Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co zrobić położyłem dziś rano cleaner DJ LP i nie zdążyłem położyć wosku wypadł mi wyjazd auto stoi w blaszaku ale wiadomo zakurzyło się gdy spłukam auto nic się nie stanie z cleanerem? Czy będę musiał ponownie kłaść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czy to normalne ze zymol cleanser tak szybko zasycha i tak ciezko sie go dociera ? polerke przerwal mi telefon i po 3 minutach musialem go scierac ADBL Wipe'em bo mikrofibra tarła jak szalona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tak, efekt po nim jest bombowy ale praca z nim nie jest najlepsza. Aczkolwiek jak sie go wyczuje to da rade zrobić auto bez zbędego machania, wystarczy nie przesadzać z ilością i w miare szybko polerować

 

Dodane po 1 minucie 13 sekundach:

Nie wiem co zrobić położyłem dziś rano cleaner DJ LP i nie zdążyłem położyć wosku wypadł mi wyjazd auto stoi w blaszaku ale wiadomo zakurzyło się gdy spłukam auto nic się nie stanie z cleanerem? Czy będę musiał ponownie kłaść?

 

nic sie nie stanie możesz woskować po spłukaniu i osuszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest az takim tlusciochem. Dosc szybko sie wypracowuje (uzywalem german tricolora).

Zeby jakies ryski czy holsy usuwal to nie zauwazylem ale swietnie poradzil sobie z zaciekami po plynie do szyb z Sonaxa :D

Stary wosk sciaga bardzo ladnie ale i tak zawsze wymywam go IPA przed woskiem bo z moimi mazidlami sie nie dogaduje :) Jakims oszustem maskujacym tez nie jest :) Ot, zwykly cleaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zamiast niedostępnego już Achillesa ze ściernych cleanerów? Aplikowane będzie rotacją chodzi o usunięcie niewielkich hologramów i swirli bez konieczności wymywania dlatego myśle o jakimś ściernym cleanerze zamiast pasty finiszowej. Nowe DoDoc LP Plus się nada? Testował ktoś? Na to ma isć Fusso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi panowie, jaki tak naprawdę jest cel stosowania cleanera? Bo gdy użyje juz glinki, i nie do końca usunie ona zabrudzenia przyklejone do lakieru, to on poradzi sobie z czymś takim ?

Cleaner ma za zadanie oczyścić lakier chemiczne, natomiast glinka - mechanicznie, a jeśli sobie nie poradziła to jeszcze raz daj preparat na smołe i niech pracuje, a później kolejny raz glinka.

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, ze przykleiła mi sie farba proszkowa, która lekko przytopilo słońce. Czuć ze maska jest chropowata, i delikatna Glinka nie dała rady.

Jest sens próbować silniejsza Glinka?

Jeszcze małe pytanie, jaki preparat prócz powłoki i wosku Doda lakierowi śliskości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.