Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze zrozumiałem wątek to APC jest ogólnie do stosowania wewnątrz i na zewnątrz a różni się tylko stężeniem?

Dokładnie :-) Trzeba też brać pod uwagę, ze niektóre APC sa mocniejsze niż inne i wtedy wewnątrz trzeba naprawdę uważać z stężeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie z Shiningcar polecili mi ostatnio APC Kochchemie GS i musze przyznać że daje radę ....zapach w sumie żaden ale może i dobrze bo nie jest duszący jak inne apc po wyczyszczeniu plastiku nie wysusza go i fajnie wygląda:) ogólnie na plus trzeba sie pobawić ze stężeniami bo podane przez producenta zawyżone:) z0pZU2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Szukam więcej informacji na temat UNIQUE Dionysus. Bardzo mało informacji jest o tej firmie, ale jak już coś jest to raczej pozytywnie (środki mocne i ładnie pachnące). Niby wszystko ładnie tylko dlaczego ta firma jest tak mało popularna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore APC SG Red Devil vs Poorboy's APC ?

zależy do czego ;) Red Devil jest silny więc do wnętrza to może być petarda :mrgreen:

Jak używać apc na tapicerkę? Na boczkach z materiału mam jakieś plamy, jak się do tego zabrać? czy na fotele też mogę użyć? mam adbl apc

 

tak można używać do tapicerki, stężenie 1:20 użyj delikatnej szczotki, bezpiecznej do tapicerki bądź mikrofibrę, resztki wytrzyj lekko wilgotną mikrofibrą a później suchą ;) tylko nie przemocz materiału :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież tapicerka będzie mokra, przydałoby się później jakieś suszenie, czyli nie zostawiam na jakiś czas ze y brud wyszedł na wierzch? Pytam bo szukałem instrukcji używania apc ale nie udało się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.