Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Będę miał jutro DJ LP i GS Rhino Horn. Zamierzam zrobić maskę pół na pół. I do tego położę Colli i Fusso. Czyli w sumie na 4. Zobaczymy co się na czym lepiej utrzyma :)

 

 

Czy po obu cleanerach przelecieć IPĄ czy po tych nie trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po użyciu Paint Cleaner+ od Shiny Garage powstały piękne holsy na całym aucie. Jak dobrze, że przed położeniem Sonaxa PNS profilaktycznie wziąłem halogen do ręki. Widok, który zastałem był delikatnie mówiąc rozczarowujący. :thumbdown:

 

Nie spodziewałem się, że jest to tak agresywny cleaner. W połączeniu z nawet najbardziej miękkim padem i najniższymi obrotami pięknie rysował niczym dobra szczotka. Podobny efekt uzyskałem lata temu stosując Tempo na czarnym lakierze....

 

Czy ktoś ma podobne doświadczenia z tym produktem? Może nie nadaje się do pracy maszynowej ?

 

Z plusów :

-całkiem dobrze się wypracowuje i łatwo ściera resztki.

-pozostawia "skrzypiący" pod palcem lakier co sugeruje, że jest dość jałowy. Jednak Antihologram od Koch też, a wydaje mi się, że jednak coś tam wypełnia.

 

W każdym razie miałem podwójną robotę, bo po cleanerze objechałem auto jeszcze Atnihologramem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam kilka cleanerów np. VHG, Dodo, po których mogę wymyć powierzchnię Ipą i będzie to trzymać długo, ale szukam czegoś nie "tłustego" dzięki czemu podbiję dodatkowo wygląd przy czym bez odtłuszczania będzie dobrym podłożem pod sealent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy Shiny Garage Pure Paint Cleaner będzie odpowiedni do pracy ręcznej ? Można nakładać miękka stroną aplikatora tricolor?

 

Jest to cleaner bez właściwości ściernych wiec wystarczy miękki aplikator bawełniany. Ja nakładalem ostatnio ten cleaner przed HarlyWaxem, nawet wydajny produkt, panel po panelu, 4/5 kropelek na aplikator. Reszta do zebrania fibra po wypracowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez właściwości ściernych powiadasz :o Chyba się na niego zdecyduje. Dzięki za odpowiedz :good:

 

Tak. SG wydał tez produkt który nie ma w nazwie bodajże pure o ile dobrze pamietam i jest ciut droższy i on wlasnie ma lekkie właściwości ścierne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie cleanera Poorboy Pro Polish 2. Otóż po nałożeniu kilku kropel na gąbkę do polishu i wypracowaniu na lakierze maszyną DA jego resztki (biała mgiełka) bardzo mocno "przywierają" do lakieru i strasznie ciężko jest je zetrzeć mikrofibrą. :wallbash: Nie za bardzo pomaga również spryskanie mikrofibry IPĄ. Dotarcie tej mgiełki zajmuje mi więcej czasu niż sam etap wypracowania produktu. Zauważyłem też, że produkt po kilku dniach stania na półce ulega rozwarstwieniu. W górnej części butelki jest półprzezroczysty i lekko żółtawy zaś pozostała część jest biała. Po mocnym wstrząśnięciu warstwy ulegają wymieszaniu. Chyba takie produkty nie ulegają przeterminowaniu :? Czy ktoś może też się męczył z tym cleanerem i znalazł jakąś metodę na jego dotarcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.