, as the Ultra Deep Shine and the Extra Gloss Protection are not designed to work together and can affect the overall finish in some instances. 2. Q. after applying ultra deep shine is it ok to use high definition wax as
 12. Pływak pamiętaj, że autoglym nie zaleca nakładania nic na UDS ale to tylko tak ostrzegam...
 13. Oj mój galon to dawno temu kupiony przy okazji większych zakupów w shinearama.co.uk
 14. Powiedziałem, że złamanego grosza już nie dam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.