Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Lukaso Moze ja Ci odpowiem, bo zzrobilem cale auto nim 🙂
Ale nie uni. Przemywalem ipa, i wipe outem, i powiem Ci szczerze, ze nie sadze zeby cos po sobie zostawial - jestem mega pedantyczny, jak mialem ryski na przestrzeni 2-3cm, to sie do nich odnosilem i je obserwowalem, i po McKee, one nadal byly, takze chyba jednak czarny lakierowany element Ci daje w dup... 
Sporo tez obserwowalem tematow ze swiata, zwiazanego z McKee, i nawet najwieksi krytycy, nie opiniowali, ze cos wypelnia. Takze chyba jednak trzeba brac go za "pure" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodo Juice Lime Prime Lite... Maszyna DA 9mm i po 1 przejeździe takie coś zostaje. Tak jakby zaschnięty cleaner. Obojętnie czy wolne czy szybkie obroty. Przetarcie fibrą nic nie daje. Schodzi dopiero przy ponownym użyciu cleanera ręcznie. Ktoś ma pomysł czemu się tak dzieje? Auto to bmw e90 polift jeśli ma znaczenie.

20200709_143159.jpg.bd429ffc281cc8577e34642fe37290a2.jpg20200709_143226.jpg.52afd0a9c910a02c6bd16db268b1e0bc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Fredi88 napisał:

Maszyna DA 9mm i po 1 przejeździe takie coś zostaje. Tak jakby zaschnięty cleaner. Obojętnie czy wolne czy szybkie obroty. Przetarcie fibrą nic nie daje. Schodzi dopiero przy ponownym użyciu cleanera ręcznie. Ktoś ma pomysł czemu się tak dzieje? Aut

A jaki pad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bielutomek jak odbiorę od mechanika to spróbuję zrobić jakieś foto pod chińskim scangripem i pokazać. Bo jeśli, jeśli on faktycznie jest super czysty no to gra gitara bo po nim lakier wygląda miodnie, ale jednak po wymyciu... Widać delikatny hologram. Ty kojarzę że robiłeś chyba biały więc ciężko trochę to porównać do idealnego wykończenia na czarnym uni i to w dodatku ponownie lakierowanym gdzie na oryginalnym lakierze jest bardzo dobra robota 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie polecicie jakiś cleaner który dobrze doczyszcza i jest bardzo PROSTY w aplikacji? Soft99 Micro liquid Compound miałem, ale ręka boli jak się cały samochód obleci. Oczywiście do aplikacji ręcznej czegoś szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kamsyyo napisał:

Panowie polecicie jakiś cleaner który dobrze doczyszcza i jest bardzo PROSTY w aplikacji? Soft99 Micro liquid Compound miałem, ale ręka boli jak się cały samochód obleci. Oczywiście do aplikacji ręcznej czegoś szukam.

Mckees37, maszynowo i ręcznie działa, a dotarcie to bajka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, #kris napisał:

To jak to jest z Mckees37 wymywać czy nie emoji848.png

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Nie ma sensu 🙂

33 minuty temu, Kamsyyo napisał:

Recznie to jakiś aplikator gąbkowy i najwyżej reszte fibra się zbiera przy nim?

Ręcznie, to aplikator mikrofibrowy okrągły z gumką. Następnie dotarcie mikrofibra 

A jeśli ręcznie koniecznie chcesz aplikator gąbkowy to tzw "tricolor" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, D@ViD napisał:

Nie ma sensu 🙂

Ręcznie, to aplikator mikrofibrowy okrągły z gumką. Następnie dotarcie mikrofibra 

A jeśli ręcznie koniecznie chcesz aplikator gąbkowy to tzw "tricolor" 

To wezmę z mikrofibry skoro tak ma być, nie wiedziałem jaki 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelKRZ napisał:

Właśnie go kupiłem w tygodniu - jak maszynowo to średnim padem polish'owym ?

Czerwony srednio miekki,

Kombinacje na srednim żółtym tez sa mozliwe, ale trzeba sobie zadac pytanie, dlaczego potrzeba wiekszej agresywnosci?

Zle oczyszczona powierzchnia? A może jednak korekta by sie przydała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/pielegnacja-samochodu/srodki-do-woskowania-i-polerowania/woski-samochodowe/cleaner-629343/ Miał okazje ktoś testować takie coś? Wprawdzie mam cleaner od softa ale przeglądając jule rzuciła mi się w oczy cena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kowloonwax napisał:

Jak pracuje sie cleanerem na maszynie DA? Podobnie jak z pastami np finishową czy jednak można pozwolić sobie na wiecej luzu, mniej przzejazdów etc?

zależy jaki cleaner 🙂 ale ogólnie to tak, Cleaner maszynowo na DA to według mnie szybka robota 🙂 np. cleaner Funky Witch szybko się wypracowuje  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.