Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Przydało by się zrobienie rankingu.taki jak np. tutaj http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... viewresult

Każdy by oddał głos na ten który uważa że jest najlepszy bo uważam że o cenie się nie powinno dyskutować bo albo ktoś jest w stanie dać ileś za dany produkt albo nie. jak np. APC i wtedy np. APC Wnętrze - APC Zewnątrz, Dressing do opon: Look - trwałość. Uważam że mocno by to niektórym ułatwiło szczególnie gdy temat jest już mocno rozwinięty i ma np. 40 czy 80 stron. Sami dobrze wiecie że w naszej branży wolnego czasu jest mało i siedzi się często do późnej nocy w warsztacie (bynajmniej ja tak mam :kox: ) i brakuje czasu by czasem coś odkopać dla jakiejś zmiany asortymentu.

 

A wracając do tematu to co jeszcze byście polecili do wnętrza oprócz SG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety żeby się doprosić odpowiedzi często trzeba ponawiać pytanie bo zaraz ktoś inny zada inne zaczną się odpowiedzi na kolejne i tak w kółko.. nie powiesz mi że by to troszkę nie ułatwiło. a pod spodem i tak była by debata na temat itp. a dla pewnego grona osób starczyło by że rzucili by okiem na ranking i już wiedzieli by co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek326 biały osad powstaje od twardej wody w moim wypadku, a po przejściu na osmotyczną jest już ok. Szczerze to dałem po dwie buteleczki ojcu oraz bratu do przetestowania ( 1szt. Red Devil 1:10 oraz 1szt. Car max 1:10) i umyciu plastików w środku aut Suzuki Swift oraz Opel Astra. Używali dwóch środków i ostatecznie stwierdzili razem, że Car Max domywał znacznie lepiej tam gdzie Red Devil już nie dawał rady :o Sam też po umyciu swojego Grande tymi środkami tak uważam...nie mam nic tu oczywiście do firmy SG, gdzie używam innych środków i są super :good: (np. Back2Black czy Quick detailer).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red devil 1:10 do wnętrza? Nie narobiło wam biedy?

Ja takiego stężenia używam do mycia felg i daje radę.

Nie zauważyłem negatywnych objawów na plastikach w trzech opisanych wyżej pojazdach. Jeżeli coś by powstało winiłbym za mocne włosie pędzla lub za słabą gramaturę mikrofibry do wycierania-wtedy na pewno powstałoby sporo rys :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

nie znalazłem na forum żadnych informacji o tym produkcie no chyba że przeoczyłem http://www.shiningcar.pl/pl/p/Koch-Chem ... INIGER/914

, ale podobno jest bardzo dobry, jednak wolę zapytać czy ktoś z was miał z nim styczność bo planuje własnie taki zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z braku laku wykorzystałem do czyszczenia uszczelek pod oknami środek K2 Akra dedykowany do czyszczenia silników. Wcześniej te miejsca regularnie pędzelkowałem podczas mycia pianą aktywną i wspomagałem się jakimiś domowymi apc. Bardzo się zdziwiłem ile syfu ten środek ruszył, po prostu brud zaczął spływać po karoserii :shock: Jak na coś co kosztuje 7,5zł za 770ml a 5L baniak można dostać na allegro już za niecałe 33zeta to jestem pod dużym wrażeniem :shock: Miałem kupować baniak Surfexa ale teraz mam dylemat :idea: Może spróbuję jeszcze rozcieńczyć i zobaczyć jaką robotę robi np. w 1:2 czy 1:3 z wodą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi sie Nielsen Cyclone więc trzeba się rozejrzeć za czymś nowym.

Co możecie mi polecić z podobną wydajnością?

Zależy mi też na jakimś lepszym zapachu niż był w cyclonie bo ten był dla mnie jakiś taki nieprzyjemny i "gorzki?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.