Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki najlepszy cleaner pod wosk Harly Wax?

Auto po umyciu i glinkowaniu, usunięta smoła i zanieczyszczenia, i tak sie zastanawiam czy jechać jeszcze cleanerem?

Z tego co sie orientowałem to dosyć polecany do czarnego koloru jest Prima Amigo, tylko czy to podkład stricte pod wosk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuje Prima Amigo pod colli 476. Jest to środek, który niweluje drobne ryski oraz podbija ciemny kolor i nadaje tzw. Wet look. Stostuje sie go pod wosk. Porównując przygotowanie auta bez PA i z. efekt o niebo lepszy. Na pewno jest za to znaczniej mniej trwały niz po samym IPA.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Dodane po 30 sekundach:

Stosuje Prima Amigo pod colli 476. Jest to środek, który niweluje drobne ryski oraz podbija ciemny kolor i nadaje tzw. Wet look. Stostuje sie go pod wosk. Porównując przygotowanie auta bez PA i z. efekt o niebo lepszy. Na pewno jest za to znaczniej mniej trwały niz po samym IPA.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuje Prima Amigo pod colli 476. Jest to środek, który niweluje drobne ryski oraz podbija ciemny kolor i nadaje tzw. Wet look. Stostuje sie go pod wosk. Porównując przygotowanie auta bez PA i z. efekt o niebo lepszy. Na pewno jest za to znaczniej mniej trwały niz po samym IPA.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Dodane po 7 godzinach 23 minutach 44 sekundach:

Proszę usunięcie tych potrójnych postów. Tapatalk zaszalał tym razem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a przejazdy raczej wolne czy szybkie?

 

Płynne, z wyczuciem :)

 

Zymolem HDC pracowałeś? Bo mi jakoś nie wychodzi płynnie i żeby nie zasechł na lakierze. Przynajmniej 2 pierwsze pociągnięcia im szybciej tym lepiej. Później można sobie go już łatwo wypracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a przejazdy raczej wolne czy szybkie?

 

Płynne, z wyczuciem :)

 

Zymolem HDC pracowałeś? Bo mi jakoś nie wychodzi płynnie i żeby nie zasechł na lakierze. Przynajmniej 2 pierwsze pociągnięcia im szybciej tym lepiej. Później można sobie go już łatwo wypracować.

 

Jeżeli chodzi o mnie to pracowałem na Primie Amigo, szybkie rozprowadzenie i później zwalniałem tempo, ale chyba ciut za mocno zwalniałem bo czasem cos tam lekko przyschło. I dlatego dopytuje z jak inni nakładają czy szybciej czy raczej bardzo wolno i na mniejszej powierzchni (maskę w signum dzieliłem na 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

 

BMW e90, kolor sparkling graphite.

Auto nigdy nie było garażowane ale lakier w stosunkowo dobrym stanie tj. auto przez 10 lat tylko czasami było myte na myjni automatycznej. Nie ma kolistych rys, takich pajączków, lakier ma ładna głębie, po ultimate quick detailerze wyglada swietnie. Ale nie było też nidy polerki i jest sporo rys od damskich paznokci np. Przy klamce czy klapie bagażnika.

Szykuje się do położenia Fusso Dark Coat 12 months i tu pytanie jaki Cleaner?

 

Widziałem, że sporo kolegów pyta o cleanery pod sealanty soft99 i jakoś nie ma specjalnie odpowiedzi. Pare osób tylko napisało, ze jest produkt soft99 a tak to wszyscy DoDo polecają.

Wiec ja chciałbym sprecyzować pytanie.

Soft99 ten compound w zestawie z aplikatorem? Ktos tego używa? Czy DoDo lime prime

 

Z góry dzięki :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie, czy kombinacja glinka BH+AG SRP+colli 476s to dobry pomysł? Z tego co tutaj wyczytałem to AGSRP nie jest typowym cleanerem, zamienić go na DJLP? Auto ciemne, brilliantschwarz

 

 

cleanerem typowym nie jest ale też oczyszcza lakier przy tym dając dobre maskowanie i wygląd. Można go dać pod collinite i efekt będzie super, ale licz sie z tym że trwałość wosku będzie krótsza. ja osobiście poszedlbym tą drogą nawet kosztem trwałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.