Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Was również o poradę. W moim zestawie kosmetyków brakuje mi środka, którym mógłbym jednocześnie dojść do bardzo brudnych miejsc typu zawiasy, chromowane znaczki producenta na lakierze, spody listw bocznych drzwi. Jednocześnie zależy mi na tym, żeby również tym samym środkiem doczyścić coś w środku - plastiki, plamki na tapicerce, fotelach. Z racji tego, że jestem we Wrocławiu i mam sklep nieopodal, zastanawiałem się nad poniższymi APC:

 

1. Nielsen Cyclone

2. ValetPro Classic APC

3. SG Lime/Pink APC

 

Który wg Was będzie odpowiedni. Chciałbym przede wszystkim, żeby był bezpieczny dla lakieru i plastików i w miarę ładnie pachniał :)

Ja moge polecic adbl apc ladny zapach i czysci super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) potrzebuję pomocy w wyborze odpowiedniego APC do wnętrza. Wyczytałem, że niektóre mają duszący zapach, niektóre nie, ale jak to w końcu jest? Bo raczej jazda z takim zapachem byłaby dość uciążliwa :D

Na początek wybrałem APC Megsa, może ktoś coś o nim powiedzieć? Bardzo śmierdzi?

Potem jeszcze doszło APC od Blink'a bo podobno zostawia przyjemny zapach :o

Jak to w końcu z tym jest? Oczywiście po wyczyszczeniu dojdzie dressing na plastiki, ale czy on zapobiegnie ewentualnym nieprzyjemnym (duszącym) zapachom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kryman Cyclona i kocha mam, żaden nie śmierdzi i żaden nie ma duszącego zapachu. Cyclone bardziej owocowy (cytrusowy) zapach.

 

radziu797 dimmer do plastików???, hm może najlepiej truckera użyć :D:-] .

Ja bym nie polecał, są bardziej dedykowane środki do wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejechaniu kokpitu i plastykow APC Gtechniq W5 w rozcienczeniu 1:20,niektore plastyki jakby wyplowialy :o Czy cos nie tak z tym APC czy moze po prostu zmyl on dawno nakladane dressingi i stad taki efekt :o

A może po prostu wyczyścił deske ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak pomyslalem,moze to efekt doglebnie doczyszczonych plastykow,bo wygladaly jakby sie nagle bardzo zestarzaly :?

Po nałożeniu dressingu wszystko powinno wrócić do formy :)

Tak tez sie wlasnie stalo :) Tylko chcialem sie upewnic czy nie ma ryzyka na przyszlosc ze takie APC moze szkod narobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A jak ma sie dimmer do plastików? Stosował ktoś? Jeśli tak to w jakich proporcjach?

 

Tak, użyjesz ze 3-4 razy i zajedziesz swoje plastiki. No chyba, że lubisz wyblakłe. :-]

Dimmera do wszystkiego używając specjaliści od polerek za 250zł, czyściciele aut na handel. Po prostu Ci którzy samochód widzą raz i już nigdy więcej.

 

W stężeniu 1:800 lub 1:1000 może się nadać. :P

 

Nie żebym miał coś do dimmera, bo to fajny środek, ale do wnętrza to nie bardzo.

 

btw. mój znajomy lubi chodzić w takich białych trampeczkach z koniem w logo za kilka stów. Myje je Dimmerem i mówi, że wychodzą świetnie. Sęk w tym, że zazwyczaj nie chodzi w nich dłużej jak pół sezonu bo guma mu od tego dimmerka po którymś tam myciu żółknie, a skórko-skajka pęka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem sobie spokoj z tym dimmerem. Kupilem do testow od znajomego 0.5l apc sg lime

 

[mod=damian]Rozmiar zdjęcia nie spełnia regulaminu[/mod]

mam taki kolor we wnetrzu widzicir te przebarwienia? To w tej porowatej strukturze taki jakby delikatny brud. W stężeniu 1:10 nic, nawet 1:3 tez nic sie nie dzieje. Do tego mam jasne gumowe dywaniki jak kolor tapicerki i stężenie 1:3 tej gumy brudu nie rusza. Co prawda myje ale jak ludwik :) ogólnie dalej sa czarne od butów w miejscach gdzie sie trzyma stopy. O co kaman? Moze coś z tym apc jest nie ok? Bo ja myslalem ze jak tym wyszuruje to beda jak ze sklepu a tu guzik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem sobie spokoj z tym dimmerem. Kupilem do testow od znajomego 0.5l apc sg lime

 

Hmmm... nie baw się w pół środki. Do takiego czegoś dobrze nada się 4nano plastic & wrapped cleaner/fibra i delikatna szczoteczka. Zobaczysz ile brudu jeszcze zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się bańka ValetPro classic APC - wcześniej używałem VP Interior APC.

Szukam APC, które równie ładnie pachnie (nie, Shiny Garage nie pachnie ładnie) i nie dusi (używane często w domu). BLINK mam 500ml i jakoś zawsze wybieram VP, więc BLINKi też odpadają.

 

Co wybrać? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.