Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio testowalem 3 cleanery z Carchemu i kazdy znajdzie cos dla siebie, czyli i ten co po korekcie szuka tylko cleanera (banalne nakladanie i docieranie) i taki ktory chce aby przy okazji oczyszczania zeszly swirle i hologramy. Ten scierny (taki bezowy) w zapachu i dzialaniu przypomina do zludzenia VP achillesa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje zapodać wosk soft99 mirror shine i zastanawiam się nad cleanerem pod niego? Lakier po polerce, w miarę wyprowadzony, narazie leży na nim dodo juice blue velvet, ale nie zrobił mega wow dlatego chce zmienić. Wcześniej był wspomniany Soft99 Micro Liquid Compound. Ktoś używał takiego zestawu, ewentualnie coś innego w rozsądnych pieniądzach? Po aplikacji zamieżam jeszcze używać QD soft99 luxury gloss po myciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ja ostatnio testowalem 3 cleanery z Carchemu i kazdy znajdzie cos dla siebie, czyli i ten co po korekcie szuka tylko cleanera (banalne nakladanie i docieranie) i taki ktory chce aby przy okazji oczyszczania zeszly swirle i hologramy. Ten scierny (taki bezowy) w zapachu i dzialaniu przypomina do zludzenia VP achillesa ;)

Słuszna uwaga, jest w czym wybierać, cieszę się że produkty przypadły do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oklepany jest dlatego że jest bardzo dobry, dla mnie osobiście czy cośjest oklepane czy nie nie ma znaczenia, jak coś jest dobre to warto kupić, akurat jeśli chodzi o ścierny cleaner wątpie aby było coś co lepiej usuwa niedoskonałości. (usuwa a nie maskuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

650210 który cleaner ma takie zdolności ścierne ?

 

Są nawet 2 , czyli CarChem Cleansing Polish i CarChem Deep Clean Polish , z tym że mi osobiście pasuje ten drugi ;)

 

 

 

CarChem Deep Clean Polish - Można stosować maszynowo? Na ile starcza jedna butelka - + ? na ile aut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Staram się doprowadzić swoje autko do ładu. W dalszym ciągu mam mikro ryski (Paint Cleaner + niestety nie sprawdził się - chyba ma za słabe właściwości ścierne). Mam wosk collinite 476 i zastanawiam się nad Meguiar's Ultimate Polish - czy to będzie dobre rozwiązanie? Czy może lepiej kupić UC Megsa? Polerka ręczna.

Jeśli kogoś interesuje to załączam foto:

http://i64.tinypic.com/15qovsw.jpg

http://i65.tinypic.com/sw7o5e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co chcesz zrobić ? usunąć mikrorysy czy zamaskować ? bo ultimate polish to raczej sobie nie poradzi z ryskami aby je usunąć, on bardziej je zamaskuje, UC prędzej. Osobiście to lepiej mi sie pracowało ze SwirlX. Jak masz starszy twardy lakier to ok, na nowym perłowym lakierze rysy może i usunie ale hologramy są kosmiczne po tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co chcesz zrobić ? usunąć mikrorysy czy zamaskować ? bo ultimate polish to raczej sobie nie poradzi z ryskami aby je usunąć, on bardziej je zamaskuje, UC prędzej. Osobiście to lepiej mi sie pracowało ze SwirlX. Jak masz starszy twardy lakier to ok, na nowym perłowym lakierze rysy może i usunie ale hologramy są kosmiczne po tym

Myślałem o usunięciu, ale wszystko zależy od rezultatów. W takim razie zdecyduję sie chyba na UC. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szukam widać niezbyt efektywnie ale po kolei

zakupiłem dodo juice lime prime bo autko /alfa gulietta czarna/ ma troszkę swirls'ow i licze że po cześci się ich pozbędę

oczywiście zakupiłem też glinke i wosk ale do tych produktów jest sporo filmów szkoleniowych za to mam problem z cleanerem

szukam jak nakładać ręcznie żeby dał jak najlepszy efekt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim padem najlepiej nakładać cleaner maszynowo, finishowym? Mam maszynkę DA i średnią - pomarańczową i finishową - zółtą gabkę od Flexipada. Używałem ich do Menzerny 3in1 na jendym aucie. Nadadzą się czy muszę coś dokupić? Dopiero zaczynam zbieranie "arsenału" do maszyny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.