Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Uzywalem APC angelwaxa i wg mnie jest slabszy od nielsen cyclone.Zapach praktycznie niewyczuwalny i chemiczny.Lepiej mi sie pracuje z nielsenem, ewentualnie red devilem jesli mowa o pracy na zewnątrz auta.Do wnętrza polecam APC Blink.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem nie dawno SG apc lime. Niestety myślałem, że będzie lepiej czyścił niż mokra szmatka, Rozrobiony 1:10 oraz 1:5. Mocne zabrudzenie na gumowych dywanikach oraz na plastikowej tapicerce drzwi od buta przy wysiadaniu. Czyszczone pędzlem i mikrofibrą po spłukaniu wyglądają niestety podobnie czyi brudne. :(

 

[ Dodano: 20 Październik 2014, 08:24 ]

Kupiłem nie dawno SG apc lime. Niestety myślałem, że będzie lepiej czyścił niż mokra szmatka. Rozrobiony 1:10 oraz 1:5. Mocne zabrudzenie na gumowych dywanikach oraz na plastikowej tapicerce drzwi od buta przy wysiadaniu. Czyszczone pędzlem i mikrofibrą po spłukaniu wyglądają niestety podobnie czyi brudne. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem i korzystam z usług APC Red Devil jak mi się kończy Tenzi, uważam że jest bardzo fajny, nie śmierdzi, niczego jeszcze nie zniszczył a do tego świetnie sobie radzi z brudem, mowa oczywiście o APC IN gt.

Jedno jest pewne, ilu użytkowników tyle opinii. Jeden trafi z odpowiednim stężeniem dla siebie i będzie chwalił, drugi nie będzie zadowolony, ale może inny produkt mu podejdzie :) , zalecam tylko daleko idący zdrowy rozsądek podczas rozrabiania stężenia żeby sobie i klientowi nie zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie jakie stężenie Nielsen Cyclone do kokpitu A4 B6? Mam rozrobiony 1:20, ale po wcześniejszych zabawach z tym APC jestem pod dużym wrażeniem mocy i obawiam się tego stężenia. Dodam tylko, że 1:15 usunął wżery z zacieków na szybie które powstały z wody z rdzą, wapnem, cementem. Zacieki miały prawie 3 lata i nic ich nie ruszało, żadna benzyna, rozpuszczalnik i inna chemia. Takim stężenie czyściłem też wnęki drzwi, dolne plastiki, plastiki silnika i było znakomicie. Na etykiecie mam 1:50 do średnich zabrudzeń we wnętrzu, ale takie stężenie prawie w ogóle nie pieni i ciężko się pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:20 jest jak najbardziej bezpieczne, niektórzy stosują 1:10 nawet, ale ja do wnętrz zatrzymałem się na 1:20 ;)

 

APC też masz Nielsena? Jakie masz plastiki na kokpicie, bo A4 b6 ma miekkie? Bardzo mnie dziwi stężenie 1:10, który Nielsen zaleca do silnika. Mi się wydaje, że przy 1:15 niektóre plastiki płowieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.