Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio użyłem RD u siebie na deskę w rozcienczeniu 1:30 i rewelacji nie było. Będę próbował jeszcze raz 1:20 i pędzla zamiast kuchennego zmywaka. Deska od nowości nic innego oprócz plaka nie widziała więc jest co czyścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież tapicerka będzie mokra, przydałoby się później jakieś suszenie, czyli nie zostawiam na jakiś czas ze y brud wyszedł na wierzch? Pytam bo szukałem instrukcji używania apc ale nie udało się

Czy ktoś może wrzucić instrukcję jak używać apc na plastiki a jak na materiałowa tapicerkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Nielsen Cyclone APC i mam takie pytanko czy ktoś z was używał do APC atomizera pianującego z firmy DeepGloss i czy to działa? Chodzi mi o to, że jak psikam na deskę to mi ścieka APC, a chciałbym psiknąć na nią pianą z APC aby trochę poleżała i ograniczyć te zacieki. A może jest jakieś APC innego producenta które od samego pędzelkowania pieni się?

na tym filmiku (4:25 min) jest to fajnie przedstawione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:20 to nie takie małe. Wydaje mi się, że ten magiczny środek z filmiku co zamieściłem wyżej jest na bazie mydła i dlatego tak fajnie się pieni. A co powiecie gdy do butelki dodałbym kropelkę jakiegoś mydła do rąk :) (tylko nie krzyczcie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zunio84, ja posiadam takie atomizery pianujace i przy red devilu 1:20 troszkę pieniędzy, może nie jest to taka piana jak z marolexa ale lepiej wychodzi niż typowa mgiełka.

Oprócz tego psikam klasycznym psiukaczem na pędzel i dopiero czyszcze. Bez tego nie zrobi się fajna piana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ktore APC SG Red Devil vs Poorboy's APC ?

zależy do czego ;) Red Devil jest silny więc do wnętrza to może być petarda :mrgreen:

Jak używać apc na tapicerkę? Na boczkach z materiału mam jakieś plamy, jak się do tego zabrać? czy na fotele też mogę użyć? mam adbl apc

 

tak można używać do tapicerki, stężenie 1:20 użyj delikatnej szczotki, bezpiecznej do tapicerki bądź mikrofibrę, resztki wytrzyj lekko wilgotną mikrofibrą a później suchą ;) tylko nie przemocz materiału :good:

 

Wnioskując stężenie 1:20 odpowiada stężeniu jako pre-spray ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Do mocniejszych zabrudzeń można użyć coś pokroju Green N'Gine.
a komore silnika tez RD mozna potraktowac i pedzelkowanie do tego czy nie zda sie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się ktoś zastanawiał nad wyborem APC do wnętrza to śmiało mogę polecić APC ADBL ;) Dawno nie kupowałem żadnych kosmetyków,skończyły się wszystkie zapasy apc i skusiłem na 5l baniak.Zapach przyjemny,nie duszący-skuteczność na wysokim poziomie.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak że ten...

Jako iż jest to moje pierwsze APC z ADBL mam pytanie

Czy ktoś używał już go w oplu i w jakim stężeniu?

Pytam bo niechce narobić wiecej szkody niż pożytku.

Tak czytałem ten temat jedni pisza 1:10 inni 1:20, niektórzy że zależy od plastiku.

Mnie intereauje konkretnie opel najlepiej Vectra C ;) czy ktos mial do czynienia i jakie stężenie było ok lub jakie za mocne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził Qbakr, żebyś zaczął od słabszego stężenia i właśnie te 1:20 najwyżej plastiku nie domyjesz ale najważniejsze krzywdy mu nie zrobisz. Wtedy ewentualnie poprawisz tym samym lub mocniejszą "mieszanka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam w trzech Oplach stężenia 1:10 APC od ADBL i nic złego się nie działo.

Ooo i to jest to ;)

A powiedz mi jeszcze czy zegary tez przemywasz takim stezeniem?

Bo gdzies na forum widzialem ze ktos czyms przemyl zegary i "wybielały" :|

Szpyrek - tysz dzięki za zainteresowanie; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.